Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hugosia

jakiej marki kupic wózek

Polecane posty

Zakladam nowy temat bo ostatnie o wózkach sa z 2007 roku przynajmniej nic innego nie znalazlam. Jakiej marki macie wózek ? mnie osobiscie podoba sie chicco, ale czytalam ze gondola za mala kola nie pompowane , nie da sie przelozyc rączki na spacerówce . Szukam wózka 3w 1 ktory zajmuje malo miejsca. Moze mi cos doradzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3-tec
to fajny wózek trochę drogi ale lekki fajnie się składa i zajmuje mało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h o oo g rat
a jakim budżetem dysponujesz ? zależy też, gdzie będziesz chodziła na spacery. Na spacery po leśnych dróżkach lub tam, gdzie nie ma chodników najlepsze są wózki na dużych pompowanych kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka...
ale który model chicco?? ja za pierwszym razem miałam emjot a teraz planuję kupić quinny buzz lub Casualplay S4 ale jeszcze zastanawiam się nad Maxi Cosi Mura 3 ale jeszcze nie ma ostatecznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Ja miałam atlantica super - koła pompowane duża gondola,lekka jazda dwie wady jest ciężki i nie ma przekładanej raczki i dlatego gdy mała miała ok 7 m-cy kupiłam Bebecar icon fajnie się porusza bardzo lekko no i dziecko siedzi przodem lub tyłem do rodzica-akurat chcę sprzedać go-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×