Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Letty1989

Jak w naturalny sposób zwiększyć szanse na zajście w ciąże??

Polecane posty

Gość Letty1989

Witam! Mam 19 lat i oboje z narzeczonym zaczynamy starać się o bobaska prosze napiszcie co wiecie, aby mieć większe szanse na zajście w ciąże. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letty1989
Pomóżcie prosimy was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentilka
witam, sama mam taki problem, zaczelam brac olej z wiesiolka na sluz, ale nie widze zadnych efektow, mozna pic w tym samym celu siemie lniane, ale nie moge sie jakos do tego przemoc.Oczywiscie pamietaj o kwasie foliowym, z tym ze to nie zwieksza szans, tylko chroni dzidziusia, mozesz mierzyc temp. w okolicach intymnych codziennie o tej samej godzinie, przed wstaniem z lozka, jak mi sie co jeszcze przypomni to napisze za chwile nielatwo sie tu rozmawia na tym forum , niektore panie sa agresywne, poucza nas za chwile ze juz takich tematow bylo tysiace, jak znowu chcesz sie gdzies przysiasc i pogadac to nie zwracja uwagi, ale nie przejmuj sie, czasem mozna znalezc bratnie dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooo
a ja bardzo polecam olej z wiesiołka. Dostaniesz w każdej aptece. mnie pomógł. mam cudnego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentilka
a moge sie tak z ciekawosci zapytac, po jak dlugim czasie widac jakies efekty i w jak duzej dawce mozna to przyjmowac, ja dopiero od paru tyg. moze 2 efektu nie widze, a nawet bym powiedziala ze jestem bardziej sucha, nie winie wiesiolka, bo wiem ze czasem na dzialanie zwlaszcza ziolami trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym najpierw odstawila wszystko i poobserwowala cykl. Mozna kupic testy owulacyjne itp. Nie zawsze sie zachodzi od razy 6 miesiecy to calkiem normalne. Niektore rzeczy moga zaszkodzic. Po za tym co z tego jesli wy stosujecie wywary itp. a wsze polowki nic. Powinni brac konskie dawki witamin d i e chyba. nie faszerujcie ich jednak tak od razu bo jesli sa ok to po co. Przebadajcie sperme itp. po za tym jesli bedziecie sie stresowac zachodzeniem w ciaze to moze byc powodem wrogiego sluzu i wasze metody nic nie dadza. Odstawcie wszystko dbajcie o relaks zabawe i to moze wam pomoze. Pamietacie nawet ponad pol roku jest absolutnie w formie, a stres krzyzuje wam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi bardzo pomógł
Castagnus i olej z wiesiołka. Castagnus jest bez recepty, brać jak napisane na opakowaniu, jest bardzo bezpieczny i ginekolodzy dają go na regulację cyklu. W ciążę zaszłam w 1 cyklu z Castagnusem, jak nie brałam to nie mogłam zajść. Testy owu moim zdaniem są do kitu, zanim zaczęłam brać Castagnusa, próbowałam zajść na testach i.....nic. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw poobliczaj sobie wszystko ja sobie wyliczylam mniej wiecej dni plodne i wspolrzylam w te dni za 1 razem sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że wiesiołek tylko do owulacji, on powoduje skurcze macicy i może spowodować poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_live
Ja od roku biorę kwas foliowy, a od tego cyklu olej z wiesiołka ale tylko do 10 dnia cyklu!!! Jeśli chodzi o leki typu Castagnus uważam, że jeśli ma się regularne cykle to nie warto. wyluzowac się, nie myslec i będzie git :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna ciąża
Sprawdzone przezemnie i znajomych. Po każdym udanym stosunku - poduszka pod tyłek żeby nasienie sobie 'spływało', 'wsiąkało' jak kto zwał. Ja tam sobie bez poduszki leżałam, a tylko zakrywałam papierem zeby nie wyciekało i sobie drzemałam i tak z 2 godz plemniki wędrowały :) tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parimariano
chyba sobie żartujesz tak? Nawet jak sperma wypływa to nadal w pochwie masz mnóstwo plemników gotowych Cie zapłodnić,idiotka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...===...
Masz 19 lat i już starasz się o dziecko? Może najpierw dorośnj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wiek do tego czy się jest dorosłym i świadomym swoich decyzji czy nie?! Niektórzy maja po 30 lat i więcej i dorosłości w nich nie widać. Świadoma chęć posiadania dziecka jest największą oznaką dorosłości, oczywiście po osiągnięciu pełnoletności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam wiesiołka, len i piłam litrami, wszystko niby na śluz, mąż jadł mace , współżycie w 12 14 16 i 18 dniu i NIC dopiero jak wszystko odstawiłam to po poł roku się udało i to na wakacjach, wakacje urlopy sprzyjają bo nie ma stresu, czytałam nawet taki artykuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_24
Zioła Ojca Sroki nr.3 na forum antykoncepcja... jest nawet post o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martychna

poczytajcie sobie te porady, znalazłam jak szukałam informacji o Ovarinie http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ 

Niby nic, a tu proszę nawet odpowiednią dietą można zwiększyć swoje szanse na zajście w ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamila

Ja brałam te tabletki Ovarin i powiem wam, że skuteczne są. Jak się wyreguluje hormony zawsze łatwiej zajśc w ciążehttps://ovarin.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovarin poleca, dzięki niemu udało mi się w koncu zajść w ciąże. Dieta odpowiednia, wyregulujecie hormony i powinno się udać. Tak jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2020 o 20:02, malwiska80 napisał:

Ovarin poleca, dzięki niemu udało mi się w koncu zajść w ciąże. Dieta odpowiednia, wyregulujecie hormony i powinno się udać. Tak jak u nas

a jak długo trzeba brać Ovarin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam angielskie pigulki firmy Seven Sees 'Trying for baby' takie fioletowe opakowanie. Ja staralam sie rok o corke, mialam bardzo nieregularne cyckle, nawet i 50 pare dni i juz zapisalam sie do lekarza, ze nie moge zajsc w ciaze, a w miedzy czasie kupilam te tabletki, najpierw przeczytalam komentarze i kobiety tam pisaly ze niektore po tych tabletkach zaszly i po miesiacu, dwoch a wczesniej staraly sie po 3,4 lata. Jesli ktos ma mozliwosc ze ktos wam kupi i wysle(sa ogolnodostepne w drogeriach i aptekach sieci boots i superdrug, lub mozna poszukac na amazonie lub ebay. Sa to suplementy dla kobiet wspomagajace zajscie, maja kwas foliowy itd. Ja po 2 miesiacach bylam w ciazy(moze przypadek, moze zadzialaly), ale nie sa drogie cos kolo 5f wiec mysle ze warto sprobowac. Jak ktos zna angielski to polecam poczytac opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja brałam Ovarin, popularny jest, wielu kobieta już pomógł. Pomaga wyregulowac gospodarke hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tymi komentarzami, jesli jestescie w pelni swiadomi i zapewnicie temu dziecku dobre zycie to pewnie, dlaczego nie. sprobojcie postawic na relaks, spacery, jakies moze fajne wakacje, do tego wiecej ruchu, dieta, wit d, mozecie sie dodatkowo przebadac, a do kontroli cyklu mozesz wyprobowac afrodyte smart z apka na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×