Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ja równiez witam wszystkie brzuszki :) Żyrafko koszyk fajowy :) Ja myslalam o takim zwykłym koszykudo postawienia na regał, takim tylko do kosmetyków ale Twoj podoba mi sie bardziej...... Ja się nudzę. Nie mam pomysłu na spedzenie niedzieli, wiec pewnie znowu posiedzimy w domku....... A tu dzis taaaakkkkkiiiiieeeeee pustki..... Życze wszytskim miłego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wiecie co od wczoraj mam straszne problemy z chodzeniem:( bardzo mnie boli brzuch na dole, czuje taki ciezar ale to strasznie , jak chodze to musze brzuch trzymac bo mam wrazenie jakby zaraz mial mi odpasc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! U mnie znowu piękna pogoda. Już od ponad tygodnia non stop słońce. Fajnie, bo mój synek miał na kolonii super pogodę. Dzisiaj wraca, strasznie się cieszę. Zyrafko, koszyk super, ja też chcę taki!!! Gdzie kupiłaś? Widze,że kosmetyki mamy takie same. Chodzi mi o Niveę. Masz juz jakieś kropelki na kolkę? Angiolettto, spokojnie, najwyżej w ciągu dnia się trochę położysz. Ewela, mnie też często tak boli brzuch na samym dole. Tylko,że ja juz nospy nie biorę, bo właśnie sie zaczął 37 tc. Niedługo mogę rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) musze się pochwalić bo wylicytwałam mój wózek w śmiesznych pieniądzach, o ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700960991&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. co prawda ma dwa mankamenty, jednak one mi nie przeszkadzają bo cena rewelacyjna:D nowy kosztuje ok 2000 zl a uzywane widzę min 900 zł:) tylko teraz mam problem z odbiorem:P mam nadzieję że sprzedający zgodzi się go wysłać? a dzisiaj teściowie przychodza na "inspekcję" tzn zobaczyć nasze mieszkanko po remoncie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka wózeczek bardzo ładny.Lubie takie kolorki :) i cena naprawde niska!!!!!! ja kupiłam mój za 600zl i tez używany.stan dobry i tez jestem zadowolona.jak widac mozna jednak wyszkukac cos fajnego i nie wydawac 2tys zl :) bardzo sie ciesze ze tak ci sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w leniwą niedzielę :) Cieszę się że podoba się Wam mój koszyk :) Kupiłam go wczoraj w Leroy Merlin za 28 zł :) Ten materiał się wyjmuje i można go wyprać. Koszyk jest dopasowany rozmiarowo do mojego regału. Mam w nim kropelki na kolki - Espunisan dla niemowląt, ale można ich używać dopiero po 1 miesiącu. W środku jest też (czego nie widać) nadmanganian potasu do kąpieli w przypadku problemów z potówkami, oraz Sudekrem do pupki. Wolna przestrzeń w koszyku czeka na pieluszki :) Poza tym co widać na zdjęciu, mam całą masę próbek: 5 opakowań Sudokremu po 15 ml każda, 3 takie paczki chusteczek do pupy J&J jakie są na zdjęciu (w każdej 24 chusteczki), 2 paczki innych chusteczek (Hipp i Dzidziuś, po 10 chusteczek), chyba 3 małe flaszeczki płynu do kąpieli J&J, kilka tubek kremu do pupy Hipp, kilka buteleczek oliwki Hippa, poza tym 3 moje butelki do karmienia od Aventu to gratisy :) Będę mogła wypróbować różne firmy i zobaczyć jak działają na Basię. Dobrze mieć koleżankę w poradni dla kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co polecacie na hemoroidy , kurcze masakra.ja tez rodze we wrzesniu,podczytuje was czasami. nie udzielam sie bo nie zaawsze mam czas. ale teraz potrzebuje rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky me - Na hemoroidy można niedużo... Musisz wyregulować wypróżnienia, bo hemoroidy biorą się między innymi z powodu zaparć i parcia na stolec. Jedz dużo produktów z błonnikiem, owoców, bakalii, i tego co na Ciebie działa i pobudza pracę jelit. Bardzo dbaj o higienę intymną, musisz tego przypilnować aby uniknąć powstawania stanów zapalnych hemoroidów. Możesz stosować maść propolisową lub nagietkową, lub analogiczne czopki - są dostępne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka wózek bomba :D niby jest preferowany odbiór osobisty.... teoretycznie możesz umówić się z firmą kurierską że odbierze od nich ale to są koszty... no w każdym razie jak za te pieniądze to super Ci się trafiło :) Ja dziś tak super spałam że normalnie żyć nie umierać :D:D:D:D już nie pamiętam takiej nocki..czuję się dobrze, nic mnie nie uwiera normalnie jakbym w ciąży nie była tylko ten brzuszek nie wiadomo skąd się wziął.... i cały czas się zastanawiam jak to jest że mam i rozwarcie i szyjkę juz prawie zgładzoną a jednak czuję się nieźle... ale z drugiej strony oby tak zostało jak najdłużej :D Pozdrawiam niedzielnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzucholki!!! My juz po weselnych szalenstwach..wrocilismy o czwartej nad ranem...ale bylo super... Nawet tanczylismy... ;) Pozdrawiamy niedzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.... Nie chciałam pisać, bo mam podły humor:( Wczoraj wieczorem poszłam z mężem na romantyczny spacer nad jezioro.. woda cieplutka,pomoczyłam nogi.. potem zamówiliśmy pizzę no i włączyliśmy film na dvd i się zaczęło.... kurcze miałam takie skurcze a Mała się wierciła, że poszłam spać, bo tak bolało... i dzisiaj od rana to samo.. skurcze i ból kręgosłupa a i mam dość... zła jestem bo jak by były regularne i b mocne to już pojechałabym do szpitala a tu puszczaja jak leżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978. trzymaj się. Może już niedługo urodzisz skoro masz takie bóle. Ja już bym pewnie spanikowana pojechała do szpitala. Wiesz, ja nie pamiętam,żebym w pierwszej ciąży miała takie bóle przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, pomóż szczęściu i nie leż, tylko chodź, umyj okna, albo zaciągnij męża do łóżka ;) Szkoda żeby takie głupawe skurcze Cię męczyły, skoro tylko bolą a nie dają postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja właśnie wróciłam do domu:) byliśmy na targu i kupiłam kilka fajnych ręczników z kapturkiem dla małego:) jeden wręcz uroczy :) na kapturku na aureolkę a z tyłu skrzydełka:) normalnie świetny:) kupiłam też elektroniczną nianię chociaż nie planowałam takiego zakupu. kupiłam jeszcze żel antybakteryjny do rąk taki bez spłukiwania. jestem padnięta bo to wielki targ i żeby go przejść w jedną stronę potrzebowałam godziny ale zadowolona z zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny... Mąż na seks się nie godzi, powiedział że sobie mam głupoty wybić z głowy, spróbuję później na spokojnie:) To nie jest tak łatwo, pamiętam jak byłam w szpitalu leżała kobitka 9 dni po terminie i też latała po schodach, seksik na przepustce, kąpiele i nic. ja jak wzięłam kąpiel to mi przeszło na trochę, widocznie to jeszcze nie to.. Mój gin mówił że jak mnie mocno weżmie to mam dopiero jechać do szpitala, bo przy pierwszym dziecku to różne bóle,skurcze są już na 2-3 tyg przed.. no więc cierpię dla Małej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kupujecie karuzele na łóżeczko?? może już kupiłyście i macie co polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja narazie nie kupuje:) Ciekawe jak Koteczek, pewnie już w domku:) pozdrowienia.. My jutro mamy dostać fotelik, kupiliśmy na allegro. Trochę kosztował bo 200 zł używany ale mam nadzieję, że jest w fajnym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie mi namiar na nk to Wam powysyłam zaproszenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth, to Ty jesteś Monika? Magdakate, ja nie kupuję karuzelki, ani teraz ani nigdy, nie podobają mi się takie zabawki, już kilka razy mówiłam dlaczego. Spakowałam torbę do porodu :) Poukładałam ubranka Basi i przygotowałam wyprawkę do szpitala, bo mąż będzie miał kłopot jeżeli tego nie zrobię wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to jak będziesz miała czas to opowiadaj:) wszytko:) ja miałam karuzele ale i tak nie używałam bo miałam kołyske do której trudno było ja przymontować:P ja własnie nastawiłam pierwszą pralke ciuszków dla Tomeczka a w sumie będą trzy i to z ciuszkami w przedziale 0-4m, mam nadzieję że szwagierka da mi trochę tych ciuszków, bo jak nie to trzeba będzie cosik podkupować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie powiem wam ze mam porownanie miedzy szpitalami i powiem wam ze tam to był kosmos... na patologii codziennie do 9 rano musiałas byc na czczo bo decyzje zapadaja...wogole nie robili lewatywy do cesarki nawet nikt nie pytał sie czy sie załatwiłam... opis porodu: obudziłam sie w srode jak zwykle i wizyta rano ordynatora( mojego gina) on do pielegniarki czemu katdiologa nikt nie załatwił we wtorek tak jak miał byc i ze ma byc na cito...porobili mi jakies hormony ft3 i ft4 i wyszedł im totalny kosmos, wiec do badania i czekac na kardiloga, w badaniu brak postepów akcji porodowej, tetno zaczeło mi rosnac do 140... decyzja mam 5 minut na spakowanie sie i na stół nie czekaja na kardiologa, wiec nawet meza nie powiadomiłam, wystrachana szybko poszłam , czułam sie jak we snie setki pytan połoznych lekarzy niewiedziałam komu mam odpowiadac przed cesarka...w koncu znieczulenie podpajeczykowe i chwila i maja na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatnio rzadko zaglądam czasu mało bo poród już za 1,5 mies. a nigdy nie wiadomo czy nie wcześniej. urządzanie domu to naprawdę ciężka praca a jeszcze dużo zostało mam obawy czy zdążymy. lucky me ja też mam wielkie problemy z hemoroidami i lekarka przepisała mi cyclo tabletki i maść posterisan. tabletek nie zażyłam bo maść mi pomogła a teraz staram się o regularne wypróżnienia dużo warzyw i owoców a dodatkowo 2 szklanki wody mineralnej na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×