Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Magdakate jeśli ból nie ustąpi to jedz na izbe przyjec :) mam nadzieje że ci przejdzie :) i to nic grożnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam skurcze boli brzuch i krzyże i wszystko juz nie moge calą noc nie spalam masakra chce juz urodzic nie mam siły dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate: daj znać co u Ciebie. Ania Mała: a nie ma to żadnej czętotliwości? Próbowałaś wejść do wanny. Czytam sobie właśnie przepist KC i KK i powiem Wam, że jestem udu.... Nie mogę od nich żądać kluczy, bo nie ma tego jasno w przepisach. Dodatkowo nie mogę im wypowiedzieć umowy, bo jest na czas określony (do końca lutego). Wogóle jak czytam przepisy na necie, to jako wynajmujący mam prawie zerowe prawa:-/ Normalnie szok, co ludzie mają za problemy z mieszkaniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny:) U mnie ok. Wróciliśmy wczoraj wieczorem b zmęczeni. impreza się udała, posiedziałam na dworze, popatrzyłam na koniki, pospacerowałam z m i oczywiście najadłam się:) Madgakate co się u Ciebie dzieje, odezwij się Kochana... ja jakoś się trzymam ale wszyscy mi mówią, że wogóle si ę nie zmieniłam, tylko brzuszek jakby doczepiony. Rodzice jak mnie zobaczyli na nawet na noc nie zatrzymywali, bo mama się bała że u nich zacznę rodzić i nie zdążę do nas do szpitala dojechać.. ale właściwie to nic mi nie jst tylko brzuchol opada i pępka niewiele już widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate pewnie już na porodówce;-) zaraz da nam znać, że już się kochana wypakowała:-D aniu może to początek końca:-D? kurcze wiem, co przeżywacie.. mi się zaczął 38tc i też po cichu mam nadzieję, że zanim mnie na tą cesarkę wyśle, to coś mnie weźmie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do MAgdakate.czekam na odpowiedz.mam nadzieje ze wszystko dobrze :) dam wam znac jak tylko odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisala!!!! niedlugo wejdzie na Kafe to wszystko opisze.nic więcej nie wiem. no to pozostaje czekac :) Dziewczyny,chyba zaczął mi opadać brzuszek.jak siedze to na nogach mi leży.Mam nadzieje ze sobie tego nie wmawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakatewita
witam:) dzięki że się martwiłyście:) pojechaliśmy wczoraj na izbę przyjęć bo ten ból był okropny:( myślałam że już będzie po wszystkim ale angileska służba zdrowia zalamała mnie już totalnie:( na izbie byliśmy do 3 nad ranem i nie miałam ŻADNEGO badania oprócz krwi i moczu. pomacali mi brzuch i dali leki przeciw bólowe (jeden zastrzyk) i do domu wysłali bo to nie poród ale nie wiedzą co to może być:( owszem ból przeszedł ale idioci totalni bez badań odesłali mnie do domu. od rana czuję znowu ból ale ogólnie brzuch mam miękki a boli tylko w dole brzucha jakby przy okresie mnie rozpierało. nie wiem czego mogę się spodziewać jak już zacznę rodzić:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) angioletto mój brzuszek teżjak siedze to lerzy na udach :) Ja już bym tak chciała urodzić bo mam doś tej ciąży. Wczoraj byliśmy na pieczonych i wyszły super ale takie inprezki to już nie dlamnie, siedzieć nie dałam rady stać też masakra. Dzisiaj przycchodzą teście i bracia M mam nadzieje że długo nie będą siedzieć. A my z męże mamy dzisiaj 1 rocznice ślubu :) Dziewczynki a jak poskacze to może przyspiesze poród :) albo pochodze szybko na schodach no i oczywiście sex z M. Ale łapie już jakiegoś doła te pytania kiedy urodze, albo że już bym mogła urodzić mam tego dosyć :( tym bardziej że ja niemam żadnych objawów żebym urodziła wcześniej :( Żadnych skurczy, żadnego twardniecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Mamamadrid, już myślałam że o nas zapomniałaś! Zastanawiałam się gdzie wsiąkłaś... Pisz częściej w miarę możliwości, bo jestem ciekawa jak się czujesz i jak sobie radzisz w tych hiszpańskich upałach :) Ech, ale przecież termin masz podobny do mojego, więc jak wyliczali Ci ten termin na miesiąc wcześniej? Oj dziewczyny, co się ze mną dzieje... Coraz częściej mam bolesne skurcze, ale nie są tak silne jak parę tygodni temu. Dziś w nocy nie mogłam przez te skurcze spać. Brzuch mi się stawia wiele razy dziennie, a po całym takim dniu jestem wyczerpana. Czuję, że niewiele mi już zostało. Mam nadzieję że to przeczucie się sprawdzi :) Zaparłam się i klepię te moje statystyki do pracy, ale coraz ciężej mi siedzieć przed komputerem. Gorzej, że mam ochotę to robić bo wyniki wychodzą mi rewelacyjne! Gorzej - bo chcę a jest mi potwornie ciężko. A chciałabym jeszcze w tym roku skończyć pracę. Wiem że dam radę, mam motywację bo w styczniu mam możliwość pójścia do wymarzonej pracy.... :) Zobaczymy co na to Basia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate to naprawde nie zaciekawie może to poród, ja sama niewiem czzego się spodziewać jak by się zaczeło :( więc ja napewno Ci nie pomogę. Trzymaj się tylko jakoś bo tak naprawde nic Ci nie pozostał. Mogli Cię chociaż zostawić na jakiejś obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, ja mam podobne bóle, ale to jeszcze nie poród. Boli mnie w dole brzucha jakby to był okres, ściska mnie i napiera, ale brzuch wtedy nie twardnieje - to jeszcze nie poród. Bóle porodowe to coś czego raczej się nie przegapi ;) Ewelka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) Działaj dziewczyno, może uda się Wam coś przyspieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ból wczorajszy był już tak duży że nawet oddychać nie mogłam a ruszaniu to juz mowy nie było dlatego pojechaliśmy najgorsze że jedziesz żeby sprawdzili a oni nic nie zrobili:( nawet KTG nie miałam robionego. ciekawa jestem po co oni (lekarze) wogóle tu są skoro nie pomagają ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka-wszystkiego naj naj!!!!!!! :) :) :) Magdakate-w szoku nie jestem,bo nie jeden raz przezylam czekanie na tych idiotow na emergency,po czym sprawdzili mi cisnienie i odeslali do domu :o Ja nie mam narazie takich bóli miesiaczkowych,ale powiem szczerze ze chyba bym chciala-bynajmniej blizej porodu. wczoraj spedzilam kolejny bardzo aktywny dzien i nic :o dzis tez taki planuje.zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakat-jak na poczatku ciazy mialam krwawienie i krew w moczu dodatkowo to po 6 godzinach czekania (bo ponoc nie zapisali poprawnie mojego nazwiska :o ) zbadali mi cisnienie i powiedzieli ze jak nadal bede krwawic to mam wrocic po weekendzie( to byl piatek w nocy) !!!!!!! wiec poszlam prywatnie do polskiego gienka. kurde-oni maja tu problem ze wszystkim.ja tez nie wiem jak to bedzie jak zaczniemy rodzic!!!! powinnas miec KTG,zbadaną szyjke i inne!!!!! co za dziady jedna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafo a co mogą oznaczać te bóle?? brać na nie paracetamol jak są bardzo silne czy czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co powie Żyrafka-ale ja bym nie brala nic rozkurczowego np,zadnej nospy. niech sobie macica cwiczy.moze to oznacza ze niedlugo sie zacznie cos dziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw gratulujacje z okazji Rocznicy Ślubu:) Magdakate Kochana nic nie bierz, mnie też boli jak cholera.. ledwo łaże i już dzwoniłam do koleżanki do szpitala,żeby na mnie czekała bo dzisiaj dojadę, hi hi:) Ale serio też bardzo źle się czuję i mam silne bóle w pochwie,i kręgosłup mi wysiada, że ani leżeć ani siedzieć nie mogę, ale nic nie biorę tylko krążę po mieszkaniu i robię obiad, rolady kapusta czerwona i kluski z dziurką.. czytałam że przed porodem pojawia się rozwolnienie a u mnie zaparcia, więc postanowiłam że chociaż porządnie sobie pojem przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nic nie brala bo na skurcze, trzeba czekac... a powiedzcie mi jaka macie teraz manie? bo ja robie non stop ciasta, ciastka, babeczki :D a we wtorek dostarcza mi nowa lodowke z wielka zamrazarka i pewnie zaczne szykowac obiady i zamrazac :D a sprzatac mi sie juz odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbeczko :) ja mam manie na czekolade i ciasta,ciasteczka wlasnie!!! :D:D:D nie moge sie opamietac hihi aha i na wszelkie rzeczy cytrusowe :) za to sprzatac mi sie bardzo chce tylko sił brak :D dzis lece na zlot motocyklowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mania sprzątania na razie musi poczekać bo jeszcze nie zaczęli tego głupiego remontu:( później będę sprzątała chyba że już urodzę to mąż będzie sprzątał a ja na spacerkach będę:) w pierwszej ciąży miałam manię na kisiel zwłaszcza w nocy. codziennie wieczorem mąż robił dwie większe miseczki kisielu a ja w czasie wstawania w nocy do WC zjadałam oba:) teraz nie mam zachcianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ale mi sie ich nawet jesc tak bardzo nie chce, za to robic, normalnie bylabym teraz najszczesliwsza gdyby mi przyprowadzono jakas glodna armie i musialabym ich zapchac ciastkami :D bo moj jak zrobie to zje 1-2 babeczki i koniec...wczoraj na szczesnie wpadl jego kolega to zjadl polowe i dlatego jutro moge robic nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-no i ochoty na kiesiel mi narobilas :D:D:D ja zrobilam sie senna :o ale nie poddam sie!!!! trzeba sprzatać i sie ruszac :D:D:D tak wiec pojde sie wykąpac,potem przyszykuje obiadek-dzis tylko zupka pomidorowa z ryżem :) a za pare godzin lecimy na zlocik,dlatego pewnie pozno wieczorkiem zaglądne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka-no to mozesz mi wysyłać te swoje wypieki bo ja z tych chętnie jedzących słodkosci jestem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ładna pogoda a ja leże w sypialni i ledwo oddycham mam już dośc bardzo mi ciężko oddychac chodzic puchne wszystko boli w nocy miałam skurcze i bóle krzyżowe co 10 min przez 3 h myslałm że może juz ale przeszło teraz od nowa cos mnie boli sikam co chwile ma ochote na gotowanie sprzątanie itp ale nie mam siły jak tylko troche się zmęcze zaraz brzuch twardnieje ewelkajawwszystkiego naz z okazji 1 rocznicy ślubu angioletto narobiłas mi smaka na pomidorową ummmmmmmmmmm magdakate dobrze ze wszystko z wami ok rozumie cie co przezywałaś w szpitalu u nas tez nie jest kolorowo sama po ostatnim pobycie załamałam się ze tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×