Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam ja dzisiaj bardzo źle się czułam od rana:( ciągłe nudności i wizyty w toalecie(na szczęście nie czyściło mnie za bardzo) tylko co 20 min. na siku musiałam chodzić. mój mąż zauważył że brzuch mi się obniżył. ja codziennie się oglądam w lustrze ale jakoś nie zauważyłam a on tylko raz na mnie spojrzał i od razu widział. do tego czuję jakiś dziwny ból brzucha. to nie są skurcze ani to nie wina małego. cały dzień mam jakiś dziwny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruth moja córa też pakuje się ciągle do łóżeczka choć sama jak była mniejsza nie chciała w nim spać w ogóle i od kilku ładnych miesięcy śpi na fotelu rozkładanym.Kazała się też wsadzić do wózka!Mówi, że dzidzia nie tylko Juja w wóziu brum brum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.Angioletto.......25....Natalka.........08.09.....HARLOW UK....18 21.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 22.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 23.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 24.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 25.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 26.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 27.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 28.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 29.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 30.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 31.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 32.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 33.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 34.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 35. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 36.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 37.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 38.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 39.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 40.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 41.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 42.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 43.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 44.Marusia...........27.......?...............20.09....P ionki............8 45.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 46.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 47.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 48.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 49.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 50.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 51.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 52.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 53.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 54.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 55.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 56.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 57..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 58.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 59.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 60.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 61.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 62.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 63.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 64.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 65.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 66.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 67.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 68.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 69.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki macie jakis przepis na dobry sernik?? Bo jutro urodzinki mojego narzeczonego i chcialam cos upiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. u mnie kaszana!!! pokłóciłam się z m, bo mnie teść wk...poszłam na spacer, nie pomogło tp zadzwoniłam po szwagierkę żeby przyjechała bo już nie daję sama rady, taką deprechę łapię.. no i przyjechała to ten ciołek teść siedział z nami cały czas i pogadać się nie dało.. jacy ludzie są tępi i te jego testy w stylu no jak ci wody odejdą to dwa dni jeszcze zostało, porażka.. aż się poryczałam, bo cały dzień źle się czuję a tu jeszcze ten dupek.. Mam telefon do Koteczka jak coś to będę dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż przepada za takim sernikiem: SERNIK ZŁOTA ROSA Ciasto: 3 szklanki mąki 1 kostka margaryny 4 żółtka 1 cukier waniliowy 2 łyżeczki proszku do pieczenia ¾ szklanki cukru Zagnieść ciasto z podanych składników. Masa serowa: pół kg sera (najlepiej 2 kostki sera mielonego) ¾ szklanki cukru 1 budyń śmietankowy zapach cytrynowy 1 cukier waniliowy 3 całe jajka ½ szklanki oliwy pół litra mleka Jajka ubić z cukrem, dodać ser, budyń, zapach, oliwę i na końcu dolać mleko. Masę serową wylać na ciasto, piec 40-45 minut. Następnie ubić pianę z białek, dodać 1/2 szklanki cukru i jeszcze trochę ubić. Wyłożyć pianę na gorące ciasto i jeszcze zapiec z 15minut. Wyłączyć piekarnik i pozostawić w nim ciasto do wystygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no to bardzo ci współczuje.jak mozna tak wogole gadac? kompletny brak taktu ze strony twojego teścia.ale musisz juz sie uspokoic.nie ma co sie denerwowac i tym samym maluszka stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie notuj: SERNIK PIANKA CIASTO: 20 dag margaryny 3/4 szklanki cukru pudru 3 żółtka te składniki trzeba ze sobą utrzeć, a potem dodać: 1 łyżeczka proszku do pieczenia 2 i 1/2 szklanki mąki pszennej Trzeba to wszystko zagnieść na kruche ciasto, wyłożyć na spód i boki blaszki - to będzie cienka warstwa ciasta. MASA SEROWA: 70 dag - 1 kg mielonego twarogu 3 jajka 3/4 szklanki cukru 2 szklanki mleka 1 budyń śmietankowy lub waniliowy zapach śmietankowy lub waniliowy Jajko i cukier ubić mikserem, dodać porcjami twarogu (nie cały na raz, tylko dodawać stopniowo), potem dodaj mleko, budyń (proszek budyniowy, a nie gotową masę), aromat - masa będzie bardzo luźna. Wylewasz masę na ciasto i pieczesz około 20 minut w 180-200 stopniach. Po tym czasie ubij pianę z 3 białek (zostały po przygotowaniu ciasta), wyjmij ciasto z pieca i wyłóż na podpieczony serek. Wstaw do pieca i piecz kolejne 30 minut. Sernik powinien być puszysty, na wierzchu rumiany, powinna pojawić się na wierzchu rosa z cukru. Bardzo lubię ten sernik :) Angioletto, nareszcie się dopisałaś do tabelki ;) Aska, nie słuchaj głupiego teścia. To nie on będzie rodził, ale Ty. Słyszałaś już co opowiadają dziewczyny o swoich mądrych teściowych i szwagierkach - trzeba takie mądre rady puszczać mimo uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja wiem ale nie wiecie jak to jest... ja cały dzień naprawdę tak się męczę aj dobra spadam, nie będę ględzić, trzymajcie się pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafko no bardzo, bardzo podobne:-) aska ja też strasznie się morduję po całych dniach.Ciężko mi okropnie, męczą mnie twardnięcia brzucha, kłucia w pochwie i dwuletni brzdąc a teściowa (bo teścia mam fajnego) to najchętniej do roboty by mnie wygnała żeby jej synuś tylko się nie przemęczał! W ogóle sądziłam zawsze że w drugiej ciąży jest łatwiej ale się grubo pomyliłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka!!!! kochana nie uciekaj!!!! nie chcialam cie urazic,nie jestem w Twojej syt wiec nie mam pojecia co przezywasz-masz racje.ale nawet w tak ciezkiej sytuacji nie mozesz zapominac ze tak naprawde takie jego glupie teksty powinnas w miare mozliwosci bagatelizowac. a co na to twoja szwagierka i partner?????zareagowali chociaz???? sama bym szalu dostala. mi tez jest juz ciezko i nie wyobrazam sobie zeby jeszcze ktos mnie wkurzal dodatkowo :( Żyrafko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ile razy ja slyszalam ze ktos w tym miesiacu ciazy to jeszcze pracowal,czy tam sprzatal itd???? tysiace!!!!! szczegolnie tutaj w uk to jest nienormalne zeby siedziec w domu w ciazy!!!!! ale kazda ciaza jest inna.ja sie czulam w miare dobrze kilka miesiecy,ale teraz juz nie mam sily nawet sie sama podniesc z łóżka.i nic nikomu do tego uwazam. dlatego rozumie cie kochana dlaczego sie denerwujesz. ale chyba czas najwyzszy nauczyc sie olewac to co inni mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku ciąży byłam na zwolnieniu co jest tutaj nie spotykane. więc jestem indywiduum. dziękuję wam za odpowiedź na mojego wczorajszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-ale sama powiedz,ze tutaj to ludzie na ciebie patrza jak na dziwadlo jak chcesz na zwolnienie isc w ciazy co nie? jak ja szlam na zwolnienie w 6tym miesiacu to moja szefowa wrecz nie mogla uwierzyc!!!!!! co za debile tutaj są :( zalowalam ze nie mieszkam w polsce bo bym poszla od poczatku ciazy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: ja miałam taką pracę że od początku powiedziałam że muszą mnie skierować gdzie indziej. później mój menadżer-gej bardzo się przejął moimi komplikacjami że zwolnienie było dla niego wybawieniem bo nie będzie brał odpowiedzialności jak coś by się stało. ale rzeczywiście jak ktoś idzie na zwolnienie to jest normalnie masakra. moją koleżankę z pracy zjechał pracodawca że poszła na zwolnienie i że zrobiła to specjanie bo wiedziała że jest bizzy. a ona się wkurzyła bo jakiś idiota na nią wjechał rowerem i miała połamane żebra. normalnie szok. bała się wrócić do pracy po 3 tygodniach zwolnienia bo myślała że ją zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec maja budzi sie co 3 godziny na cycka... jest bardzo grzeczna...ssie smoczka....laktator mi pomogł w szpitalu, bez niego było by ciezko...ja czuje sie rewelacyjnie i juz spacerujemy na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam ciocia!!!!!!! :) Moja Bratowa urodzila synka o 14.20 pojechala do szpitala, a urodzila o 16.05:) Maly jest zdrowy i Mamusia rowniez sie dobrze czuje tylko boli ja gardlo od krzyczenia. Rodzila sn. Jak ja jej zazdroszcze:) Ja tez juz chce!! **Aska1978- nie denerwuj sie:) Moze wychodz z domu gdy Twoj tesc zaczyna swoje glupie gadanie, ignoruj go- moze bedzie Ci latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratulacje :) ja tez juz bym chciała miec to za sobą :) a swoja drogą to strasznie syzbki ten porod hehe.fajnie.zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak ona to zrobiła że tak szybko urodziła:) Anulka gratuluję bycia ciocią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - gratki dla świeżo upieczonej cioci!! aska - Ty masz wszytskiego dość a tu jeszcze dogadywanki... i weź tu człowieku miej miły dzień, ale glowa do góry! :) a na serniczek to chyba sama miałabym ochotę, tylko ja niezbyt nadaję się do wypieków, zawsze coś schrzanie :) ale bardzo proszę o kawałeczek ciacha priorytetem :) ja już nie mogę doczekać się spania...tzn czy pomoże ten magnez i potas na moje "wykręcania nóg" i czy będę spała w końcu? zmykam pitbula oglądać papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym! - Koteczek, super że tak szybko doszłaś do siebie i już spacerujesz z Majeczką!!! No i oby dalej była grzeczniutka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×