Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RTL

W dupach sie wam poprzewracalo barany!

Polecane posty

w sumie jestem w stanie zgodzić się z większością poglądów autora tematu (jak np o kurestwie) lecz nie tak do końca, ponieważ... operując no moim przykładzie: zdarza mi się zabawić w piss z moją dziewczyną, (jesteśmy w związku od kilku lat). czy my w ten sposób wyrządzamy komuś jakąś krzywdę? przecież nam to sprawia wiele frajdy, więc dlaczego mielibyśmy tego nie robić? bo nie wypada? bo inni uważają to za zboczenie? eee... trzeba korzystać z życia! jutro mogę zginąc w jakims wypadku, lub podzielić los mojego kolegi, który zmarł po 3 tygodniach od wykrycia raka.więc mam ochote się upić- upijam się; mam ochotę zjeśc cheesburgera - zjadam; mam ochote pobawić sie moczem mojej dziewczyny - bawie się.... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cop W Cop RTL to co tu k**wa robisz jak to forum dla zboczeńców???" A gidzie jest napisane ze to forum dla zboczencow. Zycie erotyczne to nie zboczenie. I skoro brak wam odpowiedniego toku myslenia to sie nie wypowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figofago ja ani nikt z forum nie ingeruje w twoje zycie osobiste i nie zagladamy ci do lozka. Rob co chcesz. Dla mnie to oblesne i tyle ale wiem ze oblesne jest tez dla niektorych to ze ja lubie oral chociaz ja uwazam to za cos fantastycznego. Tylko ze to moje podlega pod sex... a twoje pod nie wiem co... W kazdym razie jest to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamm choojowy dzien :D:D ale teraz sie usmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle warkocz pipety
musi rozwalac topiki grunt sie nie przejmowac,bo nie ma czym,takie cos to jest naprawde NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc: sponsoring?nie popieram ale i nie tempie ,kazdy odpowiada za siebie i jezeli dziwczynie to odpowiada to ok ,jej zycie :) 14/15 latki i seks? zboczeniem to moze nie jest ale czyms dobrym tez nie ale mamy czego chcemy ,telewizja jest przesiaknieta seksem a mlodzi ludzie staraja sie nasladowac wzorce zaczerpniete z TV . prostytucja? ad. pkt. 1 scat i pissing? "nie gustuje " w takich praktykach ,dla mnie jest to obrzydliwe ale jezeli spotkaja sie dwie osoby ktorym to odpowiada to ok niech sie tak zabawiaja .Wazne aby komus krzywdy nie zrobic :) Tak w skrocie ,jestem osoba tolerancyjna ale do czasu kiedy osoby majace rozne upodobania badz tez prowadzacy specyficzny tryb zycia nie krzywdza tym innych. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zboczenstwem jest : pedofilina zoofilia i inne dewiacje seksulane ktore krzywdzadruga strone . Pedofilow to bym wlasnymi rękoma zabiła i to z zimną krwią ,wyrzutów sumienia tez bym nie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kobieta 45 letnia szuka kochanka 18 letniego to dewiacja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej sprawa ma prawo. Warkocz barany jest wlasnie do baranow do tych z dewiacjami. Nie do tych normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie uzywac wulgaryzmow bo uczono mnie ze to nie jest eleganckie ale skoro inni wylewaja pomyje i nie sa w stanie pojac, ze nie wszyscy musza myslec jak oni to: WYPIERDALAC WSZYSTKIE POJEBANE MOHEROWE DZIWOLOGI KTORE CHCA MI MOWIC JAK MAM ZYC!!!! mam was w gleboko w dupie. moralnosc jest dla slabych jednostek. dla niewolnikow ktorzy nie potrafia kierowac swoim zyciem. ja jestem panem i bede robil to na co mam ochote!!!! ktos powiedzial, ze moralnosc i standardy zachowan ustalamy sami i jak wlasnie tak bede robil. a poniewaz naleze do ludzi, ktorzy \"rzadza\" w tym kraju ,to wszyscy ktorzy nie zgadzaja sie ze mna mozecie mi pocmoktac druta co najwyzej. zabraniajcie wszystkiego swoim dzieciom - same przyjda do nas bo nic tak nie pociaga jak owoc zakazany. WALCIE SIE PALANTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 wrecz odwrotynie ale nie oddaje stolca podczas sexu czy podczas robienia mi loda. Pracuje uczciwie nie obciagam szefowi ani on mi. I pies cie tracal jak nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coala jeste prostakiem ktory tylko pokazal swoja slabosc. Prostakiem bo nie rozumiesz o co chodzi w temacie i chyba nie umiesz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do coali srali
ty rzadzisz w tym kraju? rzadzic to mozesz swojemu przydupasowi ktoremu szczysz na leb i sie tym jarasz:P taki 'pan' z ciebie jak z koziej dupy trąba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RTL nie rozumiem masz rację :D:D dlaczego obciąganie szefowi to dewiacja?:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie dewiacja ale niemoralne
no chyba ze stosunki szef-pracownik na tym maja polegac, ale chyba do pracy chodzi sie w innym celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a kogo to obchodzi?:P ja ide do pracy robie swoje i co mnie obchodzi kto obciąga szefowi?:classic_cool: i dlaczego mam go baranem nazywac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes prostak ...... chcesz rzadzic ...to moze znaczyc ze jestes totalnie uzalezniony i wysluchujesz rozkazow ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo RTL. Obiegłeś mnie. Chociaż wiele z wypowiedzi i tematów o skatach i innych ustrojstwach to dzieci neo piszą jest tu spora grupka zbokoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest palanty? nikt po rajtach mi nie jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edam rycki1
to co ty kurwa robisz na tym forum skora taki więty jesteś,kurwa jebana rasa-WYPIERDALAJ spać ćwoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o takich imbecylach jak ty. wracajac po piwach i ostrej dewiacji wraz z oddawaniem stolca na znajomych zastanawialem sie jak to mozliwe ze wlasnie ciebie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipka łysa i rasowa
RTL-dymałeś kiedyś w dupala? żadna laska Cię porzdnie w życiu nie zerżnęła więc zalatujesz moherem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×