Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzataczka gosia

Sprzatanie w UK- ile zarabiacie na godzine?

Polecane posty

Gość sprzataczka gosia

Ciekawa jestem ile zarabiacie na godzine. Ja mieszkam w malej miejscowosci w Szkocjim obecnie mam 5 domow do sprzatania po kilka godzin 2-4, zarabiam po 5-6f na godzine plus pieniadze na paliwo, od 2,5 do 5f. Ciekawa jestem czy to w sam raz, czy malo, a moze za duzo... chociaz tak nie uwazam ;) A i najwazniejsze jest ze moge brac ze soba synka.... to jedyna praca jakiej moge sie podjac, majac 3 letnie dziecko. Zlobki sa drogie, a maly chodzi do przedszkola tylko na 2,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyy wiesz
trudno powiedziec ja mieszkam w londynie i za sprzatanie biore 8-12 funtow/godzine, ale wiem ze np agencje sprzatajace placa wlasnie 5-6 funtow, no ale sama mowisz ze w malym miasteczku i w dodatku bierzesz ze soba dziecko wiec chyba nie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10F na godz
ja mieszkam w Londynie i zatrudniam pania na 4 godz tygodniowo przez agencje. Cena, 10F za godz. z czego 2.5 dla agencji i 7.5 do reki dla pani. Agancja pobiera pieniadze bezposradnio z konta co trzy miesiace. Jak narazie, bardzo dobra wspolpraca, nazwa agnecji Time for You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
ma ok. 12 na godzine...w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Za mniej niż 15£/godz nie opłaca się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lady cleaner

I właśnie tyle biorę.

Dzisiaj mam dwa domy na Bromley, w każdym ok 2,5 godz, każdy za 40£.

Wychodzę z domu o 9:00, ok 15:30 będę z powrotem w domu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Dnia 2.01.2019 o 08:05, Gość Gość lady cleaner napisał:

I właśnie tyle biorę.

Dzisiaj mam dwa domy na Bromley, w każdym ok 2,5 godz, każdy za 40£.

Wychodzę z domu o 9:00, ok 15:30 będę z powrotem w domu.

 

A ile lat już sprzątasz? Czasem warto wysilić się, zaprzec i podnieść kwalifikacje, poszukać innych ofert, zmienić coś... Ja sprzątałam w UK długo, długo - prawie 6 lat.

Ale na szczęście to przeszłość od kilku lat.

warto próbować, bo sprzątanie to ciężka fizyczna praca, szkoda zdrowia przede wszystkim!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Buehheheheeeee tępaki przechwalają sie ze po studiach w PL sprzataja angielskie gó/wna na emigracji :D było sie uczyc przygłupy , beka z was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
49 minut temu, Gość Jola napisał:

Buehheheheeeee tępaki przechwalają sie ze po studiach w PL sprzataja angielskie gó/wna na emigracji :D było sie uczyc przygłupy , beka z was 

Ja akurat, na szczescie, juz nie sprzatam, ale wiesz co?

czesto ze sprztania za granica  mozna miec duuuuzo lepsze zycie niz w Polce z pracy umyslowqej, bo zwykle  najnizsze stanowiska biurowe w Polsce to zaronki 2,000 zl netto. ha ha ha/ toz to grosze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boberek

Sprzątaczka w Sztokholmie zarabia 50 zł//godz na czysto do kieszeni. A za taką samą pracę w PL góra 10 zł.  Są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosz
Dnia 2 January 2019 o 08:05, Gość Gość lady cleaner napisał:

I właśnie tyle biorę.

Dzisiaj mam dwa domy na Bromley, w każdym ok 2,5 godz, każdy za 40£.

Wychodzę z domu o 9:00, ok 15:30 będę z powrotem w domu.

 

A ja siedze sobie wygodnie w biurze smiejac sie z takich nieudacznic szorujacych obcym kible jak TY xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela z Katowic
30 minut temu, Gość Boberek napisał:

Sprzątaczka w Sztokholmie zarabia 50 zł//godz na czysto do kieszeni. A za taką samą pracę w PL góra 10 zł.  Są jeszcze jakieś pytania?

Sprzątaczka w sztokholmie płaci 5x wiecej za mieszkanie, zywnosc i inne rzeczy niz sprzataczka w PL. Sa jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko
32 minuty temu, Gość Boberek napisał:

Sprzątaczka w Sztokholmie zarabia 50 zł//godz na czysto do kieszeni. A za taką samą pracę w PL góra 10 zł.  Są jeszcze jakieś pytania?

Sprzataczka w sztokholmie nie wyjdzie juz po 18 na miasto bo zbyt niebezpiecznie, bandy imigrantow z afryki i bliskiego wschodu napadaja bezkarnie na kobiety i gvvałca je. Sprzataczka w pl moze wyjsc kiedy chce bo jest bezpiecznie. Sa jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guilty pleasuresss
13 minut temu, Gość Kokosz napisał:

A ja siedze sobie wygodnie w biurze smiejac sie z takich nieudacznic szorujacych obcym kible jak TY xD

A ja siedze sobie w biurze w Cardiff, jestem zastepca menadzerki dzialu sredniej wielkosci firmy, pomagam zarzadzac grupa ludzi w tym Brytyjczycy, Polka i Slowak, i co Ty na to? pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Kokosz napisał:

A ja siedze sobie wygodnie w biurze smiejac sie z takich nieudacznic szorujacych obcym kible jak TY xD

Ja, nieudacznica, zarabiam 15-20 funtów na godzinę.

Ile zarabiasz "siedząc wygodnie" w biurze?

Moją przyjaciółka ma biuro księgowe w którym zatrudnia takie jak ty "wygodnie siedzące" panie za najniższą krajową - bo właśnie tyle zarabia się w biurach.

Sto razy wolę sprzątać za porządne pieniądze niż wklepywać faktury za miske ryżu i zależeć od faceta, bo bez niego ledwo zrobiłabyś na wynajęcie pokoju wielka damo z biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boberek
1 godzinę temu, Gość Kajko napisał:

Sprzataczka w sztokholmie nie wyjdzie juz po 18 na miasto bo zbyt niebezpiecznie, bandy imigrantow z afryki i bliskiego wschodu napadaja bezkarnie na kobiety i gvvałca je. Sprzataczka w pl moze wyjsc kiedy chce bo jest bezpiecznie. Sa jeszcze jakies pytania?

Co za bzdury opowiadasz. W Szwecji jest bezpieczniej niż w PL. Nikt nie gwałci kobiet bezkarnie. Jeżeli już to od tego są sądy i policja żeby ukarać przestępców. Naczytałeś się bzdur i ropowszechniasz kłamstwa. Muzułmanie, którzy są tutaj siedzą jak mysz pod miotłą, bo Szwedzi już się na nich poznali i trzymają islamistów za ryj. I NIE - mieszkanie czy jedzenie w Szwecji nie kosztuje pięć razy tyle co w PL. Natomiast zarabia się conajmniej pięć razy tyle co w PL.  I najważniejsza różnica: w PL pracujesz za jałmużnę a we Szwecji pracujesz na godne, dostatnie życie. Tego NIGDY w PL nie było, nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio

Jedzenie w Szwecji kosztuje m.w. tyle samo co w PL. Niektóre artykuły żywnościowe są nawet tańsze i z całą pewnością lepszej jakości. Ale zarobki są pięć razy wyższe niż w PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja, nieudacznica, zarabiam 15-20 funtów na godzinę.

Ile zarabiasz "siedząc wygodnie" w biurze?

Moją przyjaciółka ma biuro księgowe w którym zatrudnia takie jak ty "wygodnie siedzące" panie za najniższą krajową - bo właśnie tyle zarabia się w biurach.

Sto razy wolę sprzątać za porządne pieniądze niż wklepywać faktury za miske ryżu i zależeć od faceta, bo bez niego ledwo zrobiłabyś na wynajęcie pokoju wielka damo z biura.

Ja mam czyste rece prwcujac w biurze a ty musisz dotykac te wszystkie gó!wna siki i brudy co sprzatasz haha. Do tego bedziesz miec zniszczona skore od tych chemikaliow do czyszczenia. Tępaczko nie wszystko sie przelicza na pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwecja to dno
13 minut temu, Gość Dyzio napisał:

Jedzenie w Szwecji kosztuje m.w. tyle samo co w PL. Niektóre artykuły żywnościowe są nawet tańsze i z całą pewnością lepszej jakości. Ale zarobki są pięć razy wyższe niż w PL. 

Buahahaha chcialbys. Jadlem kiedys wedline w szwecji, plastikowe byle co bez smaku i same konserwanty. W pl kupuje pyszne wedliny od znajomego rolnika i potem pekluję i wędzę. Nie masz takich rarytasow w zalanej imigrantami szwecji. Wszystko mamy kilka razy tansze w pl. Nie potrafisz przyznac sie do tego ze ci nie wyszło w pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Kokosz napisał:

Ja mam czyste rece prwcujac w biurze a ty musisz dotykac te wszystkie gó!wna siki i brudy co sprzatasz haha. Do tego bedziesz miec zniszczona skore od tych chemikaliow do czyszczenia. Tępaczko nie wszystko sie przelicza na pieniadze :D

Moze w Polsce sprzata sie bez rekawiczek, ale za granica w rekawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze w Polsce sprzata sie bez rekawiczek, ale za granica w rekawiczkach.

Nic ci nie pomoga bo chemie  wdychasz :D potem dostaniesz raka pluc bueheeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx

No dokladnie. Moje znajome co ledwo 2 lata pracowaly na sprzataniu, dzis maja nowotwory😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Co powiesz o fryzjerkach czy kosmetyczkach?

Też wdychają chemię, farby, spilowane paznokcie, akryl, dotykają brudnych, tłustych głów, grzebią między brudnymi paluchami, wciskając ropę z pryszczy, ścierają zrogowaciale pięty.

Nie powyzywasz ich od najgorszych???

A co powiesz o lekarzu proktologu (sprawdź słowo bo nie znasz) albo ginekologu? Wiesz czego dotykają???

Ich też obrażaj i poniżaj bo nie mają czystych rączek tak jak ty!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×