Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia30

side by side?

Polecane posty

Gość Krysia30

chce kupić lodówke, koniecznie przed świetami. Co myslicie o side by side lg? Ostatnio widziałam reklame w tv i bardzo mi sie spodobała. No i do tego ma 5 letnią gwarancje. Myślicie, że to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiesz sie
do swiat niedaleko nie wiem czy zdazysz na pewno nie kupuj przez internet, a sidebyside do konca roku maja gwarancje w lg wiec jak mozesz tj nie jest konieczna na swieta moze kup po swietach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tara tara
rodzice kupili do domu side by side lg, jak pojade na święta do domu to zobacze. na razie jak dzownili do mnie to chwalili sobie swój świateczny zakup :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakkka
super gratulacje dobry wybor, mam agd tej firmy, zero awarii a roznie bywa jak slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica em
lg ma dobre produkty, sama w domu mam ich pare sprzętów. Lodowke mam z kostkarką do lodu, taka fajna opcja - myslałam na poczatku, że to zwykły bajer, ale naprawde się przydaje często w codziennym użytkowaniu tej lodówki. O side by side tez myslałam, ale niestety nie mam az tak dużej kuchni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka_20
jak wczoraj przyjechałam na święta do domu rodziców to tez zobaczyłam side by side lg w kuchni. Bardzo mi się spodobała. Rodzice sa zadowoleni z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkowo
ha! w święta okazało się że taka lodówka jest NIEZBĘDNA w naszym domu!!! drzwiczki sie nie domykały bo matka z babka zwariowały i narobiły tyle jedzenia że rrany, mamy za małą lodówke po prostu i marzę o takim duzym modelu!! jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak taktak
a właśnie moi teściowie przed świętami kupili te lg side by side i dobrze zrobili, bo tez w tej małej starej nie zmieściłoby się to jedzenie, które przyrządziliśmy na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowa panna
side by side to wygoda. Wszystko mozna sobie ładnie rzolozyc, mega duze zakupy mieszcza się w tej lodowce. Kupilismy z mężem tez przed świetami, załapaliśmy sie jeszcze na promocje ( 5lat gwarancji daje lg do końca roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chance to alive
najlepsza lodówka jaką miałam to właśnie ta z LG. U mnie w domu mieszka 5 osób, zawsze robimy duże zakupy, wszystko się mieści. No i ta kostkarka i zamrażarka są przydatne i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaAnn
Nie chciałabym lodówki z kostkarką. Co do firmy zgadzam się, normalne ceny i się nie psuje - mam pralkę, ale lodówkę wole zwykłą, jednodrzwiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×