Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
vichta

Produkcja domowa naturalnych kosmetyków

Polecane posty

Natknęłam się na tę stronę przypadkiem, a to, co tam znalazłam dość mocno mnie zszokowało. Prawdy i mity o kosmetykach z górnych półek sklepowych. Praktyczne rady jak wykonać kosmetyki domowym sposobem. Strona na pewno dla tych, którzy mają problemy ze skórą lub skłonność do alergii. Temat dość szeroki, ale myślę, że wart uwagi. Sama stamtąd szybko nie wyjdę :)) http://www.jaworek.net/kosmetyki/kosmetyki_naturalne.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaBjakBoska
...właściwie ja weszłam pierwszy raz na stronę "kafeteria" w poszukiwaniu naturalynch, domowych sposobów na np: suche dłonie pielęgnacja stóp peeling do ciała pielęgnacja włosów itp dlaczego? ponieważ dosyć mam kosmetyków, reklamowanych, i nie reklamowanych tyle że drogich strasznie drogich, a w rezultacie nie pomagających :/ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiam się nad własną produkcją kosmetyków. Mam odpowiednią wiedzę i studia. Macie jakieś porady dotyczące tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom, które planują zająć się produkcją kosmetyków mogę polecić producenta opakowań foliowych www.silverpack.pl Ich produkty znajdują zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym i elektronicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys13w
Ja bym się w to nie bawiła do tego trzeba mieć wiedzę, żeby produkować kosmetyki które nie zaszkodzą. Ja teraz bardzo często zamawiam kosmetyki naturalne m.in na bazie konopi z konopieizdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkcja kosmetyków to bardzo ciekawy pomysł na biznes. Jeżeli chcecie się tym zająć to mogę wam polecić stronę www.purocosmetics.pl na której znajdziecie flakoniki do kosmetyków i atomizery. Te rzeczy będą wam niezbędne przy produkcji kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakdla mnie to super sprawa. Polecam zajrzeć jeszcze do sklepu https://edan.krakow.pl/ oni oferują złoto kosmetyczne, a to wiadomo ma bardzo dobre właściwości, które można wykorzystać np. do produkcji kremów, balsamów, pudrów i tak dalej. Każda kobieta to pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Na pewno w takich sytuacjach przyda się namiar do akredytowanego laboratorium,które wykonują badania żywności, badania wody, kosmetyków, badanie osadów. Laboratorium znajduję się  w Ostrzeszowie w woj  wielkopolskim na Piastowskiej  105. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydujecie się na samodzielną produkcję kosmetyków to będziecie musieli wyposażyć się w taki sprzęt jak wirówki, mieszadła itp. Polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.biomix.pl Oni są producentem takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Bardzo dobrym i opłacalnym sposobem jest produkcja kosmetyków (kremy, balsamy, oliwki) z wykorzystaniem złota kosmetycznego, dokładnie takiego edan.krakow.pl/pl/129-zloto-kosmetyczne złoto jest esktra, hipoalergiczne, ma wiele ciekawych właściwości. Takie kosmetyki są jak najbardziej porządane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper

Ciotka produkuje kosmetyki i chciala zebym jej zalatwil dobrą drukarnię, która produkuje loga na opakowania. Zamówiłem zlecenie w drukarni Estilab, jestem ciekawe jak to wyjdzie, bo sylszalem dobre opinie o tej drukarni cyfrowej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IbN kosmetyki naturalne

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kosmetyków na zlecenie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie              http://ibn-kosmetykinaturalne.pl/ chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
19 godzin temu, Gość Kacper napisał:

Ciotka produkuje kosmetyki i chciala zebym jej zalatwil dobrą drukarnię, która produkuje loga na opakowania. Zamówiłem zlecenie w drukarni Estilab, jestem ciekawe jak to wyjdzie, bo sylszalem dobre opinie o tej drukarni cyfrowej 😉 

Wiem,, że nie na temat, ale orinetujesz się w jakiej cenie jest taki druk :D? Tez szukam dobrej drukarnii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie każda drukarnia się tego podejmie. Drukarnie musza posiadać odpowiednie urządzenia, które mogą pomóc w druku na opakowaniach kosmetycznych. Jest to tak zwany druk na metalizie. https://www.fingerprint.pl/opakowania-na-kosmetyki-druk-na-metalizie/

Poza tym nie sam druk się liczy ale również projekt. Opakowanie takie powinno

przyciagać wzrok

byc funkcjonalne

nadawać się na prezent

jak również być powtarzalne (dobrze jest wypracować sobie jedna serię produktów). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ryzykowałabym , nie mam o takiej produkcji zielonego pojęcia. Tym bardziej, ze jest w czym wybierać na rynku. Ja kupuję kosmetyki naturalne Eco Nature z Bielendy. Dobra linia, szczególnie jak dla mnie te z jaśminem, mango i śliwką kakadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×