Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulakp

odmowa wypłaty ubezpieczenia AC

Polecane posty

Witam ukradli mi samochod mialam zaplacone AC i teraz firma odmawia mi wypłaty ubezpieczenia czy ktos mial taki problem ? Prosz o pomoc i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda zlodzieji
jedz do nich i powiedz ze podasz ich do sadu jak sobie jaja z ciebie robia i zobaczymy kto sie bedzie smiac ostatni. nie daj sie walcz o swoje i przycisnij frajerów do muru po to placisz zasrane skladki zeby ci w razie szkody wyplacili kase za to proste prawda? wiec nie odpuszczaj i nacieraj pisz pisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pismo juz napisalam ze sie nie zgadzam z odmowa a malo co auto ukradli mi 15 listopada a do 19 mialam skladke nastepna do zaplacenia w kwocie 975 zl i musialam to zaplacic bo mi grozili ze nie wyplaca ppieniedzy i zaplacilam a oni i tak pieniedzy nie chca wyplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aros28
A co jest przyczyną odmowy wypłaty ubezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak potwierdzenia autentycznosci umowy kupna sprzedazy auta (ktorej orginal przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej po trzech dniach od kradzierze zabral mi bedac spisywac szkode u mnie w domu) i teraz tej umowy nie mam. Zaznaczam ze auto kupilam legalnie nie bylo kradzione sprawdzane przez policje zarejestrowane w Polsce i wszystkie wymagane opłaty zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe Dassin
oddac umowe - madre to nie bylo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oddawalam umowy tylko ten Pan poprosil o wszystki dokumenty od samochodu to dalam robil zdjecia i mial obiekcje ze policja zabrala mi kluczyki (w chcili zgloszenia kradzierzy jak przyjechala policja to zabrala mi oba kluczyki) dowod rejestracyjny robil zdjecie inne dok tez krta pojazdu itd a umowe zabral powiedzial ze to normalna procedura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joe Dassin
czyli oddalas umowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna oddać umowę
nigdy w życiu żadnych orginalnych dokumentów nikomu sie nie daje, teraz mozesz Pana agenta najwyżej podać do sądu za kradziez umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×