Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna 25 latka

TROJMIASTO

Polecane posty

Gość Mike19
ludzka ciekawosc kaze mi zapytac, szukasz kochanka bo nudzi cie obecny zwiazek czy chodzi poprostu o sex funs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
niebylo nam dane sie spotkac wiec nawet niewiem jak wygladasz ale sadzac po wieku,stylu w jaki sie wypowiadasz i ze wogole odwazylas sie poszukac sobie kochanka w taki a nie inny styl swiadczy tylko o tym ze jestes osoba mloda,pewna siebie i gotowa na wszystko, do tego jestem pewien ze o pieknej buzi, nie lepiej wybrac sie do jakiegos pubu i cos :upolowac: ? mamy sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
choc chcial bym ci pomoc dzieli nas teraz 45 km i brak lokum, zreszta podejzewam ze oczekujesz kogos o duzym doswiadczeniu jesli ma to byc :kochanek idealny:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
heheh, kusisz dziewczyno kusisz, nawet w ciemno byl bym sklonny wsiasc i przyjechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
zgasze twoj zapal, jestem tu przez przypadek jednak wdalem sie w rozmowe, ale mamy takie czasy ze nikt nie wiezy ze po drugiej stronie siedzi ta 25latka o ktorej mowimy,niestety takie zycie - a szkoda sexu nigdy nie zawiele, poki nikt cie nie zobaczy szanse masz male, jednak zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
przyznam ci szczeze, jestem calkowice zszokowany i zarazem pelen podziwu... sprawdzam maila, kupa spamu i ... link naprade pelen podziwu jestem, i zaczynam wiezyc ze rozmawiam z 25latka a nie ze Stefanem lat 45 o nieco innych upodobaniach zeby byc soba musze powiedziec - a moze to po mojej stronie siedzi Roman lat 48;p mimo zrzerajacej mnie ciekawosci i szczerych checi bo jestem przekonany ze masz piekna buzke (taki dar mam,3 slowa i wiem wszystko) niestety niemam n-k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
niewiem lepiej czy gorzej, jak mowilem :kto nie zaryzykuje ten nie zyje: niestety nie mam jakos checi odnawiac starych kontaktow, zawsze stawialem na nowe, trzeba isc do przodu fakt faktem ze wydajesz sie interesujaca osoba, niebede cie zatrzymywal, a rusz moze wpadniesz na kogos kogo szukalas moze kiedys sie jeszcze odezwiesz,a moze sie gdzies miniemy (poniedzialek zakupy baltycka;p) ciekawa sprawa to forum ;) pozdro i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianin24
znalzłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianin24
czy dalej poszukujesz "wybrańca" ? :) w razie niepowodzenia Ja z chęcią zaopiekuję się wszystkimi twoimi dziurkami tak aby miały dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
temat tak mnie zaciekawil ze wrocilem po kilku dniach i jak tam poszukiwania, znalazl sie juz :kochanek idealny: ?? anonimowosc na forum, no co ty,przesadzasz ;) p.s- udalo mi sie wkoncu obejzec twoje fotki, panowie powiem tylko tyle: warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike19
pozostaje mi tylko zyczyc wszystkim Wesolych swiat, a ze swiatecznego sexu nici ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×