Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Best Wishes

Kocham!

Polecane posty

Szukamy siebie Ty mnie a ja Ciebie Wczoraj jest jak dziś, Dziś będzie jak jutro Czemu we współczesnym świecie Kochać jest tak trudno ? Czekam każdego dnia By ujrzeć cię znów Twych słów nigdy dość, mów do mnie ,mów... Powiedz , że to na mnie czekałeś Tak wytrwale szukałeś Że jestem dla ciebie słońcem, Wiatrem,burzą,pracą i wytchnieniem Jedynym,najdroższym marzeniem... Moje serce potrzebuje tylko twych słów Mów mnie mnie,mów Szukamy siebie Ty mnie,a ja ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik kierowania koparka
spierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi niebo.. Zabierz tam,gdzie smutek nie dociera... Otrzyj łzy,gdy chłód ogarnia serce me, Pomóż się podnieść,gdy nadzieja gaśnie Pokaż mi niebo. Rozgrzej w swoich ,skostniałe od chłodu nienawiści,dłonie... nie pozwól,by wiatr..porwał wszystkie marzenia daj siłę,by żyć Pokaż mi niebo. Wśród rozpaczy mijającego czasu.. Muśnięciem ust osłodź tęsknotę, Silnym ramieniem ochroń przed złem Pokaż mi niebo... Nie zostawiaj mnie samej Czuję sie taka słaba Boję się.. Pokaż mi niebo Zaufam Posłucham Będę Pokaż mi niebo...Zabierz mnie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik kierowania koparka
spierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik kierowania koparka
i znowu... spierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×