Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Koteczku ale u nas nigdzie nie można dostać adapterów i fotelika do tego modelu. My bysmy kupili nawet za 5oo zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzucholki.... Akna,Szkrabek-sliczne brzuszki:) Aska...wozek jest super...ogladalam go w necie w wersji czerwonej i wiesz co mnie zauroczylo???Kola!!!!To ze sa kolorowe...;) Ja wiem,to taki nic nie znaczacy detalik-ale fajowy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka.. odnosnie tych kosmetykow na recepte.... mysle,ze te dzieciaczki moze mialy jakas alergie..dlatego wymagaly kosmetykow aptecznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki Asia wózek jest śliczny! To rzeczywiście prawdziwa terenówka. Dziś na śniadanie dojadłam wczorajszą pizzę... aż mi wstyd :( ale taką ochotę miałam na nią, że specjalnie wstałam o 7... co ta ciąża robi z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie brzuszki :) Asiu wózek swietny :) Chyba pofatyguje sie do sklepu zeby zobaczyc jak w realu wygląda :) Bardzo mi sie spodobał.... A ja na razie obstaje przy x landerze xa zielonym :) Ale dopuki nie kupilismy to zdanie moze sie zmienić :) justa140283 ja również dziekuje za linka :) mamabelgie dziekuje, a właścieiwe dziekujemy :) A u mnie juz padało i nie zanosi sie na lepszą pogodę :( Orange zaden wstyd :) Lepiej ze masz apetyt niz byś go nie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzisiaj bez weny jestem:( wstałam już jakiś czas temu i nie chciało mi się nic pisać:( asiu fajowy ten wózio :) chyba przy następnym dziecku zdecyduję się na coś podobnego:) na razie \"chorowałam\" na graco i taki mam:) wczoraj w szpitalu bardzo się przestraszyłam jak położna powiedziała że chyba zaczełam rodzić. w domu na szybko spakowałam torbę ale tylko dla siebie. dla małego nie miałam nic. zresztą dla siebie także nie mam wszystkiego i spakowałam tylko to co miałam. jutro zaczynam 32 tc i nie chcę urodzić wcześniej. lekarz kazał mi sprawdzać ruchy i jeśli będzie mniej niż 10 w ciągu dnia mam znowu jechać na porodówkę. z dwojga złego przynajmniej widziałam porodówkę i konkretne sale porodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wcinam taka pyszną jagodziankę aż palce lizać szkoda że mam tylko jedną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, że Wam się podoba. na allegro niestety nie ma fotelika z adapterami. facet ze sklepu już też dzwonił po hurtowniach i nigdzie nie ma. może jeszcze zadzwonię do rodzinki w Niemczech, nich poszukają:) jagodzianka pycha! ja upiekłam w sobotę ciasto drożdżowe, rewelka no i poszłam do szpitala. moje ciasto dzisiaj suche, nadaje sie tylko ze szklanką mleka... przeglądałam przed chwilką pościel i też mam kłopot, bo droga jak diabli.. to dla nas komplet bawełny satynowej dostanie się za sto zł a tu dla Maleństwa trzeba dać dwz, trzy razy tyle. koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska... a nie chcesz kupic poscieli w Ikei???Koszt ok 50 zl,tylko nie wiem jaka rozmiarowka dla Ciebie,ale wejdz na ich strone www.ikea.pl Ja kupuje posciel w Ikei dla nas...dosc dobre gatunkowo,dobrze sie piora i "nosza"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Justa dziekuje za link, z checia bym sprobowala te cwiczenia ale niestety nie moge ze wzgledu na czeste skurcze, musze teraz duzo odpoczywac:( Szkrabku jak Ty wytrzymalas tyle nie spac:) Asiu wspolczuje Ci z ta baba w szpitalu ja bym zwariowala jakby mi ktos tak chrapal... Magdakate ale Cie nastraszyli w szpitalu, maluszek niech siedzi jeszcze w brzuszku mamusi:) paczka super, dziewczyny a wszystko co nowe trzeba takze wyprac przed uzywaniem(przepraszam jesli to glupie pytanie). Kurcze skurcze mam dalej czeste i sie boje ile jeszcze wytrzymam a plackiem nie da sie ciagle lezec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też proponuje ikea. Ja kupiłam tam wypełnienie pościeli a z samą pościelą sie zagapilam. Chcialam sie jeszcze porozglądać gdzie indziej - no i popatrzyłam. A wszędzie drozyzna ze szok.... Gdyby nie to ze mam daleko do ikea to pewnie bym juz kupila te pościel. Ale licze że ktoś z mojej rodziny albo znajomych sie tam wybierze w najblizszym czasie :) A na razie dziecko i tak bedzie w rozku, a potem w śpiworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam napisać...... Basiu z tego co ja wiem, to to, co nowe tez trzeba wyprać. Niektore ubranka spryskiwane są taką substancją zeby sie nie gniotły podczas transportu. Lepiej sprac ją z tych rzeczy :) Ja bedę prała wszytsko przescieradła, rozek, spiworki, ubranka, ręczniki dla dziecka, ochraniacz na łóżeczko, pieluchy itd.... A takie rzeczy jak butelki, smoczki, oslonki na piersi, laktaor nawet jesli nowe to trzeba potraktować wrzątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: ja dla siebie nie zawsze piorę ale dla dziecka piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny przyszło mi coś takiego na pocztę My dear how are you, i hope that all is ok, as is my pleasure to contact you after viewing your profile at (f.kafeteria.pl) which really interest me in having communication with you if you will have the desire with me , here is my email (ma_agurma@yahoo.com) as i will be waiting to hear from you, yours Maureen. Moi drodzy jak się masz, Mam nadzieję, że wszystko jest ok, tak jak mĂłj przyjemnością skontaktujemy się z Tobą po wyświetlania profil (f.kafeteria.pl), ktĂłre naprawdę interesują mnie posiadające w komunikacji z Państwem, jeśli będą mieli chęć ze mną, tu jest mĂłj adres e-mail (ma_agurma@yahoo.com), jak i będzie czekać, aby usłyszeć od ciebie, twĂłj Maureen. wy też coś takiego dostałyście?? Zaraz przyjdą moi rodzice więc ja na razie mykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:) kurcze ja to nie moge wylezec jak patrze ile do roboty jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajew - nie nie mam podanego maila, więc nie dostałam nic. nie przejmowała bym się tym a najpewniej nie odpisywała aska - wózek supcio, rzeczywiście ciężko go dostać. podobny robił xlander, aleteż na allegro go niewiele jesli jeszcze jest orange - ja o 3 w nocy dzij jadłam kanapki, nie czuj się winna :) magdakate - spakuj się do końca, maluszka też i będziesz spokojniejsza, ja tam wierze, że donosisz albo i przenosisz :) Ja jestem trupek dziś. zasnełam o 6.30 jak mąż do pracy wychodził. istny koszmar ta noc, ale co ja się wózków na necie naoglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek witaj wsrod zywych ;) Ja podobnie jak Akna piore wszystko...nawet te rzeczy do szpitala dla mnie wypiore w dzidziusiowym plynie do prania...ale nie mam jakis specjalnych argumentow dlaczego :) Ewelkajaw...nie odpisuj na maila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis robie tarte na slono... ;) na obiadek....Musze porozpieszczac troche tego mojego Chlopca choc w sobote myslalam,ze Go udusze golymi "recami"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz sobie zarzyczyl grochowke i kasze z sosikiem:) powiedzial ze mam dzis caly dzien lezec tylko zrobic obiad tylko jak:) choc najchetniej poszlabym spac... a tu jeszcze praca do pisania:( cos czuje ze nie zdaze przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wszystkich upalnie ja tez dziś w nocy nie spałam prawie wogóle :( ubran dla siebie nie piore a dla dzidzi już mam wyprane Akna a czy posciel z ikea nie ma innych wymiarow niz uniwersalne ?? mnie dziś znowu puchną dłonie a jeszcze robi się tak gorąco nie wiem jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ja też miałam juz zaczynać pisać prace magisterską i jakos mnie nie doszlo mąż just jest w trasie więc ja dzis nie musze nic gotować:P ale sama bym coś zjadla narobilas mi smaka tą kaszą ale nie bardzo mam z czym ją zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×