Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia pomorz..

biustonosz do karmienia? czy warto? wypowiedzcie sie

Polecane posty

Mi staniki do karmienia nie przydały się wcale ciężko było zapiąć stanik jedną ręką trzeba było odłożyć dziecko i dopiero zapiąć w moim przypadku sprawdziły się miękkie staniki takie bez drutów ale dobrej jakości niezbędne okazały się wkładki laktacyjne bez nich ani rusz Dodam jeszcze że karmiłam obie swoje córki jedną 2 lata druga 15 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne jaka kupiłam na www.babymama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_stasia
A u mnie sie swietnie sprawdził i teraz gdybym miała jeszcze raz wybierac to zdecydowanie jeszcze raz zakupiłabym taka bielizne jaka kupiłam na www.babymama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wyobrażam sobie
nie mieć stanika do karmienia, gdy karmie dziecko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna mama Stasia
może i dobre są te staniki alles, ale co z tego skoro rozmiarówka żadna, bo zaczynajaca się dopiero od 70 pod biustem? i za taką cenę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna mama Stasia
fajnie, że jesteś best bra, bo zastanawia mnie czy w kolejnych ciążach biust też tak znacznie rośnie jak w pierwszej ciąży? mnie w pierwszej urósł aż o 12 cm w obowdzie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik81
Powiem Ci szczerze, że ja przed porodem kupiłam dwa staniki i kompletnie się nie przydały. Bardzo mnie ściskały w piersiach, nie byłam zadowolona. Wolałam ubierać takie koszulki na ramiączkach; zresztą do tej pory tak robię a to już ponad 7 miesięcy. Biustonosz i to zwykły ubieram gdy wychodzę z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze nie przeczytałam całego wątku (więc moze i ktoś się już tak jak ja wcześniej oburzył...:) ) ale w początkowej fazie kilka dziewczyn wypowiedało się ze biustonosze do karmienia są babcine...;) ja tam nie widzę co babcinego może byćw tym... http://www.dlazmyslow.pl/grafika/foto/alles/zoom/Mama_dream_biustonosz_zoom.jpg albo tym: http://cokupic.pl/i/c_big831612.jpg http://media.photobucket.com/image/biustonosz%20do%20karmienia/krynias_/alles/555Bi_Mama_Bianca.jpg Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowapestka
Ładne, ale co z tego, skoro rozmiarówka i jakość marne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokłądnie co z tego że ładne
skoro rozmiarówka żadna?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna pl
Jak wy w ogóle możecie karmić piersią??? bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaalaMama
a ja dobrałam sobie coś z firmy Amazonka. zaznaczam, że nie jest to bielizna dla amazonek.:) też mam duży biust. mają trochę mało sklepów, gdzie można sobie przymierzyć ale przez internet też można zamawiać. www.e-amazonka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam raz z C&A, teraz przy drugim dziecku mam z H&M!!!!! Porazka dwukrotna:O Teraz zakladam normalny, przy pierwszym dzeicku tez w normalnym chodzilam;) I wcale to nie wplynelo/-wa na laktacje, ze biustonosz z drutami itd;) Przynajmniej teraz cyce mam na swoim miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tej Amazonce to też
rozmiarówka żadna:O dopiero od 75 pod biustem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się, napisałam i mi wszystko wywiało. Zezłościłam się! Otóż, proponowałam biustonosze ze specjalnych linii producentów - dla mam karmiących. Z reguły biustonosze te mają specjalną antybakteryjną bawełnę, odpowiednie ramiączka oraz dodatkowe zapinania miseczek, by można było dyskretnie nakarmić maluszka. Jeśli chodzi o rozmiary, to to także jest atut, bo linie dla babeczek karmiących mają większą rozmiarówkę. Nie ma dużego wyboru w sklepach stacjonarnych, ja się zaopatrzyłam w www.pieknamama.pl Alles to podobno bardzo dobry producent, muszę pochwalić linię Mama Fancy, zakupiłam sobie i biustonosz i top, same zobaczcie: http://www.pieknamama.pl/go/_search/full_search.php?search_query_words=fancy&search=Szukaj Nie tylko mnie się spodobały majteczki ale mój mężulek piał i nawet mu do głowy nie przyszło, że to teraz tak się dla mamusiek robi... bieliznę :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Ja kupiłam po porodzie jak okazało się, że będę karmić, polecono mi Triumph i rzeczywiście sprawdził się super. jeden kupiłam w sklepie za ok.80 zł. a drugi taki sam na Allegro. Raz musiałam tez karmić w zwykłym i zdecydowanie nie polecam, pierś jest spłaszczona, mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylinn7, linie dla kobiet karmiących mają właśnie ciągle bardziej OGRANICZONĄ rozmiarówkę niż normalne (nie wiedzieć czemu, bo przecież w ciąży i po biust rośnie) - normalnie staniki są od obwodu 60 do miseczki K angielskiej (co odpowiada naszej misce R-S). W tej chwili najdalej angielskie firmy dochodzą chyba do HH (nasza miska N), i to tylko w stanikach bezfiszbinowych. Z polskich Melissa ma "karmniki' do naszej miski L, z fiszbinami. Alles to tu nawet do średniej ligi się nie łapie - cieniutcy są... A co do ładnej bielizny dla karmiących: to naprawdę nie jest ewenement. Można kupić piękne seksowne Hotmilki: http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,8120669,Seksowne_mamy_w_bieliznie___przesadzili_.html Albo jak wcześniej pisałam przerobić na karmnik dowolny biustonosz (ifg, albo miałaś źle dobrany rozmiar, albo model, albo i jedno i drugie - polecam linki z mojej sygnaturki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec ciąży zaopatrzyłam się właśnie w taki stanik przeznaczony specjalnie dla matek karmiących z Krisline. Oczywiście zamawiałam przez Internet, bo w mojej miejscowości jest tylko jeden (!) sklep z bielizną. Ten który mam bardzo mi odpowiada, bo nie dość, że ma odpinaną od góry miseczkę to jeszcze ma specjalne wkładki laktacyjne dzięki którym nic nie przecieka (co jest zmorą w normalnych stanikach). A najważniejsze jest to żeby wybrać dobry rozmiar, bo wygoda w czasie karmienia to podstawa, mówię Ci to ja: matka niesfornych bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec ciąży zaopatrzyłam się właśnie w taki stanik przeznaczony specjalnie dla matek karmiących z Krisline. Oczywiście zamawiałam przez Internet, bo w mojej miejscowości jest tylko jeden (!) sklep z bielizną. Ten który mam bardzo mi odpowiada, bo nie dość, że ma odpinaną od góry miseczkę to jeszcze ma specjalne wkładki laktacyjne dzięki którym nic nie przecieka (co jest zmorą w normalnych stanikach). A najważniejsze jest to żeby wybrać dobry rozmiar, bo wygoda w czasie karmienia to podstawa, mówię Ci to ja: matka niesfornych bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka70
Ja też miałam ten biustonosz z Krisline i muszę przyznać że świetnie się sprawował :) wybrałam go ze względu na to że faktycznie miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru a ten leżał idealnie :) przy kolejnej ciąży i karmieniu z pewnością skorzystam z tego stanika :) na razie leży i czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
Pewnie że warto zakupić :) Tak jak koleżanki powyżej - stawiam na ten z Krisline. miałam 3 do wyboru i ten zdecydowanie najbardziej mi odpowiadał. warto zainwestować te parę groszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza_hh
Czesc dziewczyna ggdzie wlasciwie dostalyscie staniki dla matek karmiących z Krisline??? Ja caly internet przeszukalam i nic. Przed ciaza caly czas uzywalam tej firmy i bylam z niej naprawde zadowolona. Tym bardziej ucieszylam sie ze maja kolekcje dla ciezarnych kobiet i karmiacych mam a tu nic... Bylabym wdzieczna z a link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popełniłam ten błąd,że kupiłam 2dość drogie staniki do karmienia jeszcze w ciąży,do tej pory leżą w szafie-nie spodziewałam się,że tak mi biust urośnie. Ale przydają się jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×