Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie z serii

__Czy ciaża jest jeszcze mozliwa?__

Polecane posty

Gość pytanie z serii

ostatni raz wspołzyłam 12 października, więc obecnie bylby to koniec trzeciego miesiaca. Przeciw: - seks w gumce (zawsze) - 2 okresy od tamtego czasu ( pierwszy 5- dniowy, drugi 4, ale normalne krwawienie, nie jakie plamienie) - test negatywny, - nie wyczyuwam macicy palcami w brzuchu, a miałaby obecnie wielkosć duzego grejfruta Za: - powiększone zyły, - pobolewanie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddesa
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadna ciaza:| matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz ulubiony rodzaj
pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
wiem:D ale wyobraxnia robi swoje:) i żyły na piersiach, zwłaszczqa prawej też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieślar
eh no co poradzic, niech schizuja, pewnie w ciazy nie jest ale zrobi jeszcze 20 testow i przez nastepne pol roku bedzie sie ciazy doszukiwac (powiekszone zyly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
tez mam na prawej.i podobnie jak ty.stos.11.10, 2okresy ale drugi baaaaardzo skapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
a robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
skąpy, czyli jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
tak robilam.nawet 2. okres trwal 2 dni.pierwszy dzien mozna jeszcze uznac za normalny,2 dz.to juz plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
testy negatywne? U mnie też. Ale drugi orkes trwał 4 dni i było normalne krwawienie. tez sie obawiasz? A stosunek jaki? Bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
ja w niedzielę rano bede robić test po raz trzeci i dostaję na głowe, jak o tym myślę. To dla mnie straszny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
no wlasnie u mnie chodzi o to,ze biore tabletki,ale zapomnialam ostatniej.a wtedy ochrona jest zmniejszona.stosunek przerywany bez prez. ale jak mialas normalne krwawienie to wydaje mi sie ze ok,podobno plamienie moze byc w ciazy tylko. a wszystko przez to ze naczytalam sie na tych forach o okresach w ciazy,nieskutecznych testach,itp.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
no to przestan, przeciez ostatnią tabletkę mozna pominąć iw tedy nic nie jest zachwiane, oczywiscie, jesli przerwa wyniosła 7 dnia, a nie 8. Ale jesli nawet to i tak nie powinnas się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
w sobote wzielam ost.tabletke.(powinnam w niedziele) i nast.blister zaczelam w sobote. wyobraznia podsuwa najgorsze obrazy,wydaje mi sie ze obie nie mamy sie co martwic,ale widzisz czlowiek sie naczyta(bynajmniej ja) i potem mysli bog wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
no wiem własnie- tutaj na kafeterii wszystkie dowiadują się o ciąży w czwartym miesiacu:) i ja już mam schizy, ze pewnie ze mna tak samo :O, choć nie kochałam się bez zabezpieczenia ani razu. Od dwóch miesiecy zyję w permanentnym stresie. Jutro robie kolejny test, a we wtorek ide do lekarza. Musze wreszcie to wyjasnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
to ja czekam na okres,jak tym razem bedzie to mysle ze wszystko ok.bo jak ktos tu gdzies napisal,jesliw asze dziecko przezyloby 5krwawien to byloby supermenem;p co prawda to bedzie moje 3 oo feralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
moje też będzie trzecie hehe, o ile będzie :O ale i tak jutro robię test albo jeszcze dziś. A we wtorek do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
a kiedy masz miec?ja w srode biore ost.tabletke,mysle ze w niedziele powinnam dostac.oby.bo paranoja moze byc grozna choroba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
ja w najbliższym tygodniu raczej, choć miałam różne cykle ostatnio, nawet do 37 dni, więc w sumie to nie wiadomo. Ale we wtorek najpóxniej wszystko się wyjaśni u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
idealny prezent pod choinke-okres.jakie to teoretycznie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
no własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
negatywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
to co teraz spokojna?;p ja zastanawiam sie tez czy nie pojsc do gina.moglabym w sumie w poniedzialek.hm.zobacze;) ciesze sie ze neg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z serii
teraz już tak, na 99% :). chyba 3 testy, 2 okresy nie mogą sie mylić, mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
a wybierasz sie jeszcze do gina?ja jesli tylko moj jutro przyjmuje normalnie to ide.zdecydowanie. wszedzie naokolo mnie trabia o ciazy,jak tu nie popasc w paranoje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulenka198521214
dziewczyny a co ppowiecie na okres ktor trwa juz 3 dzien, i jest to tylko taka zywa krew? jak bym skaleczyla palec... czasami moze ciemneijsze skrzepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulenka198521214
p.s. tylko ze ja np z nikim nie spalam bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×