Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patimati

praca w WBK

Polecane posty

prosze o info na temat pracy w WBK doradca klienta detal.zarobki szkolenia ściezka kariery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka nieoznaczona
zarobki ok, mozna wynegocjowac ładną podstawę, z premiamii już slabiej.pespektywy rozwoju -praktycznie nieograniczone,jeśli jestes dobry, masz szansę na szybki awans. Pracy dużo,bo i dużo klientow i dużo biurokracji. ogolnie rzecz biorąc-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna s.
Ile mniej wiecej mozna wynegocjowac podstawy na reke na tym stanowisku w duzym miescie? Pracowalam jak dotad w Mille i chce wlasnie przejsc do BZ. W srode mam rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna s i jak po rozmowie ile wynegocjowałaś, tez maiłam niedawno taka rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna s.
Rozmową byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, było nawet miło, co pozwoliło zapomnieć o stresie i skupić się na rozmowie. Oczywiście padło pytanie o zarobki-ile by Pani chciała zarabiać-zaryzykowałam i podałam podstawę 3000 brutto, choć nie wiem ciągle czy jest to realna kwota w tym banku bo informacje na ten temat do tej pory uzyskiwałam różne / duża rozpiętość na tym samym stanowisku/. Na razie jestśmy umówione na kontakt i odpowiedź po Świętach. A jak Tobie poszło? Wiesz juz czy bedziesz tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie zaproponowano mi pracę na tym stanowisku. Przeszłam dwuetapową rekrutację. Nie mam dużego parcia na to by pójść do pracy już teraz, więc zastanawiam się czy warto czy może jeszcze szukać dalej, czegoś poza marketingiem. Pracuje ktoś może? Jaka jest atmosfera? ile można zarobić z premiami i czy plany sprzedażowe są realne do wyrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×