Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RTL

W dupach sie wam poprzewracalo barany!

Polecane posty

Gość pipka łysa i rasowa
trzymałeś kiedyś swego człona w kakaowym oczku,albo głeboko zanurzałeś jęzor w mokrej od śluzu cipce? pewnie nie,więc nie pierdol mi cipogębo co mam robić ,jak mam żyć ,kogo mam dymać.Najgorsze zboki to wlasnie tacy jak Ty ,że niby się brzydzi tym gownem,ale jak nikt nie patzy to wali konia do krwi,aż wiury lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszny i owazny jestes moze dla swojej rodziny ale nie tam gdzie trzeba. Jakbys umial czytac to bys zrouzmial ze to co napisales ni ema nic wspolnego z tematem ale spoko. Przywyklem ze trzeba tolerowac swiat wraz z skrzywionymi psychicznie idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coala--> skoro uważasz, że każdy światły i wyzwolony czlowiek powienien sam sobie ustalać, co jest moralne, a co nie, to zastanawiam sie o ile % wzrosła by na ten przykład liczba zabójstw, aktów pedofilii itd...Zastanawiasz sie w ogole, co piszesz, czy tylko tak popierrdolić bezmyślnie tu przyłazisz?:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie widze, że każdy kto mówi NIE upadkowi obyczajów jest moherem, świętojeebliwym faryzeuszem i generalnie nigdy nie ru/chał....Nie kumacie w ogole o co RTLowi chodzi, macie już tak mózgi zlasowane od lansowanego na siłę nowoczesnego stylu zycia, że nie jesteście już w stanie zakumać chyba nic, a uniwersalne zasady - podkreślam UNIWERSALNE, nie ustalone przez czyjeś widzimisie, Kaczynskiego czy Łojca Rydzyka macie głeboko w waszych analnie dymanych tyłkach. Smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×