Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martulka 82

goraczka...

Polecane posty

moj syn goraczkowal przez dwa dni ...poniedzialek i wtorek a w srode mial stan podgoraczkowy ale juz nie podalam mu czopka i przeszlo. Dzisiaj jest patek jutro wyjezdzamy do rodziny na swieta, do innego panstwa i toroche sie martwie ze maly moze zachorowac albo goraczka wroci...i stad moje pytanie czy wasze dzieciaczki goraczkowaly z \"niczego\" i czy samo przeszlo czy powrocilo i czy powinnam sie martwic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj nasz synek wczoraj wieczorem i dzis rano mial gorącą glowe, termometr wskazywal 37 stopni, nic mu na to nie dawalam oczywiscie, teraz spi. sama jestem zdziwiona co to jest,bo zadnych objawow nie ma i zachowuje sie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka moj mlodszy syn tez nie mial goraczki przy pierwszych zebach,natomiast teraz wychodza mu trzonowe i ma czasem temperature.Nigdy nic nie wiadomo:-) Wydaje mi sie,że nie ma goraczki bez niczego,gorączka jest reakcja obronna organizmu,gdy cos zaczyna sie dziac.najpierw moze byc goraczka,a póżniej inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Mam zestaw   BabyTemp+kompres od paru dni i muszę przyznać że bardzo przydatny komplet. Termometr nowoczesny z podczerwienią łapie sygnał od razu, nie trzeba go nigdzie wkładać wystarczy wycelować z kilku centymetrów i po chwili jest wynik. Super sprawa przy malym dziecku które jeszcze żadnej pozycji do normalnego dotykowego badania nie przyjmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Polecam nasz zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini. Fajne polaczenie z jednej strony szybki termometr z podczerwienią z drugiej kompres żelowy który można uzyc do zbijania wysokiej gorączki ale też na całą masę innych problemow z bolem...mi zimny oklad super robi zawsze na bole zebuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokk
Dnia 4.02.2019 o 15:20, Gość robert napisał:

Polecam nasz zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini. Fajne polaczenie z jednej strony szybki termometr z podczerwienią z drugiej kompres żelowy który można uzyc do zbijania wysokiej gorączki ale też na całą masę innych problemow z bolem...mi zimny oklad super robi zawsze na bole zebuw.

Polecam BabyTemp+kompres w zestawie marki Sanity! Superancki komplet żeby lepiej opiekowac się niemowlakiem. Termometr mierzy od ręki, kompres jest bezpieczny, długo trzyma temperaturę, żel zostaje w osłonce nic mi się nie rwie nie wylewa itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Popatrz na rożne termometry i zobacz jakie funkcje będą Cię interesowały. Jeśli poza pomiarem temperatury ciała będziesz chciał np. mierzyć temperaturę otoczenia i przedmiotów to możesz zobaczyć sobie taki model jak nonContact, który ma takie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

W mojej ocenie wśród godnych zainteresowania termometrów na pewno będzie oferta Sanity i takie propozycje jak MultiTemp i inne urządzenia mu pokrewne. Firma od lat produkuje termometry i ma na swoim koncie wiele udanych sprzętów, na pewno będzie z nich zadowoleni, bo pomiar robi się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa

Super propozycja jak chcecie dać dziecku i rodzicom praktyczny prezent, który świetnie się sprawdzi. W przypadku gdy dziecko zachoruje będzie można zmierzyć termometrem BabyTemp dziecku temperaturę bezdotykowo a do tego również komplet żelowy mini, który pozwoli sprawnie obniżyć dziecku temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 17.09.2019 o 13:55, Gość araa napisał:

Super propozycja jak chcecie dać dziecku i rodzicom praktyczny prezent, który świetnie się sprawdzi. W przypadku gdy dziecko zachoruje będzie można zmierzyć termometrem BabyTemp dziecku temperaturę bezdotykowo a do tego również komplet żelowy mini, który pozwoli sprawnie obniżyć dziecku temperaturę. 

tez polecam ten zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×