Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda juz niebawem

to ile kosztuje was wesele skoro pozwalacie sobie na takie fanaberie?

Polecane posty

Gość gość
A gdyby poszli w ilość to ile by im wyszło? :P wesele na 180 osób to weselicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc "ilość" miałam na myśli ilość tzw. "atrakcji". Bo tak naprawdę na tym weselu właściwie ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz fajerwerków i sztuczne ognie to wcale nie są fanaberie. Wesele z tego typu atrakcjami jest długo wspominane, a i taniec pary mlodej podczas pokazu jest wyjątkowy. My mieliśmy np na weselu pokaz dzieki firmie www.pol-expance.pl przepiękne mamy zdjęciaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy ostatnio wesele w rodzinie. Moja kuzynka robiła wesele. Nie wiem dokładnie ile ją kosztowało ale on nie jest zbytnio bogata ale jakoś dała radę. Szukała wielu oszczędności. Dużą oszczędnością było to że poprawiny zrobiła w domu w ogrodzie. Wypożyczyła namiot z firmy http://www.mastermarket.com.pl/ i już była duża oszczędność. Do tego fotograf to jakiś jej znajomy, który zrobił bardzo fajne zdjęcia. Bardzo dużo wkładu własnego i powiem wam, że było super. Wydaje mi się że większość ludzi robi na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to plus minus 20 tysięcy dla jednej strony i uważam, że to całkiem normalna stawka. Z normalnymi atrakcjami. Np, ja u siebie miałam bar kawowy perfect service, bardzo fajnie było. Ale warto stawiać na fajne atrakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 tyś.170 osób.roZwód po pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×