Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam, jestem na chorobowym do 31 grudnia b.r, chce złożyc wypowiedzenie (obowiązuje mnie 2 tyg), a podobno liczone tygodnie są od sobót, więc czy mogę dac dzisiaj i wtedy 2tyg będą mijac 27 grudnia, a ja mam chorobowe do 31, czy to nie przeszkadza?? Chce tak zrobic, żeby już nie wracac do tej pracy. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrd
po co zakładasz tyle tematów na raz, jeden wystarczy. koniec umowy masz 27 a za te 4 dni Zus płaci chorobowego jeślimiałaś umowę na czas określony. Swoją drogą jak jak byś miała dłużej chorobowe też by płacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrd
nie jeżeli napisze sz że rozwiązujesz umowę z dniem 27 grudnia to dopiero od tego czasu sie liczy okres wypowiedzenia. musisz napisać że wypowiadasz umowę z dniem 12.12 za 2 tygodniowym wypowiedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrd
a co do przyjęcia to wypowiedzenie przyjąć muszą tak czy tak, ale w jaki sposób się do niego ustosunkują to nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa nie konczy mi się 27 grudnia, napisałem ze 27 chciałbym zakonczyc pracę, czyli dac dzisiaj wypowiedzenie mimo ze na chorobowym jestem do 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrd
a jak jeszcze chcesz sprawdzic to poszukaj na forach kadrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrd
""czyli napisac, że rozwiązuje umowę o pracę z dniem 27 grudnia i nie ma że nie mogą """ - - ty to napisałaś jeśli tak napiszesz to dopiero od tego czasu zaczną ci naliczas to wypowiedzenie jesli 27 chcesz kończyć prace musisz złożyć dzisiaj pisząc ze rozwiazujesz z dniem 12.12. 200 8 zachowując 2-tyg okres wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×