Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezimienna24

Dlaczego ciagle o nim mysle??

Polecane posty

Gość bezimienna24

Wybijcie mi z glowy wlasna glupote. W tym roku wyszlam za maz a ciagle mysle o kims innym.. o osobie z ktora nigdy nie bylam. Nie udalo nam sie , bo On mial wieloletnia dziewczyne, nie chcial zaryzykowac zmiany w swoim zyciu/ Wyznal mi milosc , ale nie chcialam dluzej czekac na..? Kiedy dowiedzial sie, ze wychodze za maz urwal ze mna kontakt. Zycie plynie a ja nie moge zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna24
pewnie jestem, ale nie lecza tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, że pamiętacie wszystkich facetów, których nie miałyście :) Nie jesteś pod tym względem wyjątkowa :) Chciałabyś, żeby Twój mąż myślał o innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna24
pewnie , ze nie. Przeraza mnie wlasna glupota, serio.. po prostu rozpamietuje cos, czego nie bylo. Mysle o tym jakby to bylo, gryby costam.. czesto udaje mi sie przekonac sama siebie, ze to nie ma sensu, ale mysli wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malo stanowczy
odezwał sie, to faceci czesciej wzdychaja do ex lasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mało - może jacyś faceci wzdychają do eks, mi nic na ten temat nie wiadomo :) Chyba jasne, że każdy wypowiada się na podstawie własnych doświadczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 roku temu poznałam mężczyznę i wydawało mi się że to facet mojego życia! Przez pierwszy rok było cudownie! Tom mieszkał w Niemczech a ja w Polsce. Przyjeżdżał do mnie w każdy weekend pokonując ok 800km! Spędzaliśmy razem cudowne chwile. Po roku postanowiliśmy że zamieszkamy razem w Niemczech. Wynajęliśmy mieszkanie. Zabrałam dzieci i wyjechałam do ukochanego. Po miesiącu zaczęly się problemy. Mój ukochany budował między nami mur którego nie mogłam przebić. Mówił że ma problemy i potrzebuje czasu. Przez pół roku kochaliśmy sie zaledwie 4 – 5 razy! Po 8 miesiącach rozstaliśmy się, ale ja go wciąż kochałam. Zamówilam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl – znowu jest mój. I znowu jest jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwx
bezimienna24 jesteś szmatą skoro zadawałaś się z facetem, który był w wieloletnim związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam już nic do stracenia i spróbowałam rytu z magia-anielska.pl, o dziwo po kilku tygodniach mój misiaczek wrócił i jest teraz kochany jak nigdy. Magia działa na serio trzeba tylko dobrze trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×