Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala ona...

Jaki depilator polecicie

Polecane posty

Gość cala ona...

Drogie panie Chcę kupic depilator i nie wiem zbytnio jakiej firmy. Myślałam nad takim ze zmienną głowicą do golenia. Mam na ten zakup 200zł. Czy możecie mi doradzic? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegiblu
Może bruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte girl
za 200zl kazdy bedzie dobry, i pamietaj ze jaakich nakladek by nie mial i tak bedzie bolalo, takze bierz ten ktory ci sie spodoba wizualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegiblu
Myślałam o braunie z nasadką golącą ale zastanawiam się czy te nasadki golące golą dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie polecam żadnego, choćby był najdelikatniejszy to i tak po depilacji wrastaja włoski i robia się problemy z zapaleniem mieszków włosowych... miałam 3 różnych firm, z nakładkami, pierdułkami i potem rok leczyłam łydki z krost, mimo że pilnowałam i robiłam regularnie peelingi, smarowałam kremami po depilacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
również odradzam, włosy wrastają się pod skórę, robią sie czerwone kropki i te krosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
a te nasadki dolące zdają egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
a te nasadki golące zdają egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
small size dlaczego brauna polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamaja
Ja mam Brauna "Silk-epil" http://cgi.ebay.pl/Braun-5275-Epilierer-Silk-epil-Xelle-Body-System-candy_W0QQitemZ350125176622QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_Haushaltsger%C3%A4te_Kleinger%C3%A4teWellness_PM?hash=item350125176622&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 kosztował ponad 200 zł, ale na eBayu można znaleźć taniej. Polecam tam poszperać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam brauna
kupilam ten niebieski 2270 z golarką dołaczona,ale nie korzystam z golarki wiec mogłam ten rózowy,ale nie wazne ,mam dopiero od 1.5 m-ca,i jestem zadowolona,zastanawialam sei i czytalam z 3 m-ce zanim sie zdecydowalam i wiecej znalazłam pozytywnych opini o braunie niz philipsie, i faktycznie nie ma porównania, wczesniej musialam sie golic co 3 dni, teraz raz na 2 tyg,wiec róznica jest,poza tym faktycznie mi wrosło kilka włsokow ale kupilam sobie dobry peeling czyli taki gruboziarnisty i raz na 2 tyg sie peelinguje:-) i jest ok.nie odważyłam sie pach depilowac,sprobowalam ale boli moze latem.nogi bolą ale tylko na poaczatku na dole gdzie włosy są najsilniejsze,przed radze ci potrzec ręką noge aby te włoski postawic,każda kolejna depilacja to mniejszy ból.mi to zajmuje ok 10min,a rózne opinie czytalam,pisze tak rozlegle bo ja sie bardzo długo zastanawialma,i wiele czasu zmarnowałam na szukanie,ale w koncu stwierdzialm ,ze jak nie spróbuje to nie bede wiedziec,i tak każdy reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaaaaaaaaaaa
Zgadzam sie z Shila - NIE KUPUJ! Tez spedzilam 3 lata na walce z bliznami po-depilacyjnymi. Na poczatku bylo swietnie...po 3 latach zapalenie mieszkow wlosowych- po 4-ech tragedia. Cale nogi w bliznach! Gdybym mogla cofnac czas kupilabym 100 opakowan pasty cukrowej zamiast depilatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
hej ja kupiłam w czerwcu tego brauna silk-epil xpressive,zapłaciłam prawie 400zł.Żałuje strasznie,pieniądze wyrzucone w błoto. Ból jak ból,można się przyzwyczaić,ale cholera depiluje strasznie nie dokładnie.Po depilacji wydawało się ok,ale na drugi dzień strsznie dużo włosków nie wydepilowanych.To był pierwszy mój depilator,słyszałam,że nie wszystkie włosy depiluje,ale bez przesady.Znów używam zwykłej maszynki,a mój braun leży w szufladzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
Dziękuje bardzo,w takim razie nie kupie depilatora. Nie ma sensu jak mam miec blizny na nogach. Zamiast depilatora za tą kase kupie sobie perfumy. DZIĘKI i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×