Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wciąz i wciąż

__Czy jest sens zaczynac brac kwas foliowy pod koniec 3 miesiąca?__

Polecane posty

Gość wciąz i wciąż

Podejrzewam, ze mogę być w ciąży. Jeśli tak, byłby to koniec trzeciego miesiaca. czy jest sens brac teraz kwas foliowy, czy to już nic nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
oczywiście że tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam tego
jak to podejrzewasz o nie zrobilas testu ?? zabezpieczalas sie ?? tabsy czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak spał...
Kwas foliowy zażywa się całą ciążę, jest w każdych witaminach dla ciężarnych. Zrób test bo jezeli jestes w 3 mc wskazane jest usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
ostatnio kochałam sie w pierwszej połowie paxdziernika, z prezerwatywa (jak zawsze), miałam 2 okresy, test miesiac po stosunku zrobiony wieczorem negatywny. ale objawy ciążowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym najpierw poszła do lekarza, żeby się upewnić. Kwas foliowy najlepiej brać co najmniej miesiac lub trzy przed zajściem w ciążę. Później na początku ciąży też warto brać. Ale od 13 tygodnia polecam np. feminatal 400 - ma większą dawkę kwasu foliowego + inne witaminy, które są potrzebne dla rozwijającego sie płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam tego
tylko prezerwatywa jako zabezpieczenie ?? ale co pekla czy jak ze podejrzewasz ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zażywa sie, ale sensu większego już to raczej nie ma. kwas foliowy jest konieczny dla prawidłowego wykształcenia się cewki nerwowej, co ma miejsce w pierwszych trzech miesiacach życia płodu. wiec w sumie teraz to juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
prezerwatywa+ przerywany, nie pekła. pobolewa mnie brzuch i mam widoczne żyły na ciele, choć zawsze byłam zylasta. jakbym była to już 2 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyoyo 74
a kiedy masz dostac @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
za tydzień. ale miałam juz dwa okresy po ostatnim stosunku- jeden 5- dniowy, drugi 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
pewnie masz ciaze urojoną, poczytaj na kafe jakie objawy maja dziewczyny ktore mysla ze sa w ciazy a nie chca. nie lepiej udać sie do lekarza zamsiat siedzieć na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, czy ja cały czas trafiam na Twoje topiki, czy jesteś nowa? Bo jeśli nie, to idź w końcu do lekarza, to Ci tą ciążę wybije. Pobolewanianie brzucha jest objawem nie tylko w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
dodam, ze to nie było jakies plamienie, tylko normalne obfite krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc nie ma sensu
do 3 m-ca ma to wplyw... Tak slyszalam. Ale to przeciez nie zaszkodzi ;) A co Wy sie tak oburzylyscie?! Ze miesiac przed ciaza trzeba brac itp... A jak ktos nie pllanuje dziecka? :O My z mezem zabezpieczamy sie tylko w dni plodne i tylko przerywanym, bo nie lubimy prezerwatyw. Wiec oczywiste jest, ze byc moze kiedys "wpadniemy". To nirmalne, nie? Ale nie staram sie o dziecko. Wiec jak ktos dziecka nie planuje to i w 3 miesiacu moze nie wiedziec, ze jest w ciazy, zwlaszcza jesli ma normalnie okres. Albo jezeli przedtem okres byl nieregularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyoyo 74
no to o jakiej ciazy kobieto mowisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
chyba trafiasz:) Nie jestem nowa, ale za to bardzo zeschizowana ostatnio :) Byl czas, że nie miałam żadnych dolegliwości, a teraz od tygodnia znów bóle brzucha i na nowo te myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupkowa mama małej zosi
A ja proponuje wizyte u lekarza,ale psychiatry. "ostatnio kochałam sie w pierwszej połowie paxdziernika, z prezerwatywa (jak zawsze), miałam 2 okresy, test miesiac po stosunku zrobiony wieczorem negatywny" no i jeszcze to................:o "prezerwatywa+ przerywany, nie pekła. pobolewa mnie brzuch i mam widoczne żyły na ciele, choć zawsze byłam zylasta. jakbym była to już 2 tydzień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc nie ma sensu
z jednym tylko sie zgadzam. Idz do lekarza, zeby sie nie zastanawiac niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
ale od czego te żyły??? I te bóle brzucha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz i wciąż
tam miało być 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyyyyy
zawsze jest sens tylko ze cewa rozwija sie miedzy 20-25 dniem od zajscia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wciąz i wciąż - ale od czego te żyły??? I te bóle brzucha" porfiria?... albo histeria ;) czemu nie pójdziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×