Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Euphoria23

Zwiazek bez seksu..

Polecane posty

Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
jesli sama swoj brzuch dotykasz to moze byc faktycznie problem hehe:D:D:D Serio serio moze miec kompleksy ze ma malego... moze faktycznie ma takiego nie widzialas nigdy chociaz przez bokserki jakie to ma na oko wymiary bo to by wiele tlumaczylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
scissorzz to Ty moze tez po roku idziesz z laska do lozka i masz dziwne zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Euphorio, nawet nie wiesz jak bardzo mnie to irytuje! Nie mam zamiaru zaraz się na niego rzucać i ściągać spodnie, no, ale w tej sytuacji zastanawiam się kim ja właściwie dla niego jestem? Przecież jeżeli facet spotyka się z dziewczyną, to chyba dlatego, że ona mu się podoba itd. A co myśleć w naszej sytuacji? Mam dziwne wrażenie, że jestem...kumplem! Jakoś nie mam jednak odwagi przycisnąć go do muru i zmusić do zwierzeń pt. \"jak to z nami jest?!\" I Tobie też nie radzę tego robić. Facet ucieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
zapytaj go zwyczajnie po ludzku ludzie z kaffe go nieznaja i nikt ci nie rozwiaze tego problemu kazdy jest inny, jesli ze soba jestescie i ci ufa to dziwne by bylo, gdyby niepotrafil porozmawiac z Toba na tak podstawowy temat. Jak sama piszesz macie po 23 to faktycznie nie jest nascie na karku wiec brak rozmow na ten temat tym bardziej jesli temat nawet nie istnieje.. to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
btw mialam powiedzmy ze podobna sytuacje wystarczylo porozmawiac kiedy przyszedl na to czas i wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Wydaje sie ze cos tam ma ;)chodzilo mi o jego brzucha choc swoj tez czasem dotykam :) hi hi ale nie jest tak zle... nie mam wscieklizny tylko nigdy dotad nie spotkalam sie z takim przypadkiem......nie miec rzadnych rakcji na dotykac i uciekanie od jakichkoliwiek buziakow na szyji nie dziwne? zawsze mowia ze to dziewczyny sa dziwne i inne..ale jednak nie.. co mam powiedziec kochanie Czy Ty tam cokolwiek masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pojedź mu po ambicji i powiedz żeby się nie zachowywał jak dziecko w tych sprawach :P chociaż z drugiej strony 2 miesiące to naprawdę tak długi okres, że już nie możesz wytrzymać?... No i co z rozmowami, skoro nie 'marnujecie' czasu na jakiekolwiek pieszczoty to co robicie jak jesteście razem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
ja juz sie boje do niego dotkac a Ty mowisz zgwalc go :) haha chcesz zebym miala trupa w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
Zaopytac np: czy wyobraza sobie bycie w Toba w zwiazku bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może on nie impotent ? A może on nie prawiczek ? Może on KATOLIK !!!!! Z tych takich wierzących.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
Zapytac np: czy wyobraza sobie bycie z Toba w zwiazku bez seksu?*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
romantyk85 Da sie wytrzymac pewnie ze tak nie jestem nimfomanka, ale dziwi mnie to ze nawet dotknac sie nie moge... Wiesz co robimy ogladamy horrory 24 na h a na spacer na 1 randke zabral mnie na cmentarz fajnie?haha bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
c4 impotent byc moze,, sliny katolik? raczej napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
no no hehe to akurat o czym mowisz w kwestii spedzania czasu jest zabawne jak sie jest przemrocznym i ma sie nascie lat to ok ale w wieku 23 to juz troche passe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz rozwiązanie. Jest trupem. Boi się, że jak go dotkniesz to mu coś odleci. Ale miło, że na pierwszej randce pokazał ci jak mieszka :) I rodzicom przedstawił..... A tak serio.... UCIEKAJ !!!!!!!!! Ale dziwny gość. Ja bym się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqpqpqpqpqpq
c4 rotfl:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
c 4 rozbroiles mnie rodzice zyja :) to moze swoich znajomych i te dziewczyny z zwiazkow 3 miesiecznych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mroczny gość. Może jakbyś się oblała krwią byłabyś dla niego bardziej atrakcyjna ? Zaproponuj mu wspólną czarną msze. Może się przełamie :) Zawsze możesz przebrać się za kozę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha miał 3 miesięczne związki ? No to zostało ci jakiś miesiąc życia :) Może podniecają go martwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
wiesz co by ci odpowiedzial jego slynne powiedznie YO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
Wiesz moze powinnam zabic kota :) i urzadzic msze na cmentarzu :) moze wtedy by cos ruszylo zawiesil se jemiole w samochodzie na szczescie no rozumiem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, że nie powiesił kury na lusterku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
No i co nawiazac na temat , mowie ze mam na cos ochote a on ze przyjedz zrobie ci kawe, ja mowie ze nie chce kawy to on moze herbate a jak mowie ze wole juz zostac w domu bo nie ma nic dla mnie do zaoferowania to nagle mu sie przykro zrobilo i wychodzi ze ja jestem jakas wiedzma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod choinkę kup mu piłę spalinową albo chociaż topór strażacki :) Może on lubi z gadżetami :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, pożartowałem, pożartowałem, ale widzę, że ciężko z wami będzie. Czyżby kolejna 3 miesięczna znajomość ?? Nie wiem czy się dogadacie, nie widzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria23
skurczy brzucha sie nabawie ze smiechu przez ciebie z ta kura skad wiesz moze w bagazniku wozi zeby nie byc samotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looleek
No to powiem tylko tyle, że mam bardzo podobnie jak ten gość tzn ja się nie trzęsę ale dotknąć mnie to spore wyzwanie... na seks też byście się pewnie nie doczekały widzę, że nie jestem sam i inni faceci mają podobnie... choć nie wiem czy to pocieszające raczej wynika to z jakichś problemów przynajmniej ja tak mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam myślę że dlatego że nie chce wyjść na takiego co tylko o seks mu chodzi. A z drgawkami to może dlatego że jest niezwyczajny dotykania tak jak ja mam a z tą dziewczyną to pewnie bujda żeby nie wyjść na niedoświadczonego. Ale mnie jak już zaczęła moja była całować to potem niemiałem oporów żeby to robić tylko na początku bo wiadomo niedoświadczony byłem w tej kwestii jak i w pozostałych sprawach. Daj mu szanse i pozwól się oswoić z bliskością ni każdy jest taki hej do przodu a jak jest to narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×