Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maczapikikełełe

Jak Ciebie poderwać...

Polecane posty

Gość Maczapikikełełe

No wiec pytanie co musiał by zrobić facet by Ciebie poderwać. Nie chce wiedzieć od Was jak podrywa się kobiety. Chce wiedzieć jak poderwać Ciebie, co musiał by zrobić facet, jaki być jak się zachowywać, jakie cechy urody były by wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranaa
po krotkiej rozmowie gdy przychodzi moment na otrzymanie jakiegos kontaktu i chlopak prosi o nr telefonu. gdyby tak zamiast wyciagac telefon patrzal w oczy i zapamietal numer. i na koniec rzucil krotko cudowna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sniee
w chwili pierwszego kontaktu pewny siebie ale i tajemniczy, uśmiechnięty. o własnie musi patrzec głeboko w oczy. sprawic ze poczuje sie wyjątkowa.komplementy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
rzucił słowa "cudowna sprawa" czy cudowna sprawa jak by tak zrobił :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranaa
mialo byc rzucil krotko "zadzwonie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
chyba sniee a jakie komplementy :) ? guaranaa mialo byc rzucil krotko "zadzwonie' I nie mniej byś się ekscytowała gdyby wziął nr na kartce czy telefonie i nic nie mówił. zadzwonię, zadzwonię ale zapomnieć nr zawsze można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sniee
raz zawrocił mi w głowie młodszy ode mnie chłopaczek... (o ja głupia) booo.. wpatrywał sie w moje oczy i mowił: jesteś piekna, lub jesteś cudowna. masz piekne oczy itd:) to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczkaaaaa
słowa "drugiej takiej jak Ty nigdy nigdzie nie znajde\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
No dalej czekam na wasze zwierzenia :} To ja powiem czego ja bym nie zrobił :) Nie dostała byś kwiatów na pierwszej, drugiej czy nawet dziesiątej randce :) Nie zabrał bym Cie do drogiej restauracji na pierwszej randce, do taniej z resztą też nie :P Nie usłyszała byś ode mnie ani razu że jesteś ładna, że masz cudowne oczy. Kocham Cie to mówie, po pól roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranaa
bez przesady zapamietacx 9 cyfr to chybsa nie problem. a ekscytacja jest wrppost ogromna... bynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
chyba sniee bym już raczej nie poderwał :P, ale dziękuję za wypowiedz :) Czekam na kolejne wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
guaranaa ja nie pamiętam nie raz imienia :P Ale ok, może wtedy by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macza to jak ty chcesz sie wogole komunikowac z kobieta? pnapisz jeszcze ze bys nie dzwonił i nie pisął esów po pierwszej randce...a na spotkania umawiał bys sie na gadulcu lub skypie:p i bedziesz miał piekny obraz wspaniałego i jakze excytujacego zwiazku dwojga ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
macza to jak ty chcesz sie wogole komunikowac z kobieta? ustami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olineczkaplo
Zawsze faceci prosza mnie o nr tel i zapisuja go w komórce, ten jednak zrobił co innego...Tańczylismy, potem rozmawialismy, pózniej go zlałam i zapomniałam o nim a on znalazł mnie na parkiecie i wcisnął kartkę ze swoim numerem, żebym zadzwoniła jak zechcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
Moj chlopak na pierwszym spotkaniu bardzo duzo ze man rozmawial, przez caly miesiac nawet mnie nie dotknal za reke. Bylam w takiej niepewnosci, tak bardzo chcialam zeby zrobil krok do przodu a on nic. Trzymal mnie w tym stanie przez dlugi czas, az oszalalam na jego punkcie. hehe a jak juz mnie pocalowal i poznal jeszcze blizej rzucil pewnego dnia "jestes idealna na zone przyjaciolke i kochanke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
olineczkaplo i zadzwoniłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakaaa jednaaa
kwiaty wrazenia na mnie juz nie robią.:P do restauracji nie musiałbys mnie zabierac. wystarczy jak sam cos ugotujesz:P ale czemu komplementów nie mowisz? a slowo kocham wtedy gdy sie poczuje.. z góry zakładasz ze to po poł roku?:) widze ze jestes raczej bierny. czekasz az to kobieta Cie poderwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olineczkaplo
otóż na tym parkiecie byłam bardzo zaskoczona i spodobało mi się to. Pózniej się dowiedziałam, że on już wychodził ze znajomymi do domu ale się wrócił, wział kartke i długopis od barmana i dał mi ten swój numer... zadzwoniłam, jesteśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila roz
nie jestem jakas cholerna romantyczka, chlopak moze mnie poderwac jezeli jest soba i nie gra przede mna kogos kim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
Mówie komplementy ale nie takie jak te :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie usłyszała byś ode mnie ani razu że jesteś ładna, że masz cudowne oczy. najpierw piszesz to co wyzej... a pozniej mowisz ze ustami ?????????????? :P Poderwac ? to nie oznacza nachalne wgapianie sie w panne czy tez rzucanie infantylnymi tekstami tudziez zaproszeniem do kina...na 2 spotkaniu. Podrywanie to wzbudzenie w kobiecie takiej tajemniczosci by nie mogła usnac,nie mogła jesc i pic ,by nie mogła sie skupic na czym kolwiek .... podrywanie to wzbudzenie w niej mysli o niedostepnosci nas dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olineczkaplo
brat---> nie lubię niedostępnych facetów, to ma być proste: dwie osoby chcą, dwie się starają...a głupie gierki w niedostępnośc to bardziej pasują kobiecie niż facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
najpierw piszesz to co wyzej... a pozniej mowisz ze ustami ?????????????? Tak w polskim języku mamy kilkaset tysięcy innych słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olineczkaplo
Macza---> ja dostawałam od poczatku codziennie sms-y, dzwonił do mnie, spotykaliśmy się prawie codziennie, chodziliśmy na pierwszych randkach do drogich restauracji i do kina. Starał się i mu się to opłaciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat---> nie lubię niedostępnych facetów, to ma być proste: dwie osoby chcą, dwie się starają...a głupie gierki w niedostępnośc to bardziej pasują kobiecie niż facetowi. tu nie chodzi o niedostepnosc w sensie ze bedziesz latała za mna i sie starała... tu chodzi o wzbudzenie ciekawosci druga osoba,poznawaniem jej i checia kontaktów... ile razy sie zdarza tak ze jezeli sa chetne dwie osoby i leca na standarty randkowe czyli typowe kino i lody w niedzielne popoludnie i po 2 miesiach wypalaja sie na amen i nie maja sobie juz nic do zaoferowania automatycznie zabiajajc taki zwiazek...? facet ma podrywac ale z gustem,polotem i finezja ...ma podrywac tak ze by dziewcze nie było pewne co jutro czy za miesiac moze jej partner zaoferowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
Czeka na kolejne wypowiedzi dziewczyn :) Facetów nie podrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczapikikełełe
A Ciebie najbardziej podszywaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionkaaA
w tej niedostepnosci cos jest. moze to za mocno powiedziane. ale hm.. jak koleś odrazu zaczyna wariować zazwyczaj to juz podchodzi pod nachalność to odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×