Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RTL

W dupach sie wam poprzewracalo barany!

Polecane posty

Jestem mlodym chlopakiem jestem tolerancyjny ale jak mozna robic to co polowa dewiantow na tym forum i jeszcze sie tym chwalic. Ta daje dupy za mieszkanie i sie cieszy do tego mysli ze moze kolo sie w niej zakochal. Drugi kretyn pozuje bogacza i bedzie placil laskom za sex.. boagaty a durny. Trzecia robi loda facetowi w kawiarni i zastanawia sie czy nie wyszla na debilke, jeszcze innyy cos tam... I to tylko kropla w morzu z przykladow. To sa dewiacje, zboczenia..itp Nie moge przejsc obok tego obojetnie i nie powiedziec ze jestes banda posrancow. Na forum jest grono normalnych ludzi ktorzy chetnie podejma dyskusje ale na normalne tematy. I dla tych ktorzy beda teraz mnie obrazac... jesli chcecie mi wmowic ze to normalne to zastanowcie sie 3 razy bo tylko potwierdzicie wasze ciezkie przypadki uposledzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe zaczynamy
dodaje jeszcze do dewiantów tych co się upajają: -scatem -pissingiem i oczywiscie wmawiaja ze to normalne i kazdy tak robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
baran to twój wróg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci odpowiem
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
RTL kocham Cię (bez erotycznych podtekstów). A już myślałam, że ja chyba ze starości taka nietolerancyjna, a te wszystkie zboczeństwa to standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie kto decyduje o tym co jest normalne??? przyklad: 100 lat temu kobieta ktora palila byla uwazana za kobiete upadla. swiat sie zmienia i ludzie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jakie masz \"dewiacje\"????? Nie dla każdego to co ktoś robi musi być normalne. Najważniejsze, żeby krzywdy nie robić innym i żyć w zgodzie, że sobą. Skoro ktoś lubi robić loda facetowi w kawiarni to jego wybór itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata. Wiele przezylem w sprawach i uczuciowch i lozkowych wiec nie chodzi tu o to ze jestem na "nie" zwyczajnie jest to obrazliwe dla tej osoby ktora sama wypisuje tak osobie i jeszcze nie widzi jak razace jest jej "bycie soba" To prawda ze ciezko powiedziec co jest normalne dlatego uderzam tylko do wyjatkowych odbic forum. Nie jest normalne pusczanie sie na lewo i prawo, dawanie propozycji prostytucyjnych, a juz w szczegolnosci nie jest normalnoscia robienie tego a zastanawianie sie nad uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropinCHót de la tak tak
....absolutnie za......ale jaki będzie ,,vokspopuli,,? ...wedle kodeksu ,,bodziewicza,, z chamstwem się nie pojedynkuje chamstwo wali się w mordę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci odpowiem
RTL mam 22lata i uważam tak jak Ty :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrady - o.k. krzywdzą innych, ale sex za pieniądze??? - czemy dewiacja? Jaet popyt na taką usłgę jest podaż i wszystko o.k. Lepsze to niż gwałty niewyrzytego faceta. Jeśli spotkają się dwie osoby, które lubią pissing to niech robią co chcą. Niekogo to nie krzywdzi. itd..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z RTL
25 latka a juz myślałam że ze mną jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz byc madry to ci odpowiem. Krzywdzi wiec wtedy cala spolecznosc. Bo jest zarobek sa wydatki a nie ma podatkow. Ja podatek place, miliony osob placi od dochodu, i od wart. dodanej. Tacy ludzie nie. Skoro traktuja to jako zarobki i prace powinno to byc opodatkowane. Opodatkowane nie jest bo jest to w swietle naszego prawa nie legalne. Skoro nie legalne tzn zarabiajac w ten sposob okradaja MNIE, CIEBIE i wszystkich innych podatnikow. Konsekwencje problemu sa znacznie wieksze niz sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo RTL nareszcie ktos
napisał prawde !!! i masz u mnie duzego plusa za Twoj wiek . Rzadko się teraz zdarza, zeby człwoiek w tym wieku miała takie poglady ;) jeszcze raz BRAWO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
"Skoro traktuja to jako zarobki i prace powinno to byc opodatkowane" swieta prawda. ale nie beda. dlaczego? bo jest cala masa 'swietych', ktorzy protestuja przeciw legalizacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RTL ma racje. Kupa kurrewv i alfonsów ostatnio na forum.Moja babcia mawiała: świat stoi na piź.dzie i kutassem jest podparty...miala rację:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coala--> dla mnie nadal baba, która pali jest kobietą 'upadłą':classic_cool:. Gardze palaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemasz pozdro:D koooope lat:D ps podjalem decyzje o reaktywacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć RTL🖐️A ja sądze, ze wiele z tematów typu: Zasponsoruje, albo Dam sie zasponsorowac, albo chce zdradzic męża(żonę) jest jak najbardziej prawdziwa. Nie ma co tu wkładać do jednego pudla tematów o butli gazowej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
RTL nie przezywaj tak. Widze,ze "zainspirowales" sie moim topikiem. Tylko,ze jest problem- ja nie staram sie nikomu wmowic,ze to co robie jest normalne bo w sumie nie jest. Wiec nie przezywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, iz kazdy DOROSLY ma niezbywalne prawo do podejmowania decyzji tyczacych sie jego i jesli nie narusza to \"wolnosci wyboru\" innych to wszystko jest OK. i powiem jescze iz wlasnie te tzw dewiacje wiele osob uszczesliwia!!!! a wiec mamy do wyboru zakompleksione spoleczenstwo gremialnie nieszczesliwe i spoleczenstwo otwarte, w ktorym nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie zakazuje. a co do prostytucji to uwazam, iz powinna byc zalegalizowana. taka sama praca jak wywiad czy poltyka, ktore tez polegaja na babraniu sie w gofnie. bdedzie legalnie, zdrowo i opodatkowane co ukroci interesy mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RTL - tolerancja też ma granice, więc nie dziwię się, że czasem ktoś się tym podłamuje. Słówko ode mnie: Szkoda, że takie opinie nic nie zmienią. Jest wielu, którzy uważają, że ten swiat schodzi na psy. Małolaty w wieku 15 lat mają dylemat, dać chłopakowi "dowód miłości', czy nie dać. Biorą tabsy i obciągają straszym panom w moim wieku w windach i biorą za to kasę na kosmetyki. Obydwie strony są chore. I faceci, którzy za to im płacą, i te dzieci (bo to są dzieci), które nie rozumieją, że już są kurewkami. O scat i pissing nie wspominam. Pozostaje nam, normalnym (co to dzisiaj znaczy?), pilnować własne dzieci, bo na wszystkie nam sił nie wystarczy i odpisywać im w miarę serio. Chociaż czasem po przeczytaniu postu już człowiek ma dość i ma ochotę sam sobie dać w żyłę po kolejnym poście w stylu: "mam 14 lat...czy jak on nie wytarł ręki i mi włożył, to mogę zajść w ciążę" albo "chodzimy do gimnazjum...czy jak połknęłam spermę, to będę w ciąży". Pozdrawiam tych normalnych, bez względu na to, co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram autora topicu i jacka.placka. Są jednak jeszcze spoko ludzie na tym świecie. Myslałam, ze tylko ja mam jakieś schizy nt pissingu, scata itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansekabanse
dość często wpadam na kafe. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy jestem normalna, bo zachowania typu właśnie pissing, sex w miejscach publicznych ip. uważam za dewiacje. pojawiły się u mnie nawet wątzypadkiem nio jestem zacofana... ufff, dzięki, że są tu jeszcze normalni ludzie, którzy rozwiali wszelkie moje wątpliwści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam podobne odczucia czytając te topici. wiekszosc z nich jest dla mnie przejawem chorych zachowan, dewiacji.dobrze ze są jeszcze normalni ludzie, szkoda ze na tym forum ich mało widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataszon z pacanowa
mi też żal baranich skór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cop W Cop
RTL to co tu kurwa robisz jak to forum dla zboczeńców???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patataj
ty RTL-ty z radia Marycha jesteś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×