Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antychryst

GLOBALNE ZIDIOCENIE

Polecane posty

ciekaw jestem czy naprawde wiekszosc spoleczenstwa jest tak skretyniala ze wierzy w opowiesci politykow o tym ze globalne ocieplenie jest wynikiem dzialalnosci czlowieka? wymyslaja jakiec pakiety klimatyczno -idiotyczne tylko po to zeby wydac i przy okazji nakrasc naszych pieniedzy. ludziska jak to z wami jest? czy naprawde jak glupie owieczki wierzycie slepo w te brednie politykow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_mimi a
nie wierze politykom ale nie zgodze sie z tobą ze człowiek i jego działalność nie ma wpływu na środowisko bo ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeee
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. w imieniu społeczeństwa
tak, większość jest totalnie skretyniała. Albo liczy, że przy okazji też nakradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba nie wiesz
Najważniejsze są modne tipsy i fryzura na sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że zdania są podzielone co do tego, czy działalność człowieka rzeczywiście ma taki wpływ na klimat, czy nie. tak czy owak, na pewno ograniczanie emisji spalin nam nie zaszkodzi, tylko pomoże, a oszczędzanie energii przez każdego człowieka wyjdzie tylko na korzyść, jeśli chodzi o płacenie rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie sie nie podoba ze to bedzie finansowane z moich pieniedzy!!! jesli jakas fabryka kopci w nadmiarze-to niech ogranicza to we wlasnym zakresie a nie wklada reke do mojej kieszeni. poza tym to niema nic wspolnego z tym ze klimat sie ociepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globalne ocieplenie JEST tyle ze nie ma to nic wspolnego z dzialalnoscia czlowieka,to naturalna kolej rzeczy,tak samo jak podczas "potopu"szwedzkiego- bylo zimno!! wtedy bylo globalne oziebienie-teraz jest odwrotnie.... tyle ze spoleczenstwo mamy oglupione( NIC DZIWNEGO-jak sie oglada srance z gwiadami, m jak milosci i inne klany) to zamiast edukowac produkuje sie elektorat slepo potakujacy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×