Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda.............

tusz do rzęs !

Polecane posty

Gość magda.............

prosze polećcie mi dobry tusz do rzęs .. chciałabym żeby pogrubiał (ale nie az do teatralny efekt) i żeby podkręcał :)) nie wydłużał.. hm? i podajcie cene od razu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobrarada
ja uzywam maybeline- turbo boost czy jakos tak sie pisze! jest naprawde świetny!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena tego turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Polecam tusz Super Shock z Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alw1907
max factor 2000calorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilka
http://www.amora.pl/astor-mascara-volume-artist-black-p-9338.html Astorek ten daje fajny efekt, a jakbyś nie była przekonana to może ten: http://www.amora.pl/gosh-mascara-eyex2019deal-mascar-szczesliwe-rzesy-10ml-p-9364.html Szczęśliwa była ja bo taki magiczny efekt że szok, bardzo mocno zagęszcza rzęsy, wydłuża też, ale bardziej zagęszcza i tak każdą z osobna, wygląda to troche tak jakby się miało 2x tyle rzęs i nie skleja wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
tez polecam turbo boost - cene około 20 zł, choc ostatnio widzialam gdzies przeceniony za 13 zł- chyba w roosmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten Avona, który został już wymieniony. Naprawdę najlepszy jaki miałam warty tych 30 zł. Kiedyś kupiłam z astora tez coś koło 30 zł, taki niebieski ( chodzi o opakowanie), do wyboru miałam jeszcze różowy :) Ale takie badziewie, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×