Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość kaczuszka26
Witam Was wszystkie !!! Często czytam Wasze wypowiedzi ale jakoś nigdy niemam czasu niczego napisac. Ja mam termin na końcówkę września ale casami myśle ze pojadę wcześniej. Objawy mam takie jak przed porodem:) Moze wyolbrzymiam. Jeszcze nadal pracuje wiec moze dlatego mam takie wrażenie. POzdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP, mój synek w 34 tyg ważył 1866, więc jest malusi. Pierwszego synka urodziłam 2 dni po terminie, ważył 2850g. Za to mierzył 56 cm. Wiec pewnie jego braciszek też będzie szczuplaczek. W pierwszej ciąży się przejmowałam tymi pomiarami z usg, bo synek mi wychodził o miesiąc mniejszy niż wychodziło z OM. Tzn, w 20 tyg było ok, dopiero pod koniec ciąży miałam kolejne usg. Dzieciaczki rodzą się z różną wagą, najważniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie z tym czuciem wczesniejszym to mi sie nie sprawdziło... a od 24 tyg miałam zagrozenie porodem przedwczesnym a teraz w czwartek zaczne 39 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi stopy dopiero od niedawna puchną, ale delikatnie. Na razie się mieszczę w buty, na szczęście przeważnie noszę japonki. Najlepiej nogi do góry albo do miski z chłodną wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dopiero do kompa siadłam:) mam info dla dziewczyn z anglii w sklepie mother care jest taka fajna niebieska walizeczka a w niej wszystko co potrzebne do pielęgnacji maluszka:) gruszka, termometry, nożyczki, zakraplacz do leków, waciki z alkoholem. bardzo fajne i poręczne:) aska: dobrze że nic się nie stało poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te które chodziły do szkól rodzenia -wy chociaż wiecie jakie ćwiczenia wykonywać przed porodem pozycje które zmiejszaja ból a ja jestem zielona Możne znacie jakąs stronke gdzie są pokazane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, oglądałam Chirurgów. Jeszcze tydzień i finał. Mam nadzieję że nakręcą kolejną serię bo strasznie lubię ten serial :) Każda z nas urodzi takie dziecko, na jakie stać nasz organizm. Drobne dziewczyny rodzą małe dzieci, większe rodzą duże. To wszystko jest tak mądrze zaplanowane, że zazwyczaj dziecko dostosowuje się do możliwości mamy, i nawet jeżeli ma być drobne, poniżej 3000g, to będzie zdrowe. Nie ma co się martwić że małe to pewnie niedożywione albo coś podobnego. Ja się boję że wyhoduję monstrum i chyba z końcem tego opakowania odstawię witaminy i przejdę na sam kwas foliowy ;) Mam wrażenie że Basia jest ogromna, ale nie wiem kiedy będę mogła to potwierdzić w USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! ja znowu spać nie mogę więć nadrobiłam co tam naskrobałyście. normalnie wykręcami nogi i wszytsko, za mało ruchu mam wrażenie, a miałam iść na basen i nie poszłam. dobrze, że mam rowerek stacjonarny i pojeździłam o 1 w nocy:) koteczek - ważne, że skonsultowałaś to z odpowiednimi lekarzami. trudno że cesarka, ale zazdroszczę Ci, żę już za ok tydzień będziesz miałaswojego szkrabka ze sobą. ja byłam na zakupkach. poszło ponad 300zł a i tak nie wszytsko kupione. nie mam nic z apteki jeszcze. mam ubranka, smoczki 2, butelki 2, szczoteczke do włosków, wanienkę, termometr, nożyczki i takie pierdółki. mam białe pieluchy tetrowe, ale chcę zamówić na allegro jeszcze paczkę takich słodziachów : http://www.allegro.pl/item689148748_sliczne_pieluchy_tetrowe_kpl_6szt.html Oglądaliśmy dziś też wózki. zrezygnowałam z espiro gtx i xlandera xa i kupujemy xlandera x3. wybór był trudny i już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale tu pusto o tej godzinie :) Zyrafko jest nakręcony następny sezon i mają go puścić od września tylko niewiem czy na FOXlife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No rzeczywiście, ostatnio pustki tak nad ranem jak i wieczorami. Dziewczyny wydłużyły sobie godziny snu, czy co? ;) Ewelka, podrzuć jeszcze raz tę stronę gdzie można obejrzeć Chirurgów, bo nie zapisałam sobie jak ostatnio podawałaś i teraz nie mogę jej znaleźć ;) Jeśli nie na FoxLife, to pewnie tam znajdę w przyszłości kolejny sezon. Dobrze że będzie :) Wczoraj Basia mnie zmartwiła, bo bardzo mało się ruszała, nawet moje zwykłe sztuczki na nią nie działały. Całe szczęście wieczorem tata wygłosił jej kazanie i go posłuchała. Dobrze, że ma autorytet :) Dziś od rana bryka jak zwykle. Mała widać lubi budować napięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzucholki... Szkrabek...fajowy Xlander...wlasnie go poogladalam w necie... Ewelkajaw,a ktora serie Chirurgow emituja teraz w PL? Ja sie tak wciagnelam w ten serial...dzieki stronce,ktora podalas kiedys Zyrafce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko bardzo prosze http://www.tvfilmy.pl/ Moja Wiki też wczoraj była bardzo spokojna i zaczełam sie martwic i tak jak u Ciebie żadne sztuczki nie działały a zwykle działają, na szczęście wieczorem pokazała co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja wlasnie wrocilam z pobrania krwi:( brrrr nie lubie igiel:P po drodze mnie ksiadz zaczepil i zaczal gratulowac przytulac i wogole:D ale milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Też witam nowe osoby na forum. Dziewczyny piszcie :) Fajnie, że jesteście :) Ja ostatnio też się opuszczam w pisaniu ale czytan Was na bieżąco. To jest jak nałóg :) Aśka to co Ci się przytrafiło wczoraj to jakaś masakra. Kobieta nie poważna i tyle. Co ona sobie sprawy nie zdawała, że powinna Cię zawieźć do szpitala? Brak słów na ludzką znieczulice. Ludzi już chyba nic poza czubkiem własnego nosa nie obchodzi :( Dziewczyny ja nie oglądam chirurgów, ale po tym co piszecie to ... mam ochotę zacząć :) I chyba wejdę na tą stronkę co ewelkajaw podałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, Dzieki za mile przywitanie ;-) Aska dobrze ze nic Ci sie nie stalo. Ja dzisiaj zaczelam 32 tydzień ;-) i zaczynam lapac stresa ze jeszcze nic nie mam, tzn narazie siostra mi przywiozla to co zostalo po siostrzencu ale te rzeczy leza narazie u rodzicow a zobacze sie z nimi dopiero za 2 albo 3 tygodnie. W kazdym razie dzisiaj zamierzam zamowic wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bylam wczoraj w sklepie i widzialam taki sam wozek jak ja mam za 390zl a ja dalam na allegro 200zl:) naprawde oplaca sie robic zakupy na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, witam z rana... jakie tu fanki chirurgów... u nas ciagle leci jetix i h20 wystarczy kropla wody:)))) ale tak to jest jak sa juz dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie Dziewczyny ok, poza stłuczeniem tyłeczka:) Wkurzona jestem, bo licytowaliśmy fotelik i się nie udało, ktoś w ostatniej chwili nas przebił o 2 zł. myślałam,że się wścieknę. jak się wali to na całej lini... jak pech to pech. Moje Małe strasznie się dzisiaj wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) witam też nowe kobietki:) :) wczoraj juz nie miałam siły nic pisać ani nawet nadrobić tego co napisałyście ale dzisiaj nadrobię:) żyrafko: ja wczoraj też miałam nerwa bo nie wyczuwałam małego. widać wczoraj był taki dzień że dzieci postanowiły powagarować:) mam jeszcze pytanko donośnie herbatki z malin(liści malin) kiedy można zacząć pić?? bardzo lubię a musiałam odstawić ze względu ja ciążę a im bliżej porodu to słyszałam że można zacząć pić wcześniej a później poród jest łatwiejszy ale nie wiem:( nie wiem czy to normalne ale ja nadal nie chcę jeść:( zaczynam się zastanawiać czy nie zrobię małemu jakiejś krzywdy tym że tak mało jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zamierzam zamówić dzisiaj wózek :) Mam prośbe do dziewczyn, które zamawiały tako jumper x, żeby napisały u kogo. U sprawdzonego sprzedawcy bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate Herbata z liści malin ma przyspieszyć poród, oraz dodatkowo polepsza ukrwienie macicy. Myślę że najbezpieczniej będzie jak do niej wrócisz gdy będziesz już w ciąży donoszonej, nie ma co wywoływać porodu przed czasem. Podobno ta herbata działa ;) A jesz mniej bo masz już ciasno w żołądku. Jeżeli jesz to co zdrowe to na pewno nie zaszkodzisz dziecku, ono teraz już tylko rośnie i nabiera ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Basieńska bryka dziś aż miło :) A mój wózek... Już od kwietnia mam x-landera xt, trójkołowca. Mam niezłego stresa czy się sprawdzi. Kupił go teść z zastrzeżeniem wyraźnej granicy finansowej. Przy następnym dziecku nie będę się bawiła w układy z teściami, to gdyby nie ta granica znalazłabym coś lepszego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×