Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NowaMamusia

31 tydzien twardniecie brzucha i skurcze.....

Polecane posty

Gość NowaMamusia

Czesc dziewczyny , zaczynam 31 tydzien przez ostatnie 2 tyg twardnieje mi brzuch na wieczor (wczesniej wiecej niz 10 razy) i mam skurcze biore magnez jest nieco lepiej.Wczoraj mialam ctg serca dziecka i lekarka zalwazyla wlasnie skurcze i kazala mi lezec i odpoczywac.Czy wy tez tak mialyscie co poza magnezem pomaga? Ja czuje tylko te twardniecia brzucha a nie skurcze chodziasz sama nei wiem jak intensywne one powinny byc i jak wygladac .ALe mi powiedziala na wizycie ze mam lekkie skurcze juz jak magnez nie pomoze to da mi cos lub jak bedzie wiecej tych skurczow to mam jechac do szpitala.Co mi radzicie ? biore magnez 500mg jem produkty bogate w magnez czy moze powinnam jesc 2 tabletki po 500mg? Dodam ze szyjka macicy jest mocno zamknieta .Czy mam sie martwic wczesniej tymui skurczami i przedwczesnym porodem czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaMamusia
nikt nie pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka80
powinnas brac no spę, i lezeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka80
Oczywiście no spa po konsultacji z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na skurcze biorę leki na podtrzymanie plus luteinę, megne + B6 i praktycznie cały czas leżę z polecenia gina, rozwarcia też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się skonsultować z lekarzem ale no-spa jest bezpieczna w ciąży więc nawet jak nie będziesz miała jakpogadać z lek to możesz spokojnie wziąć nawet 2 no-spy ( ale te zwykłe - nie forte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wskazane aby brać 3 razy po 2 tabletki -500mg, i nie mam skurczy tylko drętwienie jednej ręki..... Zdeecydowanie więcej powinnaś brać tego magnezu...a lekarka Ci nie powiedziała ile??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało bierzesz i kup sobie z wit. B6, jest lepiej wtedy magnez wchłaniany przez organizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaMamusia
no wlasnie mi nie powiedziala ile mam go brac .mam zwykly magnez ale w tabletkach od kwasu fiolowego mam vit b6 i b12 wiec biore je tez razem.dzieki za dobra rade. ja nie mieszkam w polsce wiec mi nie mowila lekarka nic o nospie zeby brac tylko narazie magnez potem jak nie przejdzie to zobaczymy .mam w domu jedno opakowanie nospy ale nie chce brac moze jak bezdie bardzo twardnial to wezme ale narazie jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×