Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hana montana

bio silica

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie to numer jeden jesli chodzi o pielegnacje włosów i paznokci. Naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie bardzo mi się po niej wzmocniły, przestały się rozdwajać i pękać a włosy ładnie błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy karmiąc piersią można brać ten suplement?? Wypadają mi włosy i już nie wiem co robić, czy przeczekać aż skończę karmenie? Obawiam się że już niewiele włosow mi zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluaa
Skrzyp polny bardzo dobrze działa na włosy , cystyna jest naturalnym budulcem włosa, dobrze jest przyjmować takie kapsułki jeśli mamy problem z włosami. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne, że po ciąży wypadają włosy. Wypadnie, co ma wypaść, i odrosną. NIczym tego nie powstryzmasz, to hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od tygodnia i już zauważyłam różnicę po paznokciach ;) Czekam na efekt na włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Przybylska nie zyje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie wygląda na to, że bio silica wywołuje raka trzustki! Zresztą jak wszystkie te suplementy diety, które nie są przebadane. Wystarczy jeść owoce i wszystkie problemy ze zdrowiem znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że te wszystkie wypowiedzi są zgodne z prawdą nie tak jak to pewne osoby twierdzą że to spam lub reklama wszystko czytałam i stwierdzam że te panie które piszą tabletki pomogły to tak jest. Sama biorę te tabletki juz 3 miesiące miałam strasznie wypadające,łamiące i rzadkie włosy , teraz mniej wypadają są gęste i grubsze. Jak najbardziej polecam w 100% zwłaszcza biorąc silica max. A jeśli chodzi o paźnokocie to także zauważyłam poprawę są napewno bardzie twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkpe
Stosowałam Silice, Bio Silice, a teraz zaczęłam testować wersję max. Zawsze miałam bardzo słabe włosy i paznokcie. Po pół roku zażywania tabletek (piję też drożdże) muszę przyznać, że włosy nie wypadają prawie wcale i rosną bardzo szybko. Szybciej rosną też paznokcie. Nie dawno musiałam się przebadać i wyniki badań krwi itp. wyszły rewelacyjne. Nie wydaje mi się że Silica szkodzi. Niestety ilość włosów i ich tzw. grubość nie poprawiły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, stosowałam wiele preparatów na włosy ale bio silica jest zdecydowanie najlepsza. Działa szybko po ok 2tyg stosowania. Rewelacyjnie wpływa na cerę tzn pozbylam się przebarwień i trądziku.Zauważyłam również że zniknął mi cellulit!!! Jeżeli chodzi o włosy to przestały wypadać a wypadały garściami po drugiej ciąży. Przy dłuższym stosowaniu 2-3miesięcy włosy szybciej rosną i mają połysk. Pojawiło się też dużo baby hair.Jeżeli chodzi o paznokcie to szybciej rosną. Gorąco polecam. Im dłużej się je bierze tym lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszych dwóch tygodniach brania Bio-silici i bardzo chciałam pochwalić ten preparat. Używałam wcześniej dwóch innych, przez grzeczność nie napiszę jakich, ale nic nie dały. Bio-silica za to faktycznie podziałała. Moim problemem były wypadające włosy i łamliwe paznokcie. Zresztą sama jestem sobie winna, bo posypały mi się przez niskokaloryczną dietę. Na szczęście problem już praktycznie nie istnieje, tabletki podziałały, paznokcie mam twardsze niż kiedykolwiek, w ogóle się nie łamią, a włosy wypadają zdecydowanie mnie, w końcu nie zapycham odpływu w wannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Zamówiłam w aptece BioSilicę Max, ponieważ bardzo wypadają mi włosy (pasmami - wszędzie ich pełno, w odpływach, na podłodze; przy rozczesywaniu wypada szczególnie dużo). Używam już szamponu, mgiełki i odżywki Radical i jestem zadowolona, bo podczas czesania na szczotce zostaje wyraźnie mniej. Jednak w czasie mycia wypada wciąż dużo. Do tej pory zażywałam Skrzypovitę, ale jestem dopiero w trakcie drugiego opakowania, a efektów należy się spodziewać po 3ech miesiącach. Dam znać, jak przetestuję BioSilicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
P.S. Paznokcie też mi się łamią. Kiedyś stosowałam Inneov i byłam zadowolona, niestety teraz szukając w internecie natrafiłam na komunikat: "Z przykrością informujemy, że marka Inneov nie jest już dystrybuowana w Polsce". Poza tym cena była zniechęcająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Odebrałam zamówioną Bio-silicę Max, zaczynam zażywać w jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Skończyłam zażywać w piątek Skrzypovitę. Być może zbyt krótko brałam, bo efekty średnie. Wzmocniły się paznokcie (nie łamią się tak, jak przedtem i nie rozdwajają. Włosy trochę mniej wypadają, ale wciąż lecą. Od soboty ( szósty dzień) zażywam Bio- silicę, zobaczymy, jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
*Bio- silicę Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Aha, zakończyłam kurację preparatami Radical, w tej chwili myję włosy szamponem Dermena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w drogerii internetowej zyj zdrowow znalazlam fajne i tanie tabletki na wlosy, skore i paznokcie BLASK. Maja super sklad i faktycznie widac roznice. Do tego jest jeszcze szampon :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blask zawiera tylko 75 mg skrzypu polnego i 50 mg wyciągu z pokrzywy, Bio- silica max: 400g skrzypu i 100 mg pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
2 tygodnie zażywania Bio- silici za mną. Na razie mocniejsze tylko paznokcie, włosy wciąż wypadają - ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnoszara
Minęły 3 tygodnie zażywania Bio- silici Max (po kuracji Skrzypovitą). Paznokcie nieco wzmocnione, włosy wypadają mniej, ale wciąż. Czyli jest umiarkowany efekt, na razie bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Minęło przeszło 9 tygodni (pojutrze będzie 10) = 2 miesiące i tydzień. Jestem w trakcie zażywania tabletek z trzeciego zamówionego planowo opakowania Bio-silici Max i efekt nadal umiarkowany, a nawet ostatnio jakby więcej wypadających włosów. Być może miał na to wpływ fakt, że wyjeżdżając na urlop nie zabrałam ze sobą szamponu i odżywki/ balsamu przeciw wypadaniu (z tym walczę), a zwykły przeznaczony do włosów przetłuszczających się. Wróciłam i wróciłam do ich stosowania - tym razem Hair Intensive Therapy z serii łopianowej. Paznokcie nieco mocniejsze, ale 2 się złamały. Czyli bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Rewelacyjnie wpływa na cerę tzn pozbylam się przebarwień i trądziku. Zauważyłam również że zniknął mi cellulit!!! x U mnie na przebarwienia nie zadziałała, trądziku nie mam. Na celulit też raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Bio Silica Max. Jedna tabletka dziennie. Efekty stosunkowo szybko widać. Pierwszy raz w życiu nie łamią mi się i nie rozdwajają paznokcie. W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypovita
Prawie 13 tygodni (= 90 dni= 3 miesiące) zażywania Bio-silici Max za mną. Przyjęłam 90 tabletek (3 opakowania po 30) w dawce raz dziennie. Po pierwszej lekkiej poprawie w stanie najpierw paznokci, a potem włosów dalsza poprawa nie nastąpiła - zaobserwowałam, jak już pisałam, umiarkowany efekt (włosy nadal wypadają). Nie było takich rewelacji, jak w postach wyżej. Moja fryzjerka twierdzi, że ten preparat jest dla mnie za słaby. Podsumowując: 3 miesięczna kuracja Bio-silicą Max poprawiła najpierw stan paznokci (nie do końca, ale jest różnica) i nieco powstrzymała wypadanie włosów. Czyli bez rewelacji. Być może dla wyraźnych efektów należy zażywać ją dłużej (ktoś wyżej pisał o pół roku). Przy okazji jeszcze wspomnę, że przy moim problemie nie sprawdziła się miesięczna kuracja łopianową serią Intensive Hair Therapy: szamponem, balsamem- maską i serum w sprayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×