Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isiaczek84

-SIEDLCE- ZESPÓŁ NA WESELE-szukam nr tel do zespołu AXEL i VEDERS?

Polecane posty

Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Best Band-miałam okazję być dwa razy na weselu gdzie oni grali .TRAGEDIA Z DRAMATEM niestety,nic na żywo ,długie przerwy ,zero bawienia gości przy stołach ,oczepiny nudne i przeciągane aby jak najdłużej i 3500 zł. pytam za co? Ja mam w pracy 20 min.przerwy a Oni grali może 5h i tyle kasy.Trochę szkoda bo wokalistka ma ładny głos nie fałszują i mogliby być dobrym zespołem tylko trochę poświęcenia i więcej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ...isiaczek 84 Zastanawia mnie fakt,że pisząc na forum żądasz czegoś o czym nawet dziecko wie,że zespoły mają strony internetowe i tam pod hasłem"kontakt"znajdziesz to czego potrzebujesz".Kompek" to kopalnia ,a co, nie umiesz kopać ??Zapytaj lepiej,o opinie na temat tych kapel..Takie podejście do sprawy jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminki
Razem z narzeczonym szukamy info o zespole reFLex z okolic Garwolina. Chcielibyśmy poznać wasze opinie na ich temat jeżeli byliście na jakimkolwiek weselu gdzie grali.. Bardzo nam się spodobał mają fajne pomysły i potrafią rozruszać wesele. Prosimy o opinie oraz jakiekolwiek na miary i jak wygląda to finansowo.. nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat a strony wyskakują innych zespołów o tych samych nazwach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjMisiek
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje usmiech.gif DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałabym przeprosić zespół muzyczny The Best Band z Siedlec za to co napisałam w powyższych postach. Chciałam im zaszkodzić i popsuć im renomę za drobne nieporozumienie jakie zaistniało pomiędzy nami. Nie miałam racji i nie chcę aby moja opinia im zaszkodziła. PRZEPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ktoś pytał wcześniej o zespół ORION z Siedlec. Miałam okazję bawić się przy ich muzyce w Białkach na Sylwestra. Są naprawdę świetni! Kiedyś słyszałam o tym zespole, ale wtedy był inny wokalista. Teraz od jakiegoś czasu śpiewa tam młody chłopak, który ma piękny głęboki głos - naprawdę super! Ogólnie Sylwek bardzo się udał. Zespół robić krótkie i rzadkie przerwy, w których nie było ciszy, ale grała muzyka. Z tego co widziałam to inni ludzie też byli bardzo zadowoleni, nie było nawet momentu z pustym parkietem! Zabawa przednia, więc ja polecam ten zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie znalazłam ich fanpage na facebook'u: https://www.facebook.com/orionsiedlce Widzę, że na razie mają wgrane dwie piosenki. Ale może niedługo coś jeszcze zamieszczą... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może wie gdzie można posłuchać zespołu axel live? mają jakąś stronę? demo? szukam i szukam nie mogę znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella234
Nie polecam zespołu DEF, koszmarne zabawy weselne, wszystko sztuczne i naciągane, człowiek męczy się ich jęczeniem nazywanym "śpiewaniem" Niby-atrakcją jest cygańskie wesele, ale jeżeli o mnie chodzi była to najgorsza część wesela. Polecam za to zespół PASSAT, rewelacja w każdym calu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella234
Nie polecam zespołu DEF, koszmarne zabawy weselne, wszystko sztuczne i naciągane, człowiek męczy się ich jęczeniem nazywanym "śpiewaniem" Niby-atrakcją jest cygańskie wesele, ale jeżeli o mnie chodzi była to najgorsza część wesela. Polecam za to zespół PASSAT, rewelacja w każdym calu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrassBand
A może coś z innej beczki, czyli zespół brassband? www.zespol-brassband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zespolu DEf ktos tam na gorze wspomnial to rownie ambitna nazwa, moglo byc rownie dobrze ABC jak i ta muzyka Męczą zamiast bawic wszystko na siłę jedyny plus to rozrywkowa konkretna wokalistka po polnocy da kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Zespół Atrox z Siedlec..Grali na moim weselu bardzo fajny zespół, super organizacja, grają na żywo. Jak na zespół na żywo cena jest naprawdę dobra. Z tego co widziałam ich piosenki są na wrzucie można ich także znaleźć na facebooku. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony gość
Mialam przyjemnosc bawic sie na kilku imprezach na ktorych gral Axel life. I szczerze polecam ten zespół. Super rozkrecasz gości i w przerwach miedzy jedzeniem nie słychać brzdakania sztuccow;)) dopasowywuja sie do gości jesli chodzi o repertuar i robią mało przerw. Suche fakty i tyle, nie ma co gadac wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony gość
*rozkrecaja gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę odnaleźć strony zespołu Axel Life - podobno taki dobry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x12
Bardzo NIE POLECAM zespołu Axel Life... Alkohol i omamianie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wszystkim z czystym sumieniem polecić zespół ORION z Siedlec. Mega zabawa i klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAMSAAM
Z przykrością informujemy,że zespól Axel Live nie występuje już w starym składzie. Pozostał w nim jedynie wodzirej Grzegorz. Perkusista Andrzej, wokalistki Angelika i Malwina oraz saksofonista Grzegorz odeszli i nie są już częścią tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu wcześniejszy wpis o rozpadzie zespołu został usunięty i kto się o to postarał, skoro jest to zgodne z prawdą, a chodzi tylko o dobro ludzi którzy podpisali umowy na 2015. Radzę odebrać zaliczkę i szukać szybko nowego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psps
Witam miałem możliwość grania w tym zespole. Rok 2012 i 2013 to był okres świetności kapeli Axel live niestety rok 2014 to wielka porażka do Grzegorza nie było można się dodzwonić dotyczy to nie tylko klientów ale my jako członkowie zespołu mieliśmy problem z komunikacją do piątku nie wiedzieliśmy gdzie gramy o której w sobotę wyjeżdżamy . Dlaczego podjęliśmy taką decyzję ? Chcieliśmy uniknąć takiej sytuacji, że w sobotę przed weselem nie mamy wodzireja, a zarazem klawiszowca a dlaczego każdy wie nie muszę tego opisywać. Dla nas jest najważniejszy wizerunek, o który przestał dbać Grzegorz, a co za tym idzie dobro klientów. Nie chcemy być kojarzeni jako alkoholicy i że potrafimy tylko omamić ludzi jak można to przeczytać we wcześniejszym wpisie. My jako zespół działamy dalej już niedługo pojawi się nasza strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMKS
A ja zespół DEF polecam. Grali na moim weselu, było bardzo fajnie, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, Goście też bardzo sobie chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł odebrać zaliczkę tylko jak? Pan Grzegorz nie odbiera telefonów a jego stan jak go odwiedziliśmy mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół axel live ma sie dobrze i po co takie rzeczy wypisywac tutaj tym bardziej ze nie wiadomo kto pisze jak ktos chce nam zaszkodzic to my bedziemy probowali to samo mimo tego ze tak jest hujowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zespole axel bedą zmiany to fakt ale po co sobie na wzajem szkodzic pisząc takie glupoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zespol axel live mial by sie dobrze to dlaczego odeszlo z niego cztery osoby to jakis powod musial sie znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wiadomo kto pisze bo się podpisaliśmy - byli członkowie zespołu AXEL LIVE, wokalistki saksofonista i perkusista. napisaliśmy ponieważ wiemy że dużo umów było podpisanych na nas i nie chcielibyśmy żeby przyszli młodzi nagle spotkali się z zupełnie innym składem na swoim weselu niż ten który zamawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos ma jakis kontakt do ludzi którzy odeszli od AXEl LIVE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×