Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

dzwonilam do lekarza i mam jechac na ekg i zrobic badanie CRP bo puls taki to nienormalne jednak w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teściowa odebrała mi wyniki badań i glukoza na czczo wyszła mi 85 mg% a po wypiciu po 1h 142 mg% czy to dobre są wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate bardzo dziekuje... kurcze wszystko sie jakos wali, moja szwagierka tez dzis jest w szpitalu w ciazy podejrzewaja u niej jakas chorobe watroby ktora moze doprowadzic do przedwczesnego porodu albo nawet smieci dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mala
nastraszylaś mnie basiu tym wysokim pulsem ja wczoraj tez mialam 120 kurcze mąż wraca w srode dopiero nie wiem co robic dziewczyny wiecie coś na temat wysokiego pulsu w ciąży czy to groxne ?? boje się dziś mam 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno dziekuje:) Aniu ja nie wiem czy to bardzo grozne mi lekarz powiedzial ze nie powinno tak byc ale ja dzis rano zrobilam tylko sniadanie i mialam taki puls:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przyszla paczka z wozkiem:) czekam na meza jak przyjedzie wczesniej i zdazy to go zlozy a jak nie to po lekarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykaj do lekarza basiu - wszytsko będzie dobrze. ale Ci zazdroszczę, że już wózeczek w domu masz :) sylwinka - o ile dobrze kojarze, to norma wynosi 140. Ty masz 142, więc delikatnie przekroczone, ale chyba nie ma się czym martwić za bardzo, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny Coraz częściej miewam bóle podobne do miesiączkowych, ale po nospie przechodzi. Ciekawe czy wytzrymam do września... dziś mi się śniło, że miałam mieć cesarkę! NICK……………...…WIEK..P ŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 1.koteczek19833.26....Maja.........13.08....Świętoszów.. ......1 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........30....?...............28.08....Ostrów Wlkp.....2 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzó w.........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 6.aguchaaa........34....córeczka......01.09....Lublin ............7 7.justa140283…...26....synek .........01.09.... k/Łodzi.........13 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....córeczka.....03.09.... Belgia.............5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....synek...........05.09....Warszawa.... ...5 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............10 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…8 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............30....dziewczynka?..16.09....Nasiel sk..........7,5 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostrz eszów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...11 44.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Córeczka........20.09....Pi otrków..........8 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....?..................22.09....W rocław..........0 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... -3 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….córeczka.........25.09....Le szno...........11 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ...............6,5 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........5 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko odnośnie materacyka: kupiłam kokos-pianka-gryka i nie wiem którą stroną najpierw materac powinien być do góry?? gryka grzeje kokos chłodzi czy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wielkie dzieki:) a ja dalej mysle o Asi...ona zawsze byla taka aktywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy zezarlo mi posta...no nic... Kwintesencja mojego poprzedniego wpisu bylo,ze nie nalezy bagatelizowac niepokojacych objawow ;) Basia trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ja tez mam skurcze bole jak na @ łykam magnez czasem aspargin i nospe ale nie chce małego nospą ciągle faszerować czasem jak się położe na dłużej mija dlatego jeswtem pewna że urodze wczesniej Basiu daj znac co gin mówił o tym wysokim pulsie ja sie zbieram i ide robić jakieś jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) też się martwię co u Asi... Powiem Wam, ze odzyskałam siły. W końcu jestem w stanie ugotować obiad czy zrobić pranie i nie słabnąć przy tym. Czuję sieod kilku dni jak nowo narodzona, tylko gdyby nie upałyy i skurcze..... W sumie to tylko te skurcze mi teraz przypomniają, ze mam leżeć. Wcześniej sie tak fatalnie czułam, ze i tak leżałam. I wpadłam z tymi pieluszkami. Już mam tak mętlik w głowi, ze nie wiem co wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate z tego co ja sie orientuje to warstwą kokos do góry :) Basiu 3mam kciukasy żeby było oki. fajnie ze masz juz wózek :) 0range mam nadzije ze wszytsko będzie u was dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate znalazłam w internecie że Od urodzenia do 6 miesiąca życia dziecko śpi na stronie kokosowej, później można materac odwrócić na stronę gryczaną. - dopiero teraz sie dokopałam do takiej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mam do Was pytanie, może troche głupie, ale napiszcie mi proszę na czym polega \"wietrzenie krocza\" po porodzie? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić żeby leżeć z gołym tyłkiem, skoro jakieś wydzieliny będą się ze mnie wydobywać... :/ Moje pytanie może wam się wydać dziwne, ale tak jak Wy szykuję się na wrzesień i czasmi jak o tym myślę, to jestem przerażona i nie mogę sobię wyobrazić pewnych sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietrzenie krocza wyobrażam sobie jako jak najczęstsze zdejmowanie majtek... :-O wiem że na niektórych oddziałach tuż po porodzie nie wolno nosić majtek nawet tych siatkowych, tylko same chłonne podkłady poporodowe. Też myślę, że może nie być wygodne, ale jakoś przemęczymy się te kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie to prawda, zbyt duża stawka by bagatelizować niepokojące objawy... Figa jakie pieluszki bierzesz pod uwagę? Zanotowałam sobie- najpierw kokos potem gryka :) Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza rodzinnego i zrobil mi ekg cos niby delikatnie zle wyszlo i jutro kazal jeszcze raz przyjsc i zrobic... nie wiem ale zdawalo mi sie ze on sam nie wiedzial o co chodzi ale jutro zarejestrowalam sie do mojej lekarz rodzinnej i zobaczymy co powie. Najgorsze jest to ze naprawde zle sie czuje ciagle sie mecze nie moge oddychac i robi mi sie slabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g to teraz najwazniejsze zebys naprawde odpoczywala jesli zle sie czujesz nie to ze nie mozesz usiedziec zrob to dla dzidzi odpoczywaj jutro jedz na ktg i zobaczysz ze jest ok:* Wlasnie robie ciasto Straciatelle:) zobaczymy co mi wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie sie z tym artykulem zgodze. Czasem nam doroslym jest zle i mamy ochote polozyc sie na czys twardym ale nie ciagle!! Rodzice nas kladli na zwykle materacyki i zyjemy nie mamy garba ani nic czyli jednak sa sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.czyli chyba jednak ten szał na materace gryczane,kokosowe czy mieszane to tak troche ''bo koleżanka taki ma''.Dlatego chyba sie skusze na zwykly piankowy materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co teraz robić:( mam trój warstwowy bo chciałam dla małego lepszy materac niż miał Robert a tu okazuje się że te zwykłe są najlepsze. chciałam żeby było lepiej a teraz mam powód do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate,wiesz ja nie wem czy wierzyc temu artykułowi. poprostu szukałam czegos na temat piankowych materacykow bo mam mozliwosc dostac taki za darmo,a na kazdym forum az roi sie od mam ktore kupuja gryczane i kokosowe.i troche sie przerazilam tym,ze moze jednak skrzywdze moje dziecko tym materacem.a tu okazuje sie jednak ze nie.i w sumie racja.przeciez my tez spalismy na takich zwyklych i jakos zyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×