Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porządek

Porządek w łazience

Polecane posty

Gość porządek

Denerwuje mnie to, ze łazience mam tyle pierdół, a to jakiś balsam, a to szampon, pasta- mnóstwo tego. Chcę wprowadzić koszyki. W związku z tym , że w łazience mam pralkę mam do was takie pytanie-czy macie może kosze na stelażu na brudną bieliznę? Tzn. chodzi mi o takie kwadratowe kosze w formie szuflad. Teraz mam zwykły kosz wiklinowy na bieliznę i dostaję szału jak musze go wytaszczyć na środek i wszytsko z niego wyrzucić by dobrać pranie kolorami, dlatego zastanawiam się nad wprowadzeniem trzech szuflad na brudną bieliznę: na białe rzeczy, na czarne, na kolorowe. No i teraz pytanie? Czy jest sens? Mi się wydaje to dobre rozwiązanie, ale może ktoś ma i się nie sprawdziło? I jeszcze jedna sprawa: kosmetyki- wszytskie w koszykach? Na zasadzie- męskie, damskie? Mam małą łazienkę i jak to wszytsko stoi na wierzchu to wygląda jak graciarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na półkach i w koszykach-pudełkach, ale to tymczasowo; w nowej łazience zamierzam miec dużą szafkę na graty plus koszyki na drobne kosmetyki codziennego użytku dla każdego domownika (nie licząc kotów :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drobne kosmetyki typu lakiery do paznokci, tusze, pudry, cienie, kredki w koszykach. Inaczej nie wyobrażam sobie nawet jak bym cokolwiek znalazla :p dodatkowo zaplanowalam sobie w lazience taki murek ozdobny, wygląda super, tym bardziej że fajnie go zrobilam plytkami i stanowi taką w pewnym sensie dekorację razem z innymi jeszcze dodatkami, i po prostu genialnie się sprawdza jako pólka na różne kosmetyki typu blasamy, żele, szampony, odżywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie drobiazgi nie-lazienkowe (typu lakier do paznokci) mam miejsce w biurku-toaletce w swoim pokoju w lazience trzymam tylko to, z czego korzystam w lazience - do kąpieli, do włosów, do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kosmetyki kolorowe
trzymam w toaletce w sypialni, a w łazience tylko akcesoria do i po kapieli no i rózne domestosy, ace itp. mam taki murek jak ktos wczesniej pisał,ale tyrzymam to w szafce, bo nie lubie wielu pierdół na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyki do makijazu
To ja tez trzymam w szufladzie komody w sypialni. w lazience mam szeroka polke wysoko i cztery biale kosze wiklinowe. I tam trzymam plyny peelingi kremy itp. reczniki leza luzem na polkach poskladane bo czesto zmieniamy. koszyk na odpadki typu waciki oprozniam raz na dwa dni.pralke mam w pralni wiec nie mam tu tez kosza na brudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że kosz (wiklinowy albo plastikowa) wygląda w miarę schludnie, a takie coś workowato-przeźroczyste, wszystko widać, nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż ok
Wisząca szafka w stylu retro (całą łazienkę mam tak urządzoną), zabudowana umywalka z blatem i szufladą; jeden spory kuferek podróżny na kosmetyki stoi na blacie :P i tak - w szafce wiszącej trzymam wszystkie kosmetyki w butelkach swoje i męża - szampony, płyny do mycia, dezodoranty, odżywki, kremy, i inne pierdoły. W szafce zabudowanej pralka, kosz na brudną bieliznę, wszystkie środki do prania, zapas papieru ;) itp. W szufladzie - płatki kosmetyczne, suszarka do włosów, szczotki, i inne drobiazgi. W kuferku - balsmy, toniki i inne mazidła, których używam po kapieli. Oprócz szczoteczek do zębów nic nie stoi na wierzchu. (pasta też schowana). Płyn do mycia rąk wlany do specjalnego dozownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządek
Te coś do sortowania prania mi się nie podoba...przede wszystkim dlatego, że jest przeźroczyste. co do luster- chcę wymienić lustro nad umywalką na takie duże na prawie całą ścianę. Natomiast szklane/lustrzane szafki miałam w poprzedniej łazience i nigdy nie dam się już na to namówić :D Codziennie trzeba je pucować :D Dlatego wolałabym wiklinowe by ocieplić wnętrze. Duża ilość luster pasuje do nowoczesnego stylu, a ten z kolei w ogóle nie pasuje do mnie ani do mojego mieszkania :) Ale dziękuję za rady. Mam jeszcze jedno pytanie- czy koszyki macie ustawione na półkach? Czy są zrobione na zasadzie małej wąskiej komódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż ok
Ta torba do sortowania jest fajna, pod warunkiem, ze nie stoi na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W domu znajdują się różne rzeczy, które są mniej lub bardziej potrzebne. Mają różne kształty i kolory. Są zbudowane z różnych materiałów. Mają swoje zastosowanie w wielu czynnościach. Ułatwiają człowiekowi życie codzienne. Skupmy się w tym artykule na niedocenionych koszach z plastiku.http://www.duda.org.pl/zastosowanie-plastikowych-koszy-w-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×