Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

je tez mam ochotę na piwo ... najlepiej z sokiem :) ostatnio kilka razy pozwoliłam sobie na kilka łyków karmi malinowego ciemnego ... pychotka - mój mąż nawet rozsmakował się i teraz co idzie do sklepu pyta czy kupić karmi ... odpowiedź zawsze pozytywna ... ale KARMI małemu nie zaszkodzi :P jak już uzgodnicie miejsce zlotu BRZUSZKI to ja się piszę i też coś przyniosę - mam pyszny serniczek na zimno z jagodami i malinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: ja też chcę na imprezkę:) ja wam powiem szczerze że w ciąży wypiłam lampkę czerwonego wytrawnego winka. tak na lepszą hemoglobinę:) ale teraz to już nie będę piła aż skończę karmić piersią:( najdziwniejsze jest to że ja cały czas tak samo odczuwam ruchy małego. czkawkę na dole( ale skacze mi cały brzuch) a wypychanie rączek-nóżek z lewej strony. właśnie czułam ruchy na lewym biodrze i nie wydaje mi się żeby to była pupa. jakoś dziwnie czuję małego. pewnie się jeszcze pocieszam ale coraz bardziej jestem nastawiona na tą cesarkę. a może mały zechce przyjść na świat wcześniej?? zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka ta karkowka narobilyscie , chyba jutro a kolacje przygotuje, Ł. przyjedzie, tylko grila odpali i pyszna kolacyjka bedzie. zyrafko , u babci mojego Ł.tez wykopki,no i oczwiscie on jedzie robic, a jego siostra z mezem przyjada , wezma worek i zadowoleni. lenie jedne.zawsze pomagamy babci a oni to nigdy nie maja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream,Magdakate....zapraszam...z serniczkiem,na zimno....hmmmmm..i winko sie znajdzie... No normalnie juz mi nozki chodza!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ja mam miotłę wypasioną (jeszcze na gwarancji) to po Ciebie wpadnę. Udźwignie nas obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narobiłyście mi takiej ochoty na imprezkę, że sobie muzyczkę włączyłam. A mała mi tak skacze, że olaboga:) :) 🌼 Normalnie jak zaczęłam tańczyć to się uspokoiła:) Ja niby nie piję wogóle bo nie lubię, ale ostatnio powiedziałam swojemu K. że mam ochotę czegoś się napić choć odrobinkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate... Raz nie zawsze! ;) Aga....no widzisz jak fajnie....i co???pomyslalabys rano,ze dzis bedziesz tanczyc z usmiechem na ustach???? Kobitki...tego nam trzeba!!!!Uwolnic umysly od obsesyjnych mysli o porodach,tesciowych itp. No to dalej,brzuszki w gore i plasamy!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie jeszcze ja lece............. Zabiorę ze sobą muffinki czekoladowe... Moze byc?? Idę na balkon, odpalam miotłę i wylatuję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz wszystkie imprezujecie :) To ja idę do łazienki - jakiś prysznic, olejek do mycia eteryczny, ładnie pachnący balsam,...... Chyba sobie nastrój poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny jaka impreza:):) No przydałoby się zaszaleć. a rano obudzić i nie czuć ani bólu ani nie mieć kaca:) aż poważnie zrobiłam łyka piwka od męża bo właśnie przyszedł z ogrodu. no kurcze jak nie lubię to smakuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie przylącze z miłą checą, umylam wlasnie okno w kuchni to moze wczesniej urodze ;-) i czekam na mojego meszczyzne sama mam ochote na zimne piwko bo upal bedzie w nocy napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po procentach nie ma żadnych dolegliwości:) :P no może po za jedną:P literki się przestawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie wrócilam z łazieki ,siadłam sobie przed kompem a tu mąż nigdzie nie chce mnie wypuscić..... A juz miotłe wystawiłam na balkon i muffinki zapakowalam :( Poszedł pod prysznic - moze tak mu uciec :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) aaaaleee imprezka :) :) od tego pląsania tu z Wami naszły mnie dwa skurcze!! Wcale nie wirtualne! o nie, ja jeszcze nie chcę się rozsypywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! Wy już pewnie wszytskie leżycie po tych procentach od południa!! hahah ja też napiłabym się, najlepiej białego zimniutkiego winka!! albo czerwone - nie jestem wybredna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz więcej nie wypiję:( mamabelgie ulituj się!!! nie dolewaj już mi:P uciekam spać troche te nerwy dzisiaj mnie wymęczyły:( milutkiej i spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek...biale winko tez mam....zimniutkie!!!!No to nam sie imprezka rozkrecila-spac nie moge ;) A tak calkiem serio....dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) no i jak tam po wczorajszej imprezce jeszcze odsypiacie?? a ja już na nogach. Mężowi się zamarzyło na śniadanie jajka z majonezem i keczupem. to zrobiłam. spałam wyśmienicie. dawno nie miałam takiej dobrej nocy, raz na siusiu i od nowa zapadłam w sen, też opanowałam do perfekcji trasę po ciemku:) nie ma to jak dobrze zabalować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzucholki ;) no ładnie-ja tu o imprezie slysze ??? szkoda ze nie zaglądnelam wieczorkiem :D:D:D Gdzieś o 3 nad ranem zdecydowałam ze zamontuje sobie nad łóżkiem wyciąg.Taki nowoczesny-na guziczki .Za jednym naciśnięciem guziczka bedzie mnie stawiał delikatnie do pionu Byłoby dobrze gdyby do mnie mówił.Ale nie bez znaczenia jest co.Niech gada ze jeszcze tylko troszeczke,juz niedługo,dasz rade,albo coś w rodzaju NIE BÓJ SIE,DZISIAJ JESZCZE NIE ROZSYPIĄ CI SIE TE STRZYKAJĄCE BIODRA :p A no właśnie,jesli juz o strzykaniu mowa.Moze wystąpie w ''masz talent''??? :D:D:D Strzykam tak głośno i z taką wprawą ze z pewnością znalazlabym sie w pierwszej trójce :D:D:D Dziś 28/08-mój termin porodu z usg robionego w Polsce.Niestety coś mi sie zdaje,ze niestety tym razem Angole mają racje i bede jeszcze łazić w tej promocji jakieś 2 tygodnie. :o Ide dospać troszeczke.do pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - ja też miałam dziś dobrą noc, zasnęłam w miarę szybko i też siusiu tylko raz. To pewnie zasługa tej imprezki :) Ty to jesteś dobra żoncia - o 6 jajeczka wymarzone mężowi robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha angioletto rozśmieszyłaś mnie:) ale pomysl, że jak promocja się skończy to dostaniesz cudowny gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pozwlicie, ze sie wetne na chwilke z pytaniem, czy po porodzie oddaja matce mala karte ciazy? i jeszce jedno, jesli z OM mam wyliczony termin porodu na 29,09, z usg w 12tc mam na 27,09 a z usg w 32 tc mam wyiczony na 22.09 to ktorym terminem sie sugerowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×