Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

może...

co na kolację - zdrowego i dla faceta

Polecane posty

no niby można kanapki, ale co oprócz nich w miarę lekkiego, ostatnio robię twarożek ze szczypiorkiem, ale ilez można :( czekam na Wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb ze serkiem do smarowania , bułka z żółtym serem (podpieczona w piekarniku), jajecznica...Nie wiem czy akurat lekkostrawne ale tak jakoś mi tylko to do głowy wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konserwa rybna też już była :P nasz problem polega na tym, że jemy coś ze smakiem przez kilka dni, a potem patrzeć nie możemy na to i ja szukam jakiś nowości, aha a przedtem były jajka na twardo (przez tydzień dzień w dzień :P) ale dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekani na szybko (np. bułka z serem podpieczona) mają jedną wadę!!! ja nie mam umiaru w ich jedzeniu :P niestety, uwielbiam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kanapki się nam znudzily trochę i szukam dla nich odskoczni :) wybredna baba ze mnie :( Wy mi propozycje, a ja to nie i tego nie :P a tak szczerze, to kolacji wogóle nie powinnam jeść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej byłoby wybrać się na wspólne zakupy do większego sklepu i tam między półkami coś byście wybrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiełabasa z cebulką to taki kolacjowy hard core :D dzięki za wszystkie propozyje i czekam na jeszcze :D idę spać, bo po tym twarożku, to szybko głodna się zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś \"treściwsza\" sałatka? Z kurakiem czy innym mięsiwem i makaronem... Wiem, troche to pracowite... Ale nie koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja robie takie cos: ciasto francuskie rozwijam na blaszke, na to przecier pomidorowy, na to ser + wedlina ewent salami + papryka, groszek , kukurydza (co jest w domu) i do piekarnika na 15 min moze mniej (190'C) pysznoooooosci :D do tego robie sos: troche smietany (pol kubka) + majonez (2 lyzki) + przyprawy - sol pieperz, oregano + CZOSNEk maniiam 2 przepis: cisasto francuskie (w lidlu mozna kupic albo polomarkecie) na to musztarda + ser + wedlina = zawijam w koperte i do pieca. pysznosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia.
kiko, uwielbiam ciasto francuskie, świetne i tanie pomysly.. a jakie pyszne nowosci! dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś mam lekką
zupkę buraczkową, na kawałku kurczaka i w środku buraki, marchew, 2 ziemniaki i przyprawy i kolacja na 2 dni gotowa, obiady jemy "na mieście" w domu jesteśmy ok. 17 i często chce się nam czegoś ciepłego i domowego, dlatego najchętniej robię cienkie zupki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem fanka salatek i zawsze je polecam :), sa zdrowe i latwe do przyrzadzenia, dla \"faceta\" mozesz dodac cos extra, zeby bylo bardziej pozywne (grzanki, skwareczki, wiecej oliwy) glownymi skladnikami u mnie sa: - ryby (wedzone: losos, makrela; grilowane, lub z puszki: tunczyk, losos), lub sery (feta, mozarella, brie) ew. kurczak (grilowany); - dowolne warzywa (rozne salaty, pomidor, ogorek, cebula, papryka); - dressing (cos zawsze ukrece z oliwy, octu balasmicznego, soku z cytryny, musztardy, etc.); - dodatki (grzanki, prazone pestki, kapary, suszone pomidory, skwareczki);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie taka z fetą a\'la grecka mmmmm rewelacyjny pomysł :) a ja dziś parówki - nie ma jak zdrowe odżywianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×