Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

A to o Angioletto.. mi zaczął odchodzić czop jakieś 2,5 tyg temu i do tej pory nic. kawałek skórki podbarwiony krwią... i skoro lekarz twierdzi że może donoszę do terminu to chyba nie ma to jakiegoś wielkiego wpływu. nie panikowałabym na Twoim miejscu, spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dopiero Was nadrobiłam. Ne mam za bardzo dzisiaj czasu na pisanie bo ... prasuje :) Wreszcie się wzięłam ale nie wiem kiedy skończę bo to mozolna praca :( Koteczek córcia śliczna :) Raz jeszcze gratuluje. Trzymaj się cieplutko i wracaj do zdrówka :) Aśka nie denerwuj się :) Wiadomo, że następna w kolejce to Ty jesteś :) Żyrafka coś tam pomyliła :) Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate- nie bądź taka wyrywana :) na siłkę możesz chodzić dopiero po połogu a sugerowany okres to 6 tygodni... a waga .. teraz mam 10,5 kg na plusie.. i nie zmartwiłabym się gdyby już tak zostało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban: ja muszę jak najszybciej wrócić do wagi sprzed ciąży bo nie mam innych ubrań:) większe rzeczy oddałam już dawno temu a teraz chcę kupować coraz mniejsze rozmiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpoczywam po obiadku:) ja to ciagle bym jadla slodkie:( maz wraca przed 18 to zdaze jeszcze odkurzyc... kurcze jakbym chciala zobaczyc Majke Koteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja durna:) ja mam koteczka nie wiedzialam ze joanna .... to koteczek, dopiero weszlam na nasza klase, corcia sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban ma rację.. Dziewczyny i kolejny objaw,że się sypię.. plamy na koszulce- jupi mam pokarm! Zaczniemy karmić piersią i stosować dietkę to szybko zrzucimy kilogramy.. Ja przed ciążą ważyłam 75 kg a wczoraj 79, więc jeszcze może ze dwa kg do końca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem z powrotem. Ja też już widziałam Majeczkę. Ale Koteczek ma fajnie, że ma juz córcię przy sobie. Szukałam tych majtek siateczkowych . Byłam w 3 aptekach, ale mieli tylko takie jednorazówki fizelinowe. Ale w jednej aptece mi zamówią 3 szt, właśnie te Hartmanna, o których pisała Koliban. Kupiłam też 10 szt gazików nasączanych alkoholem, bo podobno w szpitalu, w którym mam rodzić, to nawet ze spirytusem jest problem. Co do wagi, to jak juz wcześniej pisałam ja mam 1 kg na plusie, czyli w rzeczywistości schudłam parę kilo. Od początku ciąży apetyt miałam słaby, a teraz na dietce cukrzycowej jeszcze schudłam. Wszyscy mi mówią,że ładnie wyglądam, bo wcześniej miałam nadwagę a teraz na buzi najbardziej widać ,że zeszczuplałam. Cieszy mnie to, bo jak bym miała po porodzie kupować jeszcze większe ciuchy, to by była tragedia. Przed ta ciążą nosiłam rozmiar 42 w porywach do 44. A jakieś 10 lat temu byłam szczupła, ważyłam 53 kg, ale to już dawno i nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała wrócić do wagi sprzed Roberta:) ale niestety to BBBBAAAAAARRRRRRDDDDDZZZZZZZOOOO dużo kilogramów i pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nareście was nadrobiłam :) ładnie tego naprodukowałyście od rana. JA dzisiaj też się wziełam za sprzątanie okna pomyte, fieranki i zasłonki poprane i świerzutkie powieszone, podłogi pomyte. To chyba ten sydrom wicia gdniazda :) Muszę jeszcze zrobić pranie ale to już jutro bo jadę jtro jeszcze po ubranka dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska :) ja nie panikuje,poprostu tu w uk nikt mnie nie zbada ''dowcipnie'' wiec forum to jedyna droga zeby sie dowiedziec ile czasu teoretycznie moglo mi zostac.Mi tam sie az tak bardzo nie spieszy-ale nie chciałabym sie przeterminowac hihi :D Jejku to ja tu chyba jakieś rekordy bije :o wszystkie miesciecie sie do 13kg na plusie a ja jak sie wazylam ostatni raz-3tyg temu to mialam 15kg na plusie.Mam bardzo duzy apetyt-a ostatnio szczegolnie na slodycze i mieso.mysle ze ze 20 bede miala jak nic. ciekawe ile przy porodzie odejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto i znow jestesmy podobne:) ja tez mam ok 15 kg na plusie i do tego ciagle jem:(i przede wszystkim slodycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogę Majki Koteczka zobaczyc bo jej nie mam w znajomych :( Dziewczyny nie przejmujmy się tak wagą, najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe :) Uciekam do prasowania, deske juz rozstawiłam - nie ma odwrotu... Trzeba zakasać rekawki :) Co prawda niewiele tego bo to takie "nasze pranie", a nie dziecięce których wchodzi mnóstwo na pralkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam około 13 na plusie i ... też na apetyt nie narzekam :) Trudno będę się martwiła po porodzie. Teraz korzystam z "przywilejów" ciężarnej :) Aśka ja się nie wychylam... ja na szarym końcu jestem i chętnie poczekam na swoją kolej :) Teraz Ty i ... nikogo proszę nie przepuszczać :) Co jak co ale porządek musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek :D ja sie wlasnie tymi przywilejami ciezarnych tak zalatwilam hihi. bylam u znajomej ostatnio i pytam czego jej najbardziej brakuje a ona na to ze oddalaby wiele za szklanke coli. wiec ja dostalam chyba jakiegos szalu i dzis wypilam pol butelki :D wiem wiem- nie jest to zdrowe,ale nie moglam sie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to nie dużo przytyłyście ja 16kg i czuje że na tym nie koniec :( własnie mnie naszło na szybki makaron zapiekany z czym się da mniammmmmmmmm ja moge rodzic juz za 2tygodnie bede w 38 tc a moj gin wroci z urlopu myslałam że mąz dziś wróci na noc do domku a tu jakis korek straszny bo jest koncert u2 w chorzowie ale jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto kola mowisz ja od 7 mc nie moge dnia bez koli wytrzymac pomaga na zgage, duszności wymioty bol głowy jednym słowem dla mnie lek nie zastapiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja sobie coli całą ciążę odmawiałam. Bo to nie jest zdrowe, puste kalorie, sama chemia itp. A teraz, na końcówce to zdarza mi się, że co trzy dni (obowiązkowo dwa razy w tygodniu) jeden literek wypije. Nie potrafię sobie odmówić. Colę piję zimną, z lodem i cytryną i możecie na mnie krzyczeć, ale nie potrafię się opanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie niczego nie zauje ani coli ani jedzonka jejku pędze robic ten makaron bo zwarjuje mam mega zachcianke ale kto wie moze to już jedna z ostatnich więc nie ma co odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja jestem uzależniona od Coli ;( przed ciążą piłam dużo a na początku ciąży odstawiłam bo kiedyś słyszałam że od tej chemii można poronić a skoro już raz poroniłam wolałam się zabezpieczyć. teraz staram się nie pić więcej niż 0,5 litra dziennie na ból głowy i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja litrami wypijam wode niegazowana, gazowanych napoi nie pilam jakies3 - 4 lata . tak sobie kiedys postanowilam i sie trzymam.chyba ze jestem u kogos i nie maja niczego nie gazowanego no to szklanke wypije, ale nawet mnie nie ciagnie. wszyscy znajomi sie dziwia . wlasnie zrobilam cukinie faszerowana,. wkladam do piekarnikza 35 minut obzarstwo. :)jedzenie pysznosci to jest cos czego nigdy sobie nie odmowie o nieeeee, uwielbiam jesc:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio tez zdaza sie popic troche coli :) Ale częściej wybieram soki :) small size jak robilas ta cukinie faszerowaną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size dzieki :) Wygląda smakowicie :) Muszę ktoregos z najblizszych dni wypróbować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta...dopiero usiadlam...ale mialam dzis powera na sprzatanie...tylko okien nie mylam i kuchnie jeszcze musze generalnie posprzatac-ale to nie dzisiaj...reszta odfajczone!!!! Ja cole uwielbiam...i nawet w ciazy sobie nie odmawiam...niestety...jak sie karmi piersia to nie mozna jej pic...niestety...i tak ostatni z moich nalogow odejdzie w zapomnienie!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis duzo wysprzatalam:) przed chwilka spakowalam ostatnie rzeczy do szpitala, jeszcze musze dokupic pieluszki dla dzidziusia:) jesli chodzi o cole to ja tez uwielbiam tym bardziej ze moj maz ciagle kupuje ale jak wypije zbyt czesto albo duzo to ten moj puls mi skacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×