Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Czolem Brzucholki... 1)Asia jak dobrze,ze juz jestes-kamien z serca!!!!Teraz duzo wypoczywaj i relaksuj sie...Twoj maz jest cudowny!!!! ;) 2)Basiu...konsultacja kardiologiczna to nie sa wyrzucone pieniadze...lepiej dmuchac na zimne...jak juz pisalam-stawka jest zbyt wysoka,a zdrowie dziecka-bezcenne :) 3)Figa84...a nie lepiej zebys wstrzymala sie z tymi pieluszkami na rzecz jednorazowych...a moze Twoja Niunia nie bedzie miala odczynow alergicznych???Ja jakos tak sceptycznie(a moze praktycznie)jestem nastawiona do pieluch wielorazowych... 4)Cytrynka...bardzo ladny wozek..no i widze,ze wszyscy happy!!!! 5)Dzieki wszystkim za\"pozytywy\"o Lence...to prawda,jest co dzwigac!!!!! ;) ;) ;) 6)Cleo...a probowalas cieplych okladow na ta rwe kulszowa???A moze kapsiplastry???Tylko nie wiem czy dozwolone w ciazy...hmmmm...ja mialam raz taki atak rwy kulszowej..bylam chyba w 3 miesiacu ciazy...tez nic nie moglam stosowac...no ale mi po 2 dniach przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u nas goraco a ja jestem taka zmeczona ze szok ,ciagle bym spała Basiu te bóle to chyba w zwiazku zrozciaganiem sie bioder(dróg rodnych ) do porodu aska współczuje ci pobytu w szpitalu bo sama tam byłam przez ostanie pare dni :( Ja tez mam jakis złe dni nie moge odnależć sie w domu ,mam wrażenie ze wszyscy mnie olewają Cleo moze znajdziesz coś w internecie na temat tej rwy . pozdrawiam miłego popołudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się znowu:) i jak ktoś ładnie to ujął w dwupaku jeszcze:) okazało się że oni nic nie widzą żeby działo się coś strasznego. zrobili mi ktg i zbadali. szyjka zamknięta ale nie wiem czy się nie skraca bo nie miałam usg. wiem za to że mały jest na pewno ułożony główką w dół. zobaczymy czy się nie przekręci (oby nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam do swojego mieszkania, nareszcie jestem w miejscu gdzie nie ma psiej sierści ;) Cleo, mi fizjoterapeutka zalecała układanie się na plecach w taki sposób, aby nogi były zgięte w biodrach pod kątem 90 stopni i w kolanach pod kątem 90 stopni - wystarczy podłożenie jakiejś pufy przy pupie żeby uzyskać taką pozycję. Ten sposób ma odciążać kręgosłup lędźwiowy i nerwy. Rozumiesz o jaką pozycję chodzi? Nie wiem czy to pomaga, bo ja nie mam rwy kulszowej tylko dyskopatię i u mnie to nie działa, ale spróbuj jak to będzie u Ciebie. Aska, fajnie że już jesteś z nami i że nadal zapakowana :) Oby tak jak najdłużej do terminu :) Ciasto wyszło pyszne, zostało pół puszki karmelu więc zrobiłam jeszcze wafle. Zasłodzę się na śmierć :) Kto chce ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate...to dobre wiadomosci!!!! Zyrafka...ja najpierw ide wtrzachne spaghetti,a potem moge sie zaslodzic wafelkami,a co!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ciesze się ze juz jesteś :) Ty tez uwazaj na Was kochana :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam od gina, w sumie wszystko ok, mała waży 1710g, tylko jest ułożona miednicowa, co przypuszczałam bo często czuję jej główkę pod żebrami z lewej strony, mam nadzieje że się odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK……………...…WIEK..P ŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 1.koteczek19833.26....Maja.........13.08....Świętoszów.. ......1 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........30....?...............28.08....Ostrów Wlkp.....2 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 6.aguchaaa........34....córeczka......01.09....Lublin ............7 7.justa140283…...26....synek .........01.09.... k/Łodzi.........13 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............10 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...11 44.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Córeczka........20.09....Pi otrków..........8 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....?..................22.09....W rocław..........0 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... -3 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….córeczka.........25.09....Le szno...........11 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ...............6,5 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........5 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2 Aktualizuje kg, bo ich niestety przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję w imieniu małej ;-) niech się tylko jeszcze przekręci to wtedy będzie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik_ ja równiez biegne z gratulacjami :) Super waga :) No i jeszcze zycze aby sie odwróciła. Ja główke mojej czuje pod zebrami z prawej strony.... A niby była juz glówką na dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) ja nadal nie wiem ile mój mały waży:( a na twardy brzuch mam brać paracetamol:) tutaj paracetamol to złotylek, działa na wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) ja nadal nie wiem ile mój mały waży:( a na twardy brzuch mam brać paracetamol:) tutaj paracetamol to złotylek, działa na wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) ja nadal nie wiem ile mój mały waży:( a na twardy brzuch mam brać paracetamol:) tutaj paracetamol to złotylek, działa na wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś net mi szwankuje:) sorki za te powtórzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po konsultacji z kardiologiem.... na szczescie wszystko oki ten wysoki puls to prawdopodobnie skutek uboczny duzej ilosci no spy... jakby utrzymywal sie dluzszy czas mam brac doraznie isoptin. Chochlik super ze u lekarza oki widze ze Twoj maluszek to taki uparciuch jak moj ze nie chce odwrocic glowki w dol choc moj to zlosnik bo sie tak przekrecil bo ostatnie 2 miesiace byl glowka w dol... przyszla paczka ktora zamowilam i wlasnie przegladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , cały dzien się zle czulam jak nie bóle,skurcze brzucha to mi rece puchly albo glowa bolała jeszcze sie dowiedzialam że kolega z mojej klasy w szkole średniej zmarł na raka i taka jestem rozbita :( dzwoniłam do gina na wysoki puls kazał łykac aspargin super asiu że już jestes :) i jest ok i że u ciebie basiu i madak wszystko dobrze co do rwy cleo próbowałaś paracetamol ja kiedys miałam rwe i doktor kazał mi go brać ale miała 14 lat i nie byłam w ciąży ale paracetamol chyba mozna zapytaj gina dokładnie wiem jak to boli trzymaj się dasz rade strasznie mnie stresuje że nie byłam dawno na usg i nie wiem co u mojego maluch jak jest ułożony ile waży itp ale chyba główką do dołu nie jest bo czesto czuje jak coś sobie wypycha dużego i twardego w moje zebra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam Chirurgów i oczywiście się poryczałam, a już nie wspomne co bedzie w ostatnich 2 odcinkach :( Mam łóżeczko od kolezanki ale M stwierdził że je skręci jak już się Wiki urodzi i bedziemy w szpitalu :) teraz czekam do poniedziałku bo będzie wypłata i robie ostatnie zakupki dla małej i siebi :) a potem pranko żeczy i pakowanie torby. i moge iśc rodzić :P Jeszcze jutro USG i zobaczymy jak się ma mała i ile już waży :P Dobranoc dziewczynki odezwe się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki propo kosmetykow dla noworodkow to moja siostra powiedziala ze jak rodzila to jej przy pierwszym [porpdzie zapisali na recepte kosmetyki oliwki itd i przy drugim porodzie takze. Czy to jest normalne?? to po co pisza na internecie o wyprawkach co kupic z kosmetykow skoro ich uzywac nie mozna/ nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki propo kosmetykow dla noworodkow to moja siostra powiedziala ze jak rodzila to jej przy pierwszym [porpdzie zapisali na recepte kosmetyki oliwki itd i przy drugim porodzie takze. Czy to jest normalne?? to po co pisza na internecie o wyprawkach co kupic z kosmetykow skoro ich uzywac nie mozna/ nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie wróciłam z zakupów, ale nic specjalnego nie kupiłam, bo na wyprzedażach same letnie rzeczy a dla Tomka to raczej zimowe trzeba:P co do wagi, to ja przy Karolince przytyłam 30 kg a ona ważyła 2700, a przytyłam 3 kg i mały duży a witamin teraz nie łykam w ogóle:P Koliban co do mojej przypadłości to juz mi chyba przeszło,a nie łykam żadnych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) co tu tak cicho hihi wiecie, że ja jeszcze nie nie zasnęłam. poczytałam, oglądałam tv, łażepo necie ale nici ze spania. Za to jak już zasnę to pewnie wstanę późnym popołudniem. oby takich nocy jak najmniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szkrabek bidulo spać nie możesz? Za to ja jak sie położyłam po południu to spałam do wieczora, odsypiałam te trzy noce w szpitalu, na pokoju mieliśmy babę, co strasznie chrapała. spała prawie na siedząco i na wznak i jechała na pełnym gazie. 34 lata szóste dziecko i głosiła nam ciągle kazania... Basiu fajnie,że wszystko w porządku:) Ja właśnie pochłaniam trzeciego już ogórka małosolnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik gratki dla Dzidzi:) Magdakate super, że u Ciebie też wszystko ok:) najważnejsze, że jesteś pozamykana i nie masz rozwarcia..wypoczywaj dużo - to złoty środek. jedna z położnych powiedziała mi,że Dzidzia lubi spokój:) Koteczek my za tego haucka daliśmy 1600zł za spacerówkę +gondola. fotelik niestety musimy dokupić osobno i torbę. w tym zestawie jest folia przeciwdeszczowa i adaptery do gondoli. torbę już zamówiliśmy zwykłą czarną a fotelik kupimy tylko do auta jakiś porządny nie wpinany w stelaż. i też z haucka. czytałam opinie o tej firmie i jest naprawdę super i b ciężko jest gdzieś znależć ten model. wygląda czadowo bo to trochę taka terenówa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w złotoryi asiu kiedys widziałam te wozki... ja miałam z haucka 3-kołowca... fotelik do auta nie jest drogi z tej formy , no ale niezle maz zaszalal... maz pojechał po kolege do berlina, jutro autop do mechanika a ja u babci dla bezpieczenstwa... jutro zaczynam 38 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki. Ja już po zakupach wyskoczyłam wcześniej żeby potem nie iść bo u nas zapowiadają niezłe upały dzisiaj :( A było tak fajnie. Asiu maż może jaką strone gdzie jest ten wózek. ewelka ja co do kosmetyków to radziłam się koleżanki która niedawno uroddziła i co jest potrzebne i wcale tak durzo tego nie potrzeba. Jak będziesz chciała to napiszę czego ona używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×