Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

Hej, dawno mnie tu nie było

Polecane posty

Jak zwykle nic ciekawego nie napisałem, to i nikt nie odpowiada. Tak to już ze mną jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Jednak świadom jestem, iż muszę sobie poradzić najpierw sam z sobą, by stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu jestes sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bom nieśmiały, małomówny i z zaniżonym poczuciem wartości. (Ale przynajmniej stać mnie na szczerość.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> .........********: Również Cię witam :) choć wpadłem dziś tak tylko, bo "miałem chwilkę". Znów chyba zniknę na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i domena kobiet, ale nie znaczy to przecież, że męzczyzn czasem nie dopada. Coś się kiedyś stało w moim życiu (chyba w dzieciństwie. bo nie pamiętam tego), iż teraz jakoś trudno mi myśleć o sobie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Nie chciałbym Cię unieszczęśliwić. W moim obecnym stanie związek raczej nie byłby dobrym krokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodwzajemniona miłość
skąd jesteś Anonimku:) ja też szukam stałego związku, w takim gdzie bede mogła się zakochać na śmierć i życie, do końca tego usranego świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Masz rację, lecz miłość prawdziwa pragnie bezpieczeństwa, szczęścia i rozwoju drugiej osoby. Ja - nie kochając siebie - nie jestem w stanie tego teraz zapewnić. Najpierw muszę "naprawić" siebie. Jestem umówiony na 21:00. Jutro rano jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niska samoocena to domena kobiet " niska samoocena to domena ludzi ktorzy nie wierza ze moze im sie cos udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> nieodwzajemniona miłość: Aktualnie najczęściej przebywam w Krakowie. ---> setunia: :) ---> _Kwiatek: To chyba prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×