Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viesna

Kartą za pomarańcze???

Polecane posty

Gość viesna

Czy płacicie kartą za nawet najdrobniejsze zakupy czy jednak gotówka wciąż rządzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie mam karty
ale kiedyś miałam i płaciłam za wszystko - to zresztą zależy w jakim sklepie, bo są takie, gdzie można płacić kartą już od 2 zł, i takie, gdzie od 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny70
a ja już myślałam, że wszyscy ludzie maja karty :) :) ja mam i nie wyobrazam sobie, zebym na wieksze zakupy, a nawet i mniejsze szla bez. nie lubie nosic duzej gotowki przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duże zakupy warto płacić
kartą ale za jakieś małe to szczyt wieśniactwa. NIe wiem jak można nie nosić przy sobie drobnej gotówki. wczoraj się wkurwiłam w markecie (i wszyscy w kolejce oraz babka w kasie) bo jakaś debilka płaciła kartą za zakupy warte parę zł. Narobiła zamieszania, chyba sto razy wprowadzała pin (nie wiem czemu nie zablokowało karty...) bo kasjerka nie mogła temu tłumokowi wyjaśnić co to znaczy zielony-pin-zielony. Szlag mnie trafia jak widzę coś takiego. Rozumiem jak ktoś ma duże zakupy, ale za torbę bułek płacić kartą????? Gdzie cała transakcja trwa 10 razy tyle co wbicie tego towaru na kasę przez kasjerkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_krola
czasem jest tak jak piszesz a czasem zupelnie odwrotnie. karta transakcja trwa chwile, a gotowka sie slimaczy, bo kasjer wydaje i wydaje te drobne, a moze ma pani koncoweczke? i potem taka babcia szuka tej koncoweczki: takiej nie mam, ale mam taka. brrrrrr. w wiekszosci przypadkow karta jest szybciej i wygodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×