Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

aska posciel superrrrrrrrrrrrrrrrrr a jaka śliczna ummmmmmmmm napewno zamowie tą pierwszą wersje z rożkiem cudowna!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska... Mnie tez bardziej podoba sie ten pierwszy komplet,szczegolnie w paseczki fioletowe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się podoba ta pierwsza:) wysłałam właśnie pytanie do sprzedającego bo ten sklep jest 10 km ode mnie czy mogłabym ją obejrzeć na miejscu, bo mają wystawionych dużo negatywnych komentarzy i czekam na odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, Aśka a ja zamawiam ten drugi zestaw. Jestem już na niego od dawna zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam kupić później bo teraz przydałby się tylko rożek, ale mój A musi mieć teraz bo nawet rożek musi być od kompletu.. już pisałam że on jest strasznym estetą i wszystko Musi być dopasowane kolorystycznie do sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy kołyske teraz i to taka ze zadnego kompletu poscieli nie szło dokupic bo baldachim nie potzrebny bo ma budke, ochraniacz tez nie bo to miekka kołyska wiec kupilismy posciel do wozka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko - dziękuje za odpowiedz - w sumie chyba masz racje - bo jak przez 7,5 miesiąca używałam tylko oliwek to skóra była oki - a od prawie 2 tygodni zamieniłam oliwkę na kremy Palmers przeciw rozstępom i skóra na dole brzuszka zaczyna się robić nieciekawa :( a waga utrzymuje mi się już od dwóch miesięcy na tym samym poziomie ... powalczymy po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rozstępami to różnie, chyba nie da się skutecznie obronić. mi oliwka z nivea pomaga choć czasami nie chce mi się smarować. Mój mąż wczoraj znalazł na allegro czarną torbę do wózka i dzisiaj jedzie ją zobaczyć, bo kobitka jest z naszego miasta i chce za nią ok 30 zł. fajna z przewijakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku żebyś wiedziała:) mnie brakuje na to wszystko siły a on siedzi wieczorami i szuka w internecie, wydzwania po sprzedawcach, bardzo mnie odciąża. zaraz mi ktoś napisze, że ciągle o mężach ale mój b się angażuje i b mnie wyręcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, fanie masz ze swoim :) Mój poszukiwania i zakupy zwalił na mnie, nie lubi zakupów i nie ma do tego głowy, tylko większe i droższe rzeczy konsultuję z nim. No i pilnował żebym nie robiła zakupów za wcześnie :P Co z tego że rozmawiamy o mężach? Mój mąż i moje dziecko są dla mnie wszystkim, dlaczego mam o nim nie mówić? A jak się komuś nie podoba to niech się czesze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Z RANA :) Wypowiedz pomarańczowej świadczy o jej kólturze osobistej ,wiec niema sie czym przejmować . Koteczek najlepiej olać cała sytuacje i wogóle nie zwracać uwagi .Jej właśnie o to chodzi zebys sie przejmowała a błedy ja tez je robie i smieje sie sama zsiebie że musze sobie kupić słowniczek ortograficzny ASKA 19781 komplecik śliczny ten gładki ecri delikatny słodki:)ja kupiłam na allegro mniej wypasiony ale tez fajny moze znajde strone jak jeszcze sie uchowała to wam pokarze :) :) Dzisiaj minoł tydzień jak wróciłam ze szpitala .Stan zapalny i wysypka wróciła z dnia nadziej było jej coraz wiecej a od paru dni tak swedzi że normalnie szok :( Sama w internecie sie naszukałam ze to na 100%pokrzywka i musze mieć na cos uczulenie bo swedzą mnie rece pojawiły mi sie chrostki nawet na brzuszku .Mam nadzieje ze mi przejdzie po ciaży . Zyrafko jak bys byłą taka dobra i napisała mi czym szczególnym sie objawia cholestaza w ciaży bo juz rózne mysli pzrychodza mi do głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też praktycznie o wszystkim mysle sama mój m jest pochłonięty budowa .Czasami brakuje mi takiego wiekszego zainteresowania z jego strony :(ale rozumiem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadam w paranoję...wczoraj moja niunia bardzo gwałtownie się ruszała przez dłuższy czas - brzuch mi podskakiwał - zwróciłam uwagę, bo nie było to takie \"standardowe\"...potem usnęłam i nie kontrolowałam już nic a dziś od rana - coś się ruszała chyba ale słabo - wiem, że może mieć teraz okres czuwania ale zaczynam panikować, że coś jest nie tak... nie macie tak czasem - dużo większej aktywności dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, cholestaza objawia się świądem głównie dłoni i stóp (w miarę postępu choroby świąd może być uogólniony), który nasila się wieczorem i w nocy, poza tym w wynikach krwi są podwyższone enzymy wątrobowe i bilirubina (czasem po 1-4 tygodniach od pojawienia się świądu można zauważyć na skórze i białkach oczu ślad żółtaczki). Zmiany obrazu we krwi można zauważyć jeszcze zanim pojawi się świąd skóry. W cholestazie nie ma wysypki. Może u Ciebie to uczulenie na jakieś kosmetyki, albo na środki do prania? Przyjrzyj się temu, czego używałaś ostatnio. Uczulenie powinno minąć dość szybko po wypiciu wapna, na cholestazę wapno nie zadziała. Cleo, moja mała też ma swoje okresy większej aktywności. Czasem skacze przez kilkanaście minut tak bardzo, że ledwo to wytrzymuję, a są takie chwile gdy zastanawiam się czy wszystko ok bo od dłuższego czasu jest nieruchoma. Na przykład wczoraj wieczorem przestałam ją czuć i przed snem długo się wsłuchiwałam kiedy choć raz zatrzęsie tyłeczkiem ;) Jak poruszyła się raz, to mnie nie uspokoiło, czekałam na kolejne razy. Dziś znowu bryka, tylko delikatniej. To normalne, dziecko musi sobie pospać, potem powoli się budzi i szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo123 ja tez już tak mam - jak się mały nie rusza to panika na maxa :( szukałam po necie informacji po czy poznać,że coś się z maleństwem dzieje i w sumie nie pisze dużo ... chyba należy cały czas jednak monitorować swoje ciało i samopoczucie ... ja się strasznie obawiam tej pępowiny dopiero za 2,5 tygodnia mam wizytę z USG oby wszystko było dobrze zarówno u mnie jak i u każdej z WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Asiu posciel przesliczna:) ja tez sie czuje coraz ciezej i wogole zmeczona, niepokoi mnie ten bol ,,tam\" w srodku... boje sie ze to jakies rozwieranie albo skracanie szyjki... a wczoraj sie wkurzylam bo bylismy u tesciow i zaczeli gadac zeby nic nie planowac co zwiazane z dzieckiem i nie robic zakupow zanim sie nie urodzi bo to sie dopiero robi jak szczesliwie urodze bo roznie w zyciu bywa. Kurcze tak sie wkurzylam bo ja nie dopuszczam innej opcji musi byc dobrze i juz, wystarczy mi ze sie sama boje o to zeby dzidzius byl zdrowy a nie zeby ktos mi tak gadal... co do meza to on tez w zakupach zdal sie na mnie tylko drozsze zakupy z nim konsultuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, wszystkie się boimy... Gdy miałam ostatnie USG Basia miała pępowinę zakręconą wokół szyi. Parę dni termu oglądałam powtórkę Ostrego Dyżuru, a tam dziewczyna w pewnej chwili przestała czuć ruchy, po kilku godzinach pojechali na USG i okazało się że dziecko zmarło, bo gwałtownymi ruchami zapętliło pępowinę. Zeschizowałam :P Ale próbuję nie myśleć o takich rzeczach bo to niepotrzebny, bezpodstawny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale była taka gwałtowna - to trwało baardzo długo...mój T mnie uspokajał a ja myślałam tylko o pępowinie i takich tam...ktoś mi powiedział, że może się tak dziać przy bardzo niskim ciśnieniu - a moje było wczoraj 90/50 - czyli niższe niż zazwyczaj... kurcze próbuję ją zmotywować do ruszania i cisza...:( wiem...może śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Basiu, nienawidzę takiego gadania jak te Twoich teściów...... Nikt nie powinien zakładać najgorszego. Czekaj do porodu, a potem kupuj wszystko na szybko i bez możliwości porównania cen..... Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cleo123
oczywiscie, ze tak jest. Zwlaszcza pod koniec ciazy. Bedziesz miala dni, ze dzidzia slabo sie bedzie ruszala,a w pewnych momentach bedzie bardzo aktywna. Ma coraz mniej miejsca i np. moja lubi sobie przysypiac, na KTG musialam ja troszeczke rozruszac, bo akurat wtedy nie miala ochoty. Jak sie dzidziolek dlugo nie rusza-mozna zjesc cos slodkiego lub wypic szklanke wody z lodem.Na pewno sie odezwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo moj maluszek wczoraj caly dzien szalal az mowilam do meza czy nie powinien troche spac:) a dzis narazie cisza chyba odsypia:) Zyrafko ja tez nienawidze bo po takim gadaniu zaczynam sie nakrecac zeby bylo wszystko dobrze itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) asiu pościel prześliczna:) ja też nie mogę spać po nocach:( zeszłą noc nie spałam do 3 bo mały zaczął fikać dopiero kolo 12. niestety ale chyba i mój mały chyba się przekręcił bo wczoraj czułam ruchy w miejscach do tej pory nie ruszanych przez niego. w środę idę do położnej o powiem niech skieruje mnie na usg bo z nerwów już nie wytrzymuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ja zmykam bo mam trochę roboty w domu i spraw do załatwienia w mieście. Odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×