Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ale dzisiaj mały ruch. Pewnie odpoczywacie. U mnie straszny upał. Wyszłam tylko na rynek po zakupy i mam dość. Dobrze,że chociaż w domu mam chłodno. Angioletto, współczuję. Poza smectą albo węglem aktywnym nic Ci nie mogę doradzić. Może za dużo owoców zjadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, może mały miał wysoki puls, bo Ty się zdenerwowałaś? Mnie by martwiło to łożysko o 3 stopniu dojrzałości. Nikt dzisiaj w szpitalu nie zwrócił na to uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, moze zadzwon do swojego lekarza, Nio ja mialam fajnie bo bliziutko na koncert, wrócilismy sobie piechota, co prawda z 3 przystankami ale co tam, taki nocny spacerek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam. wymieniłam odkurzacz i do tego zrobiłam "małe" zakupy:) mój mąż grzecznie za mną chodził po markecie a później po mieście:) zaraz będę próbowała odkurzacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mnie znieniawidzicie za kolejne pytania ale jak wiecie sama sobie muszę być położną i ginekologiem a z pierwszej ciąży niewiele pamiętam:( więc kolejne moje pytanie. znalazłam dzisiaj na wkładce niewielką ilość śluzu (gluta) w żółto-zielonkawym kolorze. co to może być?? czy to trochę czopa czy może jakaś infekcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, śluz w takim kolorze mi się nie pojawił. Jeśli już to bezbarwny albo białawy. Ale jakby to była jakaś infekcja, to byś czuła jakieś pieczenie czy swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie czuję pieczenia ani swędzenia i dlatego się zastanawiam co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie do końca to był zielonkawy kolor. może bardziej kolor ekri. sama nie wiem jak nazwać ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, po prostu obserwuj. Jeśli to ekri, to raczej w porządku. Poczytaj w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate- Jeśli to kolor budyniu waniliowego to jest to normalne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate to chyba zwykle uplawy ktore pojawiaja sie w ciazy zmykam do domku, zycze wszystkim milego weekendu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę dziwne to na upławy ale możliwe że tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do dzisiejszej biegunki..mnie też dzisiaj męczy:/i brzuch znowu się obniżył;-P też Was zaczyna już to czekanie drażnić i niecierpliwić:-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Anulka dobrze że juz lepiej, ale faktycznie jak Cie to uspokoi to skosultuj się ze swoim lekarzem. Akna nie każda kobieta ma robione KTG podczas ciąży, ja z Karola miałam jedno i to tylko dlatego że dostałm dziwnych bóli pojechałam do szpitala i tam po ktg okazało się że wszytko ok, w tej ciązy nie spodziewam sie żadnego ktg. co do bóli które teraz czuje to tylko jak mały się wyciąga, skóra az boli:P wypych te swoje nózki i rączki, a najgorzej jak jedne i drugie na raz, a ostatnio wypiął mi się dupką na górze brzucha ze nie mogę się normalnie schylić:P:P ja dzisiaj wysprzątałam cale mieszkanko że aż lśni:) a zaraz idę poprasować ciuszki córci:) dzisaj w sklepie chciałam kupić całą zgrzewkę wody mineralnej a pani do mnie: to Pani będzie dźwigać taki ciężar? aż sie zdziwiłam bo dotąd nikt nie zwracał uwagi na to co noszę:) a ja do niej że na codzień nosze 11 kilowe dziecko więc te butelki to pikus:P magdakate ja tez miewam takie upławy jak Ty, nawet moim zdaniem moje sa zbyt zielono-żółte ale gin robi mi badania i nic nie wychodzi, bo dla mnie to jakaś bakteria, bo zielone czy żółte upławy sa niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do biegunki, to oprócz smecty zalecam dicoflor lub inny priobiotyk, no i dieta tzn odstawienie nabiału i dieta marchewkowo-ryżowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka mimo wszystko nie powinnaś tak dźwigać,zresztą sama pewnie dobrze o tym wiesz:> trzeba było panią ze sklepu spytać czy Ci nie zaniesie do domku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, zwróć uwagę na zapach, stany zapalne zazwyczaj mają nieprzyjemny, niecodzienny zapach. Jeżeli jest to rzeczywiście kolor żółto zielony, to jest to stan zapalny Anulka, ja niestety Ci nie pomogę. Sama dla siebie nie sprawdzałam tego podwyższonego tętna i teraz też tego nie zrobię bo nie chcę się nakręcać. Skontaktuj się lepiej ze swoim lekarzem. Goge..... zazdroszczę koncertu, jak ja Ci teraz zazdroszczę.... Oglądam dziś urywki w tv i w internecie i ciary mnie przechodzą, a Ty tam byłaś... :) Ale sama bym się bała iść z takim brzuchaczem na koncert, między ludzi, w tłum, miałabym wrażenie że zaraz mnie ścisną i zrobią krzywdę dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth, ja już mam dość! Wypróżniam się 2-3 razy dziennie, ale brzuch mam nadal wysoko. Jest mi ciężko, czuję jak Baśka siedzi mi na miednicy, ale przecież brzuch mam wysoko... może dlatego że córcia jest duża? Już sama nie wiem. Doszukuję się objawów które dałyby mi cień nadziei że poród się zbliża, a tu tylko to sranie :P Dziś mąż mnie przyatakował ;) Uznaliśmy że gdy skończę 38 tydzień to będziemy codziennie pobudzać moją szyjkę macicy prostaglandynami bo ja nie chcę czekać w nieskończoność na Baśkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha uśmiałam się żyrafko:-P ja gdzieś czytałam, że to sranie(:-P) to objaw zbliżającego się porodu:-D a co do Twojego pomysłu z mężem to przyznam, że postanowiliśmy z moim tak samo sese magdakate moja wydzielina np była bezzapachowa żółtawa i dopiero głębiej grudkowata a wypływał n zew żółtawy śluz i dostałam antybiotyk,bo lekarz stwierdził, że to grzybek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jeszcze raz:) w środę zbadali mi mocz i nic nie znaleźli. wymazów nie robią a do szpitala na kontrolę jadę dopiero 27 sierpnia. mam jakieś globulki w domu bo dostałam od gina z polski na wszelki wypadek. vagical jakieś na bazie ziół i nie wiem czy wziąść na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruth tą wode miałam zanieść tylko do auta które stało pod sklepem:) no a sama wiesz że przy małym dziecku nie ma się jak oszczędzać, chociaż moja jest dużo młodsza od Twojego synka i są sytuacje że muszę ja nosić, chociaż instytucja łżobka i męza mnie dużo wyręcza, no ale rano z drugiego pietra do auta trzeba zanieść, jak mi ucieka itp co do koncertu U2 to jak ja byłam to 12 lat temu to był kulturalny koncert, zero ścisków przepychanek, dużo miejsca wokół Ciebie więc dla kobiety w ciąży ok, jak było teraz nie wiem:P co do tej wydzielyny u mnie to w ogóle dziwna sprawa bo ona no nie pachnie łądnie ale gin nic nie znlazł, mocz też już ok więc nie wiadomo co to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dość tej ciąży. Nie mogę uwierzyć,że przede mną jeszcze 4 tygodnie. Chyba pójdę za Waszymi radami i po 38 tc, seksik co noc. Jak dam radę :) Ja właśnie poprasowałam ciuszki dla małego, a wcześniej poodcinałam wszystkie metki. Juz myslałam,że nigdy się za to nie zabiorę. A teraz krzyż mi pęka. Wkurza mnie to, bo jak postoję to boli, a jak posiedzę dłużej to jeszcze gorzej. Na dłuższy spacer też już nie mam siły, bo wtedy brzuch boli jak diabli. Więc siedzę całymi dniami w domu i marzę,żeby już Michaś był na świecie. Wszystko już przygotowane na jego przyjście. Jedynie wózek zamówimy jeszcze w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth, no tak, wypróżnienia to objaw nadchodzącego porodu, ale sam jeden objaw to trochę mało. Mam jeszcze skurcze przepowiadające, ale na razie kilka dziennie. Seksik będzie codziennie czy dam radę czy nie. Mąż powiedział że mogę sobie być jak kłoda, jeżeli to ma być dla Basi, to on się poświęci :P Ania, ja nie wycinałam metek, pomyślałam że po pierwsze na metkach są rozmiary i wskazówki dotyczące materiału i prania, a po drugie jak będę chciała je kiedyś sprzedać lub przekazać dalej, to bez metek będzie ciężko z nich korzystać następnej osobie. Mnie też wszystko boli jak długo siedzę, długo stoję lub gdy idę na spacer. Nie ma dobrej pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka dlatego Cie rozumiem, bo ja te moje 17kg też czasem dźwigne;-) aniu to teraz do męża na mały odprężający masażyk;-) żyrafko myślisz,że to dla niego będzie takie poświęcenie;-):-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo rzeczy dostalam używanych, więc juz nie bedę ich przekazywać. Zreszta wśród moich znajomych większość ma tak jak ja juz jedno dziecko i nie planuja drugiego. Na razie posegregowałam ciuszki i poprane, poprasowane mam te na rozmiar 56. Te większe leżą w drugiej szufladzie. Na razie ich nie ruszam, bo nie mam siły. Ide teraz z psem na dwór. Nie ma mojego mężą, bo jest na szkoleniu i ten obowiązek spadł na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie Was czytam i w duchu myślę, że jak będziecie w 38 tc to nie dacie rady baraszkować z mężem... wiem co mówię, bo ja już ledwo łażę a co dopiero seks.. cały czas wszystko boli, rozłazi się na boki, nawala kręgosłup i w kroku boli jak cholerka... Dzięki Bogu nie mam sraczki:):), bo chyba tego już bym nie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze cycki bolą, bo zaczyna mi lecieć mleko i w kroku stan zapalny, urosept niewiele pomaga....kupiłam laktacyd. może to przyniesie ulgę i powiedzcie same jakie są szanse na seks?? zerowe... Mąż to nawet nic nie mówi, bo widzi że się sypię:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×