Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Chyba kazda z nas lapie takie obawy...a teraz to dopiero kiedy godzina\"0\"zbliza sie nieuchronnie :) Mnie dopadlo w sobote,podczas robienia zakupow dla Malenstwa...ze tak to juz,lada moment i bedziemy we troje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno chyba kazda z nas ma takie obawy:) ja narazie sie boje ze nie zdaze napisac pracy przed dzidziusiem i ze moze cos sie stac ze szybciej urodze a jeszcze nic dla maluszka nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... skończyłam:) wszystko poprasowane w komodzie poukładane, według rozmiarów:) cytrynka, basia witajcie:) u mnie od rana pochmurno i wietrznie ale i tak słabo mi:( mam nadzieję że zaraz deszczyk spadnie i poczuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelge i Magdakate ja rowniez witam:) dzis robie obiadek warzywny z mojego ogrodeczka:) bez miesa:) ale staramm sie pisac prace i tak boli mnie kregoslup ze nie moge wysiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale od rana ostro piszecie:) nie było mnie kilka godzin a tu prawie 4 strony.. Kupiłam prześcieradełka na przewijak 3 szt 5,80. jak nowe. dokupiłam też troszkę kosmetyków i przeszłam całe miasto za pościelą. żeby 3 częściowy komplet kosztował 18o zł. lekka przesada. chyba kupimy z klupsia 102zł. chciałam uszyć ale materiały tragedia, wyglądają jak sprzed 10lat. paskudne. zjadam właśnie bigosik i chlebek z szyneczką do tego. na obiad mam od wczoraj zupę ogórkową i naleśniki z jagodami:) co do wizyt u gina to ja po 32 tyg mam co 3 tyg, teraz kolejną dokładnie za tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska: ale smaka mi narobiłaś tym bigosem:) ja miałam wczoraj robić ale jak wysłałam mojego męża do sklepu to nie było już żadnej kapuchy:( a dzisiaj po tym prasowaniu o zrobię na szybko spagetti bo nie chce mi się nic więcej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale mi narobilas smaka na nalesniki z jagodami:) ja dzis robie na obidek zupke z fasolki szparagowej, mlode ziemniaczki z mizeria z ogorkow z mojego ogrodka, smazona cukinia i sadzonym jajkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKNA nie pękajmy damy rade musimy :) :) :) BASIA u mnie w Łodzi co tydzień jest giełda i jest mnóstwo producentów mebli robią na wymiar na zamówienie wystarczy ze się przyjdzie np .ze zdjeciem lub rysunkiem jak ma ten mebelek wyglądać i zrobia bez problemu, może u ciebie w mieście tez jest taka mozliwosć .Wychodzi to owiele taniej niz w sklepie meblowym . Basiu nie wiem czy wiesz ale sa rózne rozmiary przewijaków większe i mniejsze widziałam w jakimś markecie ale nie pamiętam jakim :( W nocy miałam skurcze nóg , wiłam sie we wszystkie strony i jeczałam z bólu az obudził sie mój M zapalił lampke nocna popatrzył zaspany i bidulek myślał ze to juz :) mam skurcze porodowe a to tylko nózki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jagod w warzywniaku nie ma , a ja mam ochote na pierogi z jagodami grrrrrr. sama ich nie zerwe bo brzucho mnie przeciaza hihi. skwar niesamowity, juz sie cala kleje od potu, ide chlodny prysznic wziac, na pewno zrobi mi sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz przez Was mam ochote i na bigos i na nalesniki z jagodami :) Magdakate gratulacje, wszystko ladnie teraz bedzie czekac na Malenstwo :), mi zostala ostatnia partia prania do zrobienia :) Zyrafka mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej, ja tak od 32 tyg z cztery razy mialam podobna sytuacji, maz mnie wlozyl do wanny z cieplutka woda i po godzinie przeszlo. Nie wiem jak z moja szyjka bo my w anglii interniste mamy w razie co, wiec nikt przez cala ciaze mi nie zagladal tam gdzie trzeba :) no chyba ze maz, no ale on sie nie interesowal dlugscia szyjki :) :) :) :) Jestem teraz w 33 tyg i wizyty u polozenj faktycznie co 2 tygodnie, wiec bardzo mnie zaskoczyla moja polozna, myslalam ze oleje standardy jakich trzymac sie powinna :) Choc szczerze wolalabym obyc sie bez tych wizyt bo polegaja na pytaniu jak sie czuje i sprawdzeniu czy serduszko bije, co i tak w domu sama robie, a jak mam jakies pytania czy dziwne bole to dla nie j wszytsko jest norma, bo przeciez jestem w ciazy wiec skurcze, bole itp powinny byc na porzadku dziennym, taka jej filozofia :) Co do ruchow, moj synek szaleje caly czas, choc czuje juz jego wage i ze duzy jest, wiec ruchy sa jakby wolniejsze ale mocniejsze :) I czesto wypina tylek i stope :) Taki maly cudak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Koliban- dom już mamy- w surowym stanie... Z dachem... Zostały okna, centralne no i wykończenia w środku... szok!! ile kasy na to idzie.. a dom mamy nie mały bo 280 metrów... ewela- ja przedwczoraj wieczorm miałam atak płaczu... i jakby sie głebiej zastanowić, to nie wiem czemu.... ostatnio czesto mi się to zdarza, a przed ciążą nie należałam do osób płaczliwych... Ja dzis na obiad mam klopsiki w sosie koperkowym i surówkę z kapusty... Wczoraj o 21 robiłam sobie zupę ogórkowa, bo naszła mnie taka ochota.. Dziś już patrzeć na nią nie mogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa dzieki:) moja położna też wyznaje taka samą filozofię:) jestem w ciąży to wszystko jest normalne jak mi powiedziała ostatnio że moje skurcze to normalka to tak się wkurzyłam że ciśnienie mi skoczyło. zobaczymy co powie za 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję się źle, czasem coś mnie zakłuje, staram się leżeć ale przecież trzeba zrobić obiadek. Dziś robię pierwszy raz zapiekankę z kurczakiem, przepis dostałam od znajomej mamy: Pierś z kurczaka pokroić w kawałki, obsypać Vegetą, na to warstwa majonezu, warstwa pokrojonej cebuli, starte jabłko, druga warstwa majonezu, starty ser żółty na wierzchu. Ja dodatkowo posypałam wierzch przyprawą do kurczaka i ziołami prowansalskimi. Zapiekankę podam z frytkami, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Ewela, po pierwsze: gdzie lekarz słucha u Ciebie serduszko? Jeżeli poniżej pępka z prawej lub lewej strony, to główka dziecka powinna być na dole. Możesz sobie spokojnie wybadać rękoma gdzie masz grzbiet: wyczujesz po prostu twardą płaską powierzchnię (grzbiet będzie z tej strony, z której lekarz słucha serduszka, bo ono jest wysłuchiwalne w okolicy karku dziecka lub nieco niżej na jego pleckach), po drugiej stronie brzucha masz miękko i tam pewnie są rączki, nóżki i schowany brzuszek. Dziecko teraz najwięcej wyrabia nóżkami, chociaż rączkami także. Tak położone jest 94% wszystkich dzieci. Jeżeli Twój maluch będzie położony inaczej, będzie Ci trochę trudniej to ustalić, ale jeżeli trochę pomacasz swój brzuch może Ci się to uda. Bardzo ważne jest to, żebyś badała sobie brzuch leżąc płasko na plecach - wtedy mięśnie nie są napięte i da się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa-dluga dzieki :) ja tez spróbuje rozpoznać ułozenie mojego dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - zrobili Ci juz jakis plan porodu czy cos takiego? ja wczoraj mialam wizyte w szpitalu ale jakos mi calkiem z glowy wypadlu najwazniejsze pytania, ehhh nawet nie wiem czy maja jakas liste rzeczy ktore trzeba wziac ze soba. Gapa ze mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka, moja polozna nie robila ze mna planu, choc powinna, ale jak byla ogladac porodowke to polozna tam powiedziala ze dobrze jest przyjechac juz z gotowym planem, zeby potem o wszytsko pytac sie nie musialy, choc plan jest elastyczny i mozesz w kazdym momencie zrezygnowac czy dodac cos czego tam nie ma... Masz tu stronke z takim planem http://www.nhs.uk/planners/pregnancycareplanner/pages/birthplan.aspx Zyrafa daj znac jak wyszla zapiekana, bo skladniki sa super,takie jak lubie, wiec moze bym jutro sprobowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz maz jedzie do domku:) a wieczorem zobacze mojego maluszka:) dzis maz idzie ze mna na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu nadrobiłam, pogoda dzisiaj straszna u mnie byłam dzis rano na badaniach a potem na zakupach, no i nareszcie kupiłam sobie sukienkę na wesele a w sumie to nawet 2 sukienki. odnośnie body kopertowych to w H&M widziałam dziś bo 40 zł za sztukę , lekko drogie jak dla mnie, więc za chwilę popatrze bliżej na aukcje do których linki podawałyście na poprzednich stronach. ja też mam obawy, że mała nie będzie chciała czekać do końca i zdecyduje się wcześniej przyjść na świat wcinam właśnie bób jest pyszny, obiadu dzis nie będzie u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: nie widziałam się z polożna od dawna a w szpitalu byłam bardzo dawno temu i pewnie w 37 tyg. jak będę na kontroli u lekarza dowiem się co i jak. na razie lekarz w szitalu powiedział że chce żebym rodziła naturalnie ale ja nie jestem do tego przekonana. listę tego co powinnam wziąć do szpitala znalazłam w różnych katalogach i gazetach dla mam. dostałam też na początku zestaw informacyjny od mojej położnej ale gdzieś go zgubiłam:) gapa ze mnie okropna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allan dostał dzisiaj nakaz siedzenia w brzuchu od pradziadków do 10 września aż oni przyjadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie koleżanka z małym synkie 4miesiące, ale jest taki kochany popytałam się jej co jest z kosmetyków potrzebne i w sumie dała mi fajne rady i z mojej listy durzo ubyło. Jest taki skwar że masakra nieda się wyttzymać. Przysły mi żeczy z allego i jestem bardzo zadowolona polecam tego sprzedawce http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926 Jest szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna jest czarna lniana z dodatkiem do połowy łydki z białym paskiem, a druga długa do ziemi na cieniutkich ramiaczkach brązowa z kolorowymi kwiatami na dole, jak aparat wróci do domu do zrobie zdjęcia i pokaże najlepsze to to że obydwie były przecenione -50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Zyrafko jest bez zapeszania super, tylko... dzwonilam do meza kiedy wroci specjalnie zeby mial cieply obaid a tu mu sie samochod zepsul i bedzie za godzinke... kurcze wiecie jak mnie strasznie boli kregoslup i jak siedze i jak stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×