Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna ona

Jaką różnice wieku między wami a facetem byście zaakceptowały?

Polecane posty

Bo właśnie poznałam 10 lat starszego ode mnie - ja 22, on 32. Dopiero parę razy się spotkaliśmy i jest super, ale jak się tak zastanawiam na spokojnie to nie wiem czy dobrze robię, że się z nim spotykam. Na razie tylko mojej najlepszej przyjaciółce o tym powiedziałam, nikt inny, ani tym bardziej moi rodzice nie wiedzą. Myślicie że taka różnica wieku to może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w ktłórą stronę
Jestem dojrzałą kobietą 43 letnią i w dół akceptuję faceta od 25 lat. Natomiast w górę - góra 2-3 lata starszy - nie lubie staruchów a faceci tak szybko robią sie starzy i brzydcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w górę, czyli jeśli facet jest starszy, jestem dość elastyczna - no powiedzmy do tych 7- 8 lat spokojnie mogłabym zaakceptować ;) Natomiast co do młodszych - nie wchodzą w grę, bez względu na to, ile mają lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartz
bzdura, bierzecie starszych bo myslicie ze sa dojrzali. Prawda jest taka,ze niektorzy lubia sie bawic kobietami,latwiej im znalezc kolejna kobitke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem akurat w waszym przypadku to nie powinien być problem. Co innego gdybyś miała np. 16 lat, a facet 26. Znałam taki przypadek i nic fajnego z tego nie wynikło. Ja natomiast byłam kiedyś z facetem 8 lat starszym. Miałam 21, a on 29. I było OK, dopóki mnie drań nie zaczął zdradzać. No ale to już co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartz
a co myslicie o rowniesnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rówieśnik w sumie mogłby być, ale wolę starszych od siebie facetów - chociaz te 2 lub 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartz
ok,a co jesli nie znajdziesz tego kogos?Zaczniesz sie rozgladac za mlodszym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
Całe to gadanie o różnicy wieku jest trochę bez sensu. No bo gdy człowiek się zakocha to wiek się nie liczy. Moja koleżanka wyszła za mąż za faceta starszego o 14 lat i jest bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartz
wiem,ale jak kobieta uslyszy,ze ja mam 24 , a ona ma 25 to robi oczy,s nswet nie poznala mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rówieśnik czy starszy jak jest kanalia to i tak zdradzi niezależnie od wieku! moja koleżanka jest z gościem 16lat starszym od siebie i jest ok tylko on dzieckiem nie umie się zająć bo ma ponad 40 i jest nygusem i nawet zabawić małego nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
taka jedna ona - facet ma 41 lat, ona 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ty wolisz szaleć po dyskotekach a on myśli już o rodzinie to nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quartz, mnie pytasz? już mam, ale nawet gdyby to nie ma takiej mozliwości, żebym nie znalazła ;) co do młodszych - to nie jest tak, że sobie ustaliłam zasadę ot tak i sie jej trzymam :) Po prostu młodsi faceci mnie nie pociągają, nie interesują w tym sensie, o któym "rozmawiamy" i tyle, chcociaz w sumie to znam jednego interesującego faceta, który jest młodszy ode mnie. Ale tutaj sytuacja była taka, że kiedy sie poznalismy i wydał mi sie interesujący, nie miałam pojęcia ile on ma lat, sądziłam, że jest w moim wieku, a tu sie okazało, ze to 20-latek jest . Oj, dobrze, że nie widziałam wtedy swojej własnej miny hehehe Ale generalnie nawet gdybym była sama, to nie sądzę, żeby sie coś zmieniło - a więc nie. "Smarkaczy" ;) nigdy nie tykałam i nie tykam - nie dla mnie ten sort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata jest starszy od mamy o 10 lat, z tego co sie orientuję tata nie jest pedofilem ;) Ja sama bym zaakceptowała różnice wieku do 12 lat powiedzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartz
Cisze sie ze masz takie zdanie o mnie klaudi:) Ladnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znajomego
on ma chyba teraz 39 a jego zona ma 23 wiec wychodzi z 16 lat roznicy. ale on nadziany wiec nie wiadomo w sumie do konca na co ona leciala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie lubię chodzić po dyskotekach, nie interesuje mnie też ciągłe imprezowanie. Jestem z tych spokojniejszych dziewczyn. On natomiast sam się przyznaje, że nie czuje się na swój wiek i nie wygląda też zresztą :) W sumie to nie nieważne ile on ma lat, gorzej tylko będzie gdy powiem o tym moim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedron222ka
w dol to moglabym zaakceptowac ewentualnie rok mlodszego a w gore to 4 lata i to juz naprawde musialabym byc zakochana, ogolnie lubie facetow w swoim wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestka, oczywiście troszkę tutaj wyolbrzymiam sprawę dla żartów, ale generalnie naprawdę jakoś mnie nie pociagają młodsi. Może dlatego, że mam dużą styczność również z kilka lat młodszymi facetami, łączy mnie z nimi wiele spraw, widziałam różne akcje w ich wykonaniu, porównuje je z tym, jak zachowują się ci bardziej dojrzali (chociaz wiadomo, że czasem Ci dojrzali bywają gorsi) .... no po prostu NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny problem z wiekiem partnera to mialam z takim mieskiem trzynascie lat ode mnie mlodszym :) jesli facet jest starszy ode mnie - mysle ze zamknęłoby sie na starszym o gora 15 lat. ale najlepiej jest tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×