Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Andzia, nie wolno nosić dziecka przodem do świata... W niektórych instrukcjach pokazują takie wiązania (np. w MobyWrap i w Babylonia), ale tak nie można. Może spróbuj już wrzucić ją na biodro? Bo na plecy to wyższa szkoła jazdy i dziecko musi mieć pół roku. A na biodrze zależy, wypróbuj np. siodełko z pętelką http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/siodelko_z_petelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam:) Ufff... my już po wizycie u okulisty, tym razem było o niebo lepiej bo już nie używał roźwiernika(czy jak to się nazywa) i badanie było bezbolesne, ale stresujące mimo wszystko-wystarczyło że go owinęli przescieradłami to zaczęła się orkiestra!!! Mamuśkaa3- na szczęście nie mamy problemów z oczkami ale Bartuś jest wcześniaczkiem i miał tlenoterapię i musiał przechodzić przez te wszystkie badania. Co do tabletek anty to sie nie wypowiadam bo zielonego pojęcia nie mam- nigdy nie stosowałam i raczej nie będę, wolę naturalne metody, a jak nie jestem pewna a powstrzymać się nie możemy to gumki-blee- no ale cóż- siła wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko Ty sie bedziesz napewno orientowac.Jak chusta jest najlepsza? Chodzi mi takze o to,zeby była na już i posłuzyła na dłuzej.Taka w rozsadnych pieniadzach bo ja sie nie znam a chciałabym sobie sprawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
ja ubranka kupuje tylko w h&mie i zarze bo wiem ze nie skurcza sie nawet w 90 stopniach i napewno nie zafarbuja.lepiej troche wiecej zaplacic ale miec na dluzej np na 74 to mam po starszym synu jak nowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh chyba zarazilyscie mnie chustami, ogladam zdjecia na NK i tez chce!! tylko tez mam problem jaka kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa dzieki za dobre rady,patrzyłam na te chusty z LennyLamb,bardzo mi sie podobaja ładne mają kolorki. A jaki rozmiar wybrac? M- odpowiada 4,6 metra i pisza ze to standart wiazac mozna Podwójny X, kieszonka, plecak z przeplotem, plecak z wykończeniem tybetańskim,a L-5.2metra pisza,ze to długa i mozna wiazac na wszystkie sposoby. Co do spioszkow to nie skurczyły mi sie tylko te z firmy "batyr",reszta 62 wyglada na 56 ;/ Figa a Ty jestes z BB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez nie wiem jaki rozmiar mam wybrac - mam 164 wzrostu. figa to znaczy ze jak ja masz na biodrze to mozesz wszystko robic obiema rekami? a roza ostatnio gapila sie raz na mnie a raz na zelazko jak prasowalam a maz ja na rekach mial i nie znudzila sie przez prawie pol godziny :) dlatego pomyslalam ze noszenie jej w chuscie i robienie codziennych rzeczy bedzie dla niej lepsza zabawa niz robienie min do lustra spiewanie itp bo juz sie tym znudzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa to siodelko z petelka wydaje sie proste ale pewnie jak przyjdzie co do czego to juz mniej :) a ty od poczatku dawalas sobie rade z wiazaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja tez na te patrzyłam,Figa o nich nadmieniła i odrazu wpadły mi w oko-piekne maja kolorki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba ta lesna niezapominajka i ten błekitny poranek.A zamowilas juz Andzia? Ja sie cały czas zastanawiam...gorzej jak moj nie bedzie chcial w tym siedziec,albo nie bede umiała tego wiazac jak trzeba,a kombinacji jak widac jest wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggghj
tak piszecie o tych chustach a jaka jest różnica między tkaną a elastyczną?????czy może to jedno i to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Fajnie piszecie o tych chustach ale faktycznie jak dziecko nie chce w niej siedzieć to klops. Ja sama mam taki kłopot bo na początku jak Maja była malutka kupiłam elastyczną i super w niej leżała no to pokusiłyśmy się o bebelulu hamalu czerwoną .. i co leży bo nie chce do niej za żadne skarby świata. Figa podpowiedziała żeby wiązać na biodrze i powoli Majka zaczyna się do tego przekonywac,rozgląda się wokoło i jest zadowolona, jednak za długo nie posiedzi:) tak już chyba niestety jest że niektóre dzieci to uwielbiają a inne lubią ale tylko na chwilkę:) A nas zasypało, śniegu już ponad 30cm, nawet odgarnianie na niewiele się zdaje. Majka po półgodzinnej walce ze mną zasnęła, ma takie dnic że zmęczona jest bardzo ale bez lulania i marudzenia nie zaśnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elastyczna sie bardziej uklada ale nie nadaje sie dla ciezszych i wiekszych dzieci bo sprezynuje. ewelinkaa jeszcze nie zamawialam bo sie zastanawiam jaki rozmiar, mam nadzieje ze ktoras z chustowych mam sie pojawi i doradzi. no i nie moge sie zdecydowac czy te pistacjowe lato czy czekolada :) a czy bedzie siedziec to tez nie wiem, jak nie kupie to sie nie przekonam. na hustawke z bajerami wywalilismy kase, bo mialam nadzieje ze choc na chwile sie zajmie i bede mogla cos porobic ale niestety, roza owszem siedzi tam jakis czas ale ja musze siedziec obok i ja zabawiac, jak na moment wyjde to ryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu to z roza jest podobnie, wszystko ja zajmuje tylko na chwilke. ja roze nauczylam sama zasypiac w poludnie wg ksiazki "kazde dziecko moze sie nauczyc spac" bo wczesniej tez musialam lulac na rekach conajmniej pol godziny a odkladalam do lozeczka jak saper mine :) bo jak sie przebudzila to od nowa. a teraz klade i wychodze i za moment spi, nawet jak sie przebudzi to spi dalej. teraz wlasnie zasnela ide prasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiele bym daa żeby Maja sam ładnie zypiała. nieraz o położę sie obok Niej i zaraz zasypia ale czasam to walka o sen:) Wczoraj wieczrem tata ją wziął na ręce i natychmiast zasnęła więc chyba częściej tak będziemy robić. za o w nocy śpi pięknie, z jedną pobudką na cyca i po kilku min ssania śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
a co myslicie o nosidelkach?wlasnie mam zamiar kupic bo jakos nie widze siebie z dzieckiem w chuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
od kilku dni moj maluch po karmieniu w nocy nie moze zasnac prezy sie mruczy a jak go nie wezme na rece to zaczyna plakac.dopiero po ok 30min zasypia jak bujam go w foteliku.jaka przyczyna moze byc takiego zachowania?wczesniej nakarmilam go kladlam do lozeczka i spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, poszukaj czegoś właśnie w Nati lub Lenylamb (nie polecam Bebelulu Rapalu, bo pomimo że ceny na Allegro mają korzystne, chusty są sztywne i ciężkie), a najlepiej jak wejdziesz na jakieś forum chustowe, np http://forum.gazeta.pl/forum/f,44603,Kawalek_szmaty_chusty_i_.html napiszesz ogłoszenie że szukasz używanej tkanej w dobrej cenie i szybko ktoś się znajdzie ;) Ja tak kupiłam swoją drugą chustę i naprawdę jestem zadowolona ;) Chusta elastyczna jest dobra na początek dla maluszka, bo już 8-kilowego w niej nie ponosisz. Elastyczne łatwiej się wiążą bo nie trzeba ich dociągać. A z tkaną jest już trochę zabawy bo trzeba ćwiczyć i ćwiczyć, nie od razu się udaje. Można poduczyć się na Youtubie lub radzić się doradców chustowych na forach (lub jeżeli ma się taką możliwość jeździć do Klubu Kangura, ale to tylko w większych miastach) Andzia, oczywiście że nie od razu mi się udawało ;) Na razie wiążemy się głównie w kieszonkę, bo to wiązanie mam opracowane do perfekcji. 2x się u nas nie sprawdzają, bo ocierają Basi poliki (i tak podrażnione przez AZS), a to siodełko próbowałam ale jakoś mi niewygodnie na jednym ramieniu, chociaż Basia widzi w nim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja powinnam na poczatek jakiegos taniego elastyka kupic zeby sie nauczyc i zobaczyc czy wogole roza bedzie chustowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja mysle ze jak juz kupowac to tkaną,najwyzej sie sprzeda :P Mi sie bardziej podoba tkana. Zyrafko dziekuje :* wbiłam sie na jedno forum i zrobilam jak kazalas i sie odezwało pare dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×