Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xzxcx

Czara goryczy zaczyna sie przelewac........

Polecane posty

Gość xzxcx

coraz bardziej zaczynam Go nie trawic, on chyba to wyczuwa a i tak nie zmienia swojego postepowania. Bo po prostu chyba nie zalezy i nie mam co sie oszukiwac... -ma 22 lata a zachowuje sie jak dzieciak -ciagle ze wszystkiego zartuje, ze mnie rowniez (nie obrazajac przy tym), ma radoche gdy sie wkurzam -rzadko kiedy mozna pogadac z nim na powazne tematy, a jak juz to i tak to wszystko jest w formie zartu :o -przychodzi kiedy chce, wychodzi kiedy chce -nie liczy sie z moim zdaniem, nie interesuje sie za bardzo moim zyciem, rzadko kiedy pyta co mysle, jak sie zapatruje -przez ostatnie 2 tygodnie olewa mnie totalnie, np dzisiaj w trakcie rozmowy na gg nagle stal sie niedostepny i przez 5 godzin go nie bylo, a teraz nie raczy nic napisac -nie umie przepraszac -bardzo czesto pyta sie czy go lubie, choc wcale nie stara sie o to by tak bylo -wczesniej myslalam ze nie chodzi mu o sex, teraz mam wrazenie ze tak -prawie w ogole nie kontaktuje sie ze mna w ciagu dnia -nie chce ze mna wychodzic tylko sam na sam, zawsze musi byc ktos jeszcze -na imprezach przewaznie ma na mnie wyjebane, dobrze ze ostatnio byl tez jego kumpel bo bylabym sama jak palec -jego priorytetem sa kumple, mozliwosc najebania sie, poswirowania :o Znamy sie dopiero dwa miesiace, a ja chyba nie widze w nim zadnych zalet :o jedynym plusem znajomosci z nim jest to ze zapomnialam o bylym.. czemu nie moge sie po prostu odciac poki sie nie zaanagowalam bardzo :( Musialam sie wyzalic, moze jak to poczytam bedzie mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×