Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznesmum

Ubrania Primark/Atmosphere... dobry biznes???

Polecane posty

Gość biznesmum

Hej, mieszkam w \anglii i zauwazylam ze w polsce ubrania zprimarku sa dosyc popularne i tak sie zastaniwam,ze moze moja mama moglaby sie zajmowac ich sprzedaza na allegro, bo i tak nie pracuje a to zawsze dodatkowy dochod. w anglii te ubrania sa warte grosze .... mysilcie ze to dobry interes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwni zawsze się znajdą. Ja byłam w Irlandii, na początku miałam szał na te ciuchy, bo tanie, ale po kilku praniach robią się z nich szmatki. Napisy schodzą, blakną. są do idealne rzeczy po domu, dlatego też są tak tanie. Patrząc na allegro masz szansę na dobry biznes, ale i konkurencja duża. Większość Polaków nie zna tych marek, i myślą że kupując bluzkę za 40zł robią interes. A nie wiedzą że ona w Irlandii np kosztuje 4 euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmum
mam nadzieje,e jeszcze ktos sie wypowie. a jak myslicie, co najlpiej sprzedawac ? ubrnia dla kobiet ,dla dziecie, bizuteria, buty, bielizna( strioje kapielowe,pizamy), buty? z tego co widze to jest masa torebek ,wiec to juz chyba odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momkanorka
Hej, ja byłabym zainteresowana kupnem rzeczy tej marki. Moze nie ubrań ale dodatków: torebek, pasków itp. mój nr gg5631905gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo a tym co palą
ja Ci powiem za kilka dni czy warto, bo właśnie czekam na balerinki z atmosphere. Koszt niewielki, bo 30zł, ale z przesyłką i przelewem wyszło mnie to w sumie 43zł. Takie ciapy na wiosnę, wyglądają na wygodne no i urzekły mnie wyglądem. z co z tego będzie - zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×