Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Outletciki

Outlety- Warszawa= tanei ubrania, przeczeny

Polecane posty

Gość Outletciki

mam pytanie wiem ze jest otulet w piasecznie, ursuie, ale mnie interesuje outlet w warszawie gdzie kupie fajna tania BIElizne moze ktos wie? chce pod choinke sprezentowac markowa choc tansza wiadomo wiecej zostanie na inne prezenty. POMÓZCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4444
W piasecznie też są outlety z bielizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outletciki
niby ale mówia(zdania sa podzielone) ze w ursusie zawsze jest a w piasecznei nie ma a moze kt os ma jakis wyszukany outlet w warszawie z bielizna hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markoweee
Sklep --> www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów! www.markowe-ciuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W CH LAND przy metrze Służew otworzyli na górze mały ale fajny outlet z bielizną, mają tam też rajstopy i naprawde w bardzo dobrych cenach. GORĄCO POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×