Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

caline-czka

słabe ruchy w 7 miesiącu!!!!

Polecane posty

prawidlowo, coraz wyzsza ciąza to coraz slabsze ruchy. w 9tym nie czulam prawie wcale, tylko raz dwa razy na dzien jak sie przekrecala. Na KTG ruszaly mi polozne brzuchol aby Dziabong ruszyl dupsko bo prawie caly czas spal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko zawsze bylo bardzo ruchliwe choc zdarzaly sie i spokojniejsze dni. A zawsze tak delikatnie je odczuwalas ? Czy to sie zmienilo nagle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje mi sie że czułam wiecej jak była wcześniejsza ciąża niż teraz!Pocieszam sie tym ze być moze przez to że jestem tęgą osobą no i dużo przytyłam w czasie ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie do 35tc bylo bardzo aktywne tylko wiadomo pozniej to juz bylo takie wypychanie bo za malo miejsca na kopniaki bylo. Ale w 7 m-cu dziecko ma sporo miejsca zeby sobie kopac wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w końcówce
8mc i kopie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze dlatego, ze sporo przytylas im wiecej tluszczyku na brzuszku tym slabiej ruchy sie czuje. A moze twoja dzidzia duza. Moim zdaniem powinnas dla swietego spokoju wybrac sie do swojego lekarza dziecko moglo sie zawinac pepowina...nie zebym chciala Cie straszyc ale lepiej sprawdzic. Z drugiej strony najwazniejsze, ze sie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyła sporo a dziecko podobno malutkie miesci sie w dolnej granicy wzrostu w 7 mc oczywiście byłam 2 tyg. temu i miało 650 gram!Niby reszta w porządku!Z pierwsza ciąż tez czułam słabe uchy ale było to dawno!6 lat temu!Boję sie tylko by było wszystko w porządku by było zdrowe i tyle pragnę!A te ruchy mnie tak martwią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×