Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Euphoria23

Zwiazek bez seksu..

Polecane posty

Gość Euphoria23

Powiedzcie co o tym myslicie,czy to jest normalne ze chlopak z ktorym jestem nie ma jakichkolwiek podejsc do tego tematu, ani do niego nie nawiązuje ani do niczego nie dochodzi. Zwykle buziaki owszem tak, ale zaczyna mnie to irytowac bo pierwszy raz sie spotkalam z takim kims. Nie chodzi w sumie o nadgorliwosc ani o to ze jestesmy ponad 2 miesiace razem ale zwykle normlany facet daje jakies sygnaly a tu nic..Jak mysliscie czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuuuj..... związek bez seksu - najgorsze zboczenie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fachowiec=
pewnie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierze
rozumie sex bez związku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
po 23 toz nie po 18 lat Tzn nigdy sie nie spotkalam z taka sytuacja wydaje mi sie dosc dziwna tzn ta osoba jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, bo sprawa jest prosta. Jesteście ze sobą dopiero 2 miesiące. Facet najwidoczniej nie chce cię speszyć zbyt szybkimi propozycjami. No bo w końcu nie każdy musi to robić na 1 randce :) Widocznie ma do ciebie szacunek. Dobrze. Jeśli masz ochotę na seks - pokaż mu to i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Ps Tez o tym prawiczku myslalam i podjezdzalam pod ten temat ale tak jakby sie zapieral heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty euforia
?????? ta euforia z efe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz wole zapytac niz sie pozniej dziwic :P wiec skoro macie po 23 to nie jest to normalne ze sie nie sexicie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
wiesz co c 4 fakt szacunek szacunkiem i uwierz pokazanie nic nie daje bo nawet nie dopuszcza do namietnego pocalunku a dotknac sie do jego brzucha czy klatki to jakis drgawek dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Witam w klubie! A już myślałam, że to ja mam problem. Jestem w identycznej sytuacji, też spotykamy się 2 miesiące. Na pocieszenie powiem Ci, że \"ten typ tak ma\". Mój pan zdobył się na pocałunek kilka dni temu...A o seksie nawet nie śmiem pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
wiesz Izaura_ ja wlasnie nie wiem jak to jest mozliwe ,fakt nie trzeba sie kochac odrazu na 1 randce ale sie tak zachowywac dziwnie toz zawsze normalny facet chce cie choc dotknac mimo tego ze wie ze moze 2 osoba nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje drgawek jak go dotykasz ?? Fuj !!! Jak ty wyglądasz ?!! Dobra żart, przepraszam nie mogłem się powstrzymać :) Hmmmmm.... to dziwne. Nawet jeśli jest prawiczkiem, to nie znam żadnego prawiczka, który by chciał nim zostać do końca życia :) A gadałaś z nim o tym ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Bambi24 a Nie irytuje cie to bo mnie strasznie a zwlaszcza gdy sie go pytam o czym myslisz to jest zawsze odp o niczym,i te ogladanie 24na h przez cale weekendy filmow normalnie jak facet bez jaj. No u mnie troche lepiej ps mialam kolezanke ktora po 2 miesiach sie pozwolila pocalowac tylko dla mnie to nie ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz mowisz ze juz 2 miesiące mineły ponad toz to najwyzszy czas wskoczyc do wyrka albo chociaz jakies skromne pieszczotki zapodac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
c4 wiesz co do mojego wygladu to nie jestem szkarada bys sie zdziwil :) ;P heh tak probowalam ale to jest tak byl z dziewczyna gora 3 miesiace niby sie kochal ale dawno ale cos mi tu smierdzi bo powiedz szczerze...? Czy bedac z dziewczyna nic a nic cie do niej nie ciagnie ?:) Konczysz pocalunek szybciej niz zaczynasz i nie chodzi nawet o sex.Ale bronisz sie od tego jak cie dziewczyna caluje po szyji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Izaura_ to jestem z jakims kosmita.. ps w weekendy najlepiek nocujemy u siebie to ucieka na koniec lozka a jak sie budzi to odrazu wstaje ani buziaka na dzien dobry ani nic dziwne bez kitu, smieszy mnie to teraz jak pisze ale w rzeczywistosci to nie smieszne, ostatnio mama mowi ze nie zrobcie tylko dzidziusia az parschnelam smiechem powiedzialam ze z nim to jest ostatnia rzecz o ktora sie powinna martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
toz to na prawde dziwna sprawa, toz kazdy sameic przy pierwszej lepszej okazji skacze na samice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa śmierdzi jak nie myte gacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
widac nie kazdy to sa 2 wyjscia albo prawiczek albo obojniak z przekierunkowaniem na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdzałas czy on wogole ma cos w spodniach ? bo wg mnie to bezjajowiec wiej od takiego strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Ktos chetny sie podlozyc? Smieje sie ale to nie jest smieszne a wrecz irytujace ze sklonnosciami do powiedzenia pa i co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
odbiegajac od nabijania sie z "toz". to moze ma jakies kompleksy, w zwiazku ze swoim malym? Czasem tak sie zdarza, inna sprawa ze niektorzy wychodza z zalozenia ze w ten sposob pokazuja ze im zalezy i maja szacunek blablabla najlepiej z nim bezposrednio o tym porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scissorzz
no tak, bo w dzisiejszych czasach ludzie sie szmaca po tygodniu znajomosci i to jest ok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Izaura_ jak on skacze jak do brzucha sie dotykam a co powiedziec do sprawdzenia co ma w spodniach, z oknem by wylecial no dobra miec szacunek ale ... no wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż.... taki typ. Mam kumpla, który zachowuje się podobnie. 4 lata związku, a on traktuje ją jak trędowatą. Obiadek zje, do kina zaprosi, ale jak ją ma za rękę chwycić to wstrząsają nim dreszcze :) Fajnie się z nimi na wakacje jeździ. Za ścianą cisza i spokój. I nie robi się niezręcznie jak to z niektórymi :> Trafiłaś na takiego typa. Zastanów się !!! Może go zmienisz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrfe ht
ja znam kilku takich kolesi - wydaje mi sie ze to kwestia przeszlosci i wychowania - boja sie za to zabrac o wpgp;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz ja bym z takim nie wytrzymala ani sekundy facet musi cos przeleciec od czasu do czasu a najchetniej czesto gęsto wiec jak nic masz faceta impotenta przykre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×